Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 mar 2007, 09:25

ja w sumie jeszcze czekam z wodą czy herbatką zamiast jedzenia, Zuza coraz dłużej wytrzymuje, 7-8h, raz nawet 10h... podobno 7mies dziecko nie odczuwa głodu w nocy, jeśli to prawda to wtedy zacznę ją przyduszać-przytulać...
Mery ma racje, to najlepszy prezent ;-)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

22 mar 2007, 09:31

Witam

Riterko------ :ico_obiadek: myslę,ze te n apetyt pomoze Jaskowi.


Jola---- :ico_smiechbig: dobre z tymi krzakami.Mnie na pierwszej jezdzie wywalił na miasto jego zone odwiezc. :ico_szoking: I strzeliłam fajną gafe zamiast trójki wrzuciłam piątkę. :-D

CHloe---- :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_urodzinki:


Sosna obrazek z marzanną zaje...st. :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Podeslę wam zdięcia jak Dominik wsówa piętkę chleba.

Asiu---Wiki juz mówi tata??????bardzo szybko. :ico_szoking:

Dominik tez mówi ma,ba,te to,ale to są nieswiadome sylaby.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 mar 2007, 09:47

Hej!
Jestem tylko na moment! Właśnie wyłaczyli nam prąd. A zaraz skończy mi się bateria w laptopie. Wpadnę, jak tylko będę mogła.
Miłego dnia

Awatar użytkownika
Kasiula-77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:18

22 mar 2007, 09:49

Witam z rańca :ico_haha_02:
Ja padnięta po wczorajszym :ico_odkurzanie: wiosny nadal nie widać...szkoda, bo tęsknię za długimi spacerkami :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 mar 2007, 09:55

Chloe wielkie całuski

Jakoś tak poszło u Wiki zaczęło sie od "dada" potem szybko "tete" i zlepiła to w "tata" ale nic a nic "mama" mowy nie ma :ico_placzek: grzie mnie skubana, łapie za palec przyciąga do buźki i dawaj- trzeba matke ugryźć :ico_haha_01:

Piękna mamy jesień tej wiosny nie :ico_zly: Mślałam że wstanę rano po ciężkiej nocy (znów mam problemy żołądkowe) zobaczę słonko a tu nonono, normalna jesień, niby troszkę zielono na tych drzewach jest ale co z tego jak jest cholernie zimno. Miałam gondolę na spacerówkę zamienić, ale raczej tego nie zrobię

Awatar użytkownika
Kasiula-77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:18

22 mar 2007, 09:58

:ico_haha_02:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 mar 2007, 10:01

Witam
Chloe wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
u na steż nie ma spania od 6, choć Jaś się przekimał już :-D
Aniu czuje tą energię teraz czekam na efekt dzięki kochana :ico_buziaczki_big:

a ja walczę od rana z moją pracą ależ mi ciśnienie podskoczyło normalnie wiecie co już chyba lepiej pracować prywatnie niż w budżetówce bo tam stare ramole siedzą i od lat nie ma zmian i jak tu o coś zawalczyć, jak wszystkie myślą, że są nieomylne :ico_puknij:

uciekam bo dzisiaj Krzyś ma wolne więc troszkę mam luzu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

22 mar 2007, 10:06

Hej witaminka

Mojemu strszemu synowi tez dawałam chleb do gryzienia w takiej sytuacji wyrzywa się na chlebie a nie na moich palcach.


Zapchałam wam kochanw skrzyneczki.

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

22 mar 2007, 10:08

Hejka kochane

Asiu- witaj po powrocie. NO to gratuluję drugiego zębolka :-) . I tata, tete, ma... Ale masz super. Podeślij jakieś nowe zdjątka Wikuni. Ciekawa jestem jak się zmieniła

Mery
- mój KUba też przesikuje pileuchy-4. Prawie co noc. Ale sika, jakby ktoś mu węża do siurka podmontował i zapomniał zakręcić

Witaj Witaminko

MAritko- współczuję teściowej. Życzę Wam wygrania w lotka i wyprowadzenia się jak najdalej :-), żeby mieć wreszcie upragniony spokój

Jolka -Ty to jesteś niezła. Szkoda, że nikt tego nie nagrał. Z chęcią bym popatrzyła, jak się w krzaki ładujesz :ico_smiechbig:

Pozosałę babczki i dzieciątka całuję. Wszystkiego jeszcze nie doczytałam...

A ja mam dość dzisiejszej nocy. Nie pamiętam ile razy wstawałam do Kuby, wiem na pewno, że trzy razy go karmiłam, bo trzy butelki w kuchni stoją. NIe niew, czy to kwestia szczepienia, bo już wczoraj cały dzień musiałam Kubę na rękach nosić. NIc mu nie pasiło. Jeść- NIE, bawić się-NIE, spać- NIE. JEstem wypompowana. Wczoraj od 21 do 24 mniej więcej trzeba było go co 20-30 minut budzić, bo za każdym razem budził się z płaczem. KOSMOS. MOże po prostu nóża go boli

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Chloe :ico_prezent: FOR YOU i spełnienia najskrytszych marzeń

Sosenko- urodziny Chloe trzeba by jeszcze na tygodnie przeliczyć :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
PONAWIAM PROSBĘ - KTO MI PODEŚLE TABELKĘ Z URODZINAMI MAMUŚ, BO CIEMNA CHODZĘ I ŻERUJĘ NA WIEDZY INNYCH :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 mar 2007, 10:15

Aniu dziecko może mówic cokolwiek mama tata, a nie rozumie tego jeszcze długo. Ritero praca u prywatnego przedsiębiorcy jest mniej pewna niz w państwówce. Ja pracowałam w szwedzkiej firmie, wszystko było super, służbowe autko, telefon, w ogóle wszystko cacy, nagle się dowiedziałam że jestem na liście do wyrzutu, bo podobno za długo pracowac nie można bo się rozeniwie :ico_szoking: dlatego następnego dnia już byłam na zwolnieniu lekarskim które ciągnęłam prawie pół roku. Wzywali mnie do Zusu po 3 m-cach, no i co... przez koilejne 2 byłam na zwolnieniu aż mi się w końcu znudziło, poszłam do pracy napisałam wypowiedzenia, kazali mi jeszcze iść do jakiegos lekarza pracy, czy cos takiego, nie poszłam. Wiedziałam już wtedy że zakładamy z mężem własną firmę i mogą mnie nawet dyscyplinarnie zwolnić. Po dwóch dnia zadzwonili że okres wypowiedzenia potraktują jako urlop i już :-D Wiem na pewno, że nigdy w życiu już nie będę pracowac u kogoś. Wiem że obecinie przeciwko tej firmie toczy się kilka spraw za mobing w pracy

[ Dodano: 22 Mar 2007 09:17 am ]
Margo zatrudni męża na nianie i wypocznij :-) Ucałuj maluszka w tą nózie

[ Dodano: 22 Mar 2007 09:19 am ]
Wiesz Aniu musze chyba pomyśleć o czymś by jej dawać do gryzienia, swoich łapek nie pcha juiż tak do buźki :ico_oczko: No i w końcu już tak bardzo się nie ślini, ale była tragedia, normalnie jak z kranu.
O Witaminko witaj, przepraszam przeoczyłam, masz ślicznego synka, taki pyzaczek fajny :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości