Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 sty 2008, 16:37

no rewelacyjny głos ma :-D wogóle kabaret na żywo to zupełnie inaczej sie oglada, raz byłam na Ani Mru Mru to prawie sie posikałam ze smiechu :-D

dobra laseczki mi ty gadu-gadu a trzeba obiadek szykować, miłego dzionka, jak sie uda to wpdane wieczorem na polty, jakmnie mezus pusci :-D pa

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

10 sty 2008, 19:19

Violu co do spiralki, to tutaj mozna juz po 6tygodniu po porodzie, jak tylko z macica ok! I cale szczescie, bo gdybym miala czekac az do miesiaczki, to bym oszalala i ciagle sie tym martwila! Tutaj za kazdym razem mi zalozono tak szybciutko! No ale moze ci tutejsi lekarze maja do tego bardziej wprawe, bo to sie tak praktykuje! :ico_szoking: Pogadaj z twoim ginem, moze sie uda namowic!
Jestem dzisiaj padnieta! Jestem dzisiaj taksoweczka dla moich dzieci! Czwartki, to najgorsze dni, a na dodatek maz jest w sluzbowych rozjazdach! Wylicze wam ile razy z domu autem wyjezdzalam: wiec tak: 6.30, 7.30, 8.30, 11.00, 11.30, 13.30, 15.00, 16.30, 17.00 i bedzie jeszcze 19.00!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko dzisiec razy!!!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Padam na nos! :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: A tu jeszcze gotuje na kolacje zupke jarzynowa! hihihi!!! Dla dzidzi i wszyscy inny tez sobie zjedza! Tym bardziej, ze dzisiaj zimno, wiec cieplego sie chce! :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 sty 2008, 19:59

anulaf to szczere współczucia, ale widać, że chociaż korków nie ma, ja to bym nie zdążyła wyjechać gdziekolwiek i wrócić w tak krótkim czasie, no chyba że do przychodni za rogiem
ja też lubię kabarety, ale ostatnio bawi mnie Daniec, byłam kiedyś w Filharmonii na jego show
violu Milenka wygląda uroczo w tych różach, ja też myślałam przy Wiki o takich kolorach, ale z myślą "rozwojową" przegrały te pomysły
joasiu Julii ślicznie nam rośnie, brawo :ico_brawa_01:
no zmykam kąpać Tadzika

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 sty 2008, 19:59

a co tu tak pusto. :ico_szoking: ja nie moge spiralki :ico_noniewiem: moj gin mi odradzil poniewaz ja mam bole przed @ i przy spiralce ma sie wieksze no i obfitrze a tego nie chce :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 sty 2008, 21:28

hejka a co tu tak pusciutko, wszytskie takie zajete :ico_noniewiem:

ja do spiralki nie jestem przekonana, bo moja mama kiedys miała i jeje kawałek odpadł i zrobił się torbile ale naszczescie skonczyło sie tylko na małym zabiegu, ale to raczej nic miłego wiec ja wole bez :-D tylko na razie musze poczekać bo na córeczke jeszcze za szybko :-D

Aniu to ty na zawodowego kierowce sie nadajesz :-D ale tak szczerze to współczuje tych wyjazdów, ale juz niedługo najstarsza córa bedzie cie mogła wyreczac :-D

Basiu a ja kiedys lubiałam Danca szczególnie jak udawał dzieciaka :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

10 sty 2008, 21:48

To szkoda, ze nie mozecie spiralki, bo to fajna sprawa! Nie trzeba juz o niczym myslec i juz... :-D A ja tez mialam bole miesiaczkowe przed pierwszym dzieckiem , a terz to spokoj, albo prawie, a wcale wiekszych krwawien nie mam (2dni mocno i 2slabo, a potem ciutek i koniec) wiec to chyba od kobietki zalezy! No a ja pigul nie toleruje, wiec duzego wyjscia nie ma! :-D
A zapomnialam wam powiedziec, ze dzidzie macie sliczne! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A wiesz co Violu, ja juz tego rozowego to nie potrafie kupowac! Chyba sie z corami przejadlam, bo to dlugo potem trwa, bo dziewczynki przez cale przedszkole chca tylko ten kolor nosic!! :ico_szoking: Teraz to rozne kolorki biore, a wybor jest wiec co sobie zalowac! :-D :-D :-D Mam nadzieje, ze pozniej corcia sie nie zemsci i nie bedzie chciala tylko rozu!!! :-D
Teraz to juz do jutra kobietki! pa! :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

10 sty 2008, 22:34

A ja witam wieczorkiem :-)

Violu jak widzę Twoje zdjęcia to marzę o córeczce... Ale tylko obok Jasia, bo nie wymienię za zadne skarby świata :ico_oczko: I jeszcze nie teraz :-D

W ogóle ciężko tu wymieniać, ale jak widzę te nasze Bąbelki - cudnie rosną... Dopiero była ciąża, brzucholki rosły a teraz - tak niewiele minęło, a taaakie zmiany :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Mnie jest dobrze na urlopie, a tu 2gi semestr poleci i po wakacjach do pracy :-) A ja troszkę kwoczka się zrobiłam...

Co do kabaretów - mocny jest też Maciej Shtur :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 sty 2008, 23:12

Witajcie wieczorkiem...

dzięki za miłe słowa...
jesli chodzi o ten róż to nie dziwcie się, ale po trzech chłopcach...muszę mieć odmianę :-D

co do kabaretów to ja stawiam na Dańca, Stuhr też jest dobry, no i Kryszak...

a co do spirali to z tego co się orientuję to u nas tylko w czasie @ zakładają...
myslałam jeszcze o zastrzykach ....

dzis dostałam od readakcji M jak Mama (za ten artykuł) kosmetyki dla Milenki ...całą serię Oilatum i pluszaka delfinka :-D

[ Dodano: 2008-01-10, 22:24 ]
aha serniczek dzis upiekłam połaczyłam dwa przepisy i wyszło suuuuper ciacho..... :ico_tort:

[ Dodano: 2008-01-10, 23:37 ]
o widzę, że już w łóżeczkach śpicie...więc życzę WAM dobrej nocki :ico_spanko:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

11 sty 2008, 10:47

dziewczyny a może wiecie na jaki okres najkrutszy można założyć spirale, ja używam cerazette ale cały czas krwawie wogle bez żadnych przerw miałam już kuracje innymi lekami ale nie pomaga więc zostaje mi odstawić małego od piersi aklbo założyć spirale. Jest jeszcze jedno wyjście bez antrykoncepcji aż przestane karmić

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 sty 2008, 11:16

Hejka a tu znowu pustki, gdzie wy wszystkei pouciekałyscie :ico_noniewiem:
Ja juz dzis rano zaliczyłam urzad pracy, bo tam chyba nie moga bezemnie zyc i bardzo chetnie by mniee do pracy wysłali :-D frajerzy :-D przeciez ja maluszka nie zostawie samego w domku :-D

co do spiralki to sandro ja ci nie pomoge, bo nigdy sie tym nie interesowałam, najlepeij to chyba isć do dobrego ginekologa on ci juz na pewno dobierze cos dobrego :-D

a mi sie tam podobaja dziewczyneczki na różowo ubrane a chłopcy na niebiesko przynajmniej z daleka widac kto tam w wózeczku siedzi, tobie to napewno nikt Violu nie powie ze masz ładnego chłopca w wózeczku :-D

no to kiedy umaiwamy sie na nastepne bobaski ja tak mysle o wrześniu :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości