Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 17:15

Gdzie Wy się znowu podziewacie ??

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sty 2008, 20:51

Witam Was kochane po dłuższej przerwie

Małgorzatka śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wybaczcie że nie pisdałam ale jak przeczytacie mojego posta to zreozumiecie dlaczego
Na początek coś o Emilce

Emi ma 7 ząbka lewą górną 2

Dziś miała szczepienie ale była z tatusiem i babcią bo ja byłam w pracy, zniosła je dzielnie, waży 824g mierzy 66cm
Niestety znów ma katarek ale na szczęście nieduży i pomału przechodzi

A ja jestem ostatnio trochę zagoniona, mój plan dnia jest następujący:
poniedziałki i środy wychodzę o 6.40 rano biegnę do znajomego posprzątać w hortowni, potem prosto do pracy na 9. kończę o 18 i biegnę do domu coś zjeść i lecę na 19 na angielski. Jestem o 20.409 w domu, kąpię Emilę, potem sie chwilę bawimy, jemy i idzie spać tak między 22 a 23

Wtorki i czwartki mam mniej zakręcone bo idę tylko do pracy a potem to już jestem z Miśką. Tak że wybaczcie mi że się nie odzywałam, ale wpracy nie miałam za bardzo czasu bo wchodzą nowe cenniki i mam trochę roboty, a w domu to poprostu nie miałam już siły na kompa jak w robocie porawie 9 godzin wklepuje coś na klawaturze. Do tego wiadomo, muszę trochę uprzątnąć, poprać, zrobić jakieś jedzonko, no młyn, ale jakoś daję radę, choć ostatnio jadę na gripexach i aspirynie bo mnie coś wzięło, bo mamy trochę zimno w pracy.

strasznie chciałabym mieć dla was więcej czasu i być na bierząco, ale obiecuję że was nie zostawię i będę was odwiedzać tak często ajk tylko dam radę.


Emi teraz leży na podłodze i wędruje w kółko oczywiście w lewo,do przebierania jej trzeba mieć świętą cierpliwość, bo jak tylko się ją położy na plecach to ona myk na brzuch, więc trzeba się trochę nakombinować żeby ją potem ubrać

Kiedy ja jestem w pracy Emi jest albo ze szwagierką albo z z moją mamą albo z moją teściową albo z nianią, albo z moją siostrą, także ma ludzi do bawienia że hoho

M. rozkręca teraz interes ze szwagrem do tego normalnie pracuje, więc całymi dniami nie ma go w domu :ico_placzek: ale wierzę że w końcu przyjdzie taki czas że nie będziemy sie musieli martwić o kasę i nie będziemy sie zastanawiać czy wystarczy nam na rachunki i będziemy mieć czas tylko dla siebie, bo jak narazie mamy dla siebie tylko niedziele
pozdrawiam was serdecznie

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 22:54

Asiula mam nadzieję że się Wam uda i że nie będziecie musieli już tak gonić.

A co do ruchliwości Emilki to poczekaj jak zacznie raczkować albo chociaż siadać :ico_olaboga: Wtedy ubieranie to już jest spore wyzwanie. A co to będzie jak zaczną chodzić :ico_szoking:

:ico_brawa_01: za kolejnego ząbka. Hihi moja Emi też ma 7 ząbków a ma prawie 10 miesięcy :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 sty 2008, 23:00

Aga26 Emi już pomału zabiera się do siadania, z drobną pomocą idzie jej to całkiem nieźle, a mimo że nie raczkuje i tak nie można jej samej ani na krok zostawić, bo na kocyku na podłodze na którym się bawi wyczynia take rzyczeczy, że hoho, ostatnio sobie guza nabiła bo tak sie obracała że sie uderzyła czołem w nogę od ławy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

10 sty 2008, 23:41

Oj tak Asiula im starsze dzieciątko tym więcej uwagi wymaga. Moja Emi to już tak śmiga na kolanach że na chwilę nie mogę z niej wzroku spuścić :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 12:01 ]
Halooooo zagląda ktoś tutaj jeszcze na nasz wąteczek ??

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

11 sty 2008, 16:05

No ja jestem jestem!!!!!
Mam w domu marude i niejadka strasznego. Od szczepienia mi coś się dziecko zepsuło. W nocy się budzi co chwile w dzień nie chce jeść i wogóle wszystko się sypie bo do pracy wracam jednak od kwietnia. No i musze kończyc b omi znowu ryczy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 sty 2008, 23:34

Olciiaa, a może to jednak ząbki :ico_noniewiem: sprawdź czy nie ma czerwonych i opuchniętych dziąsełek.
Po szczepieniu to by ją max 2 dni trzymało.

A czemu do pracy idziesz dopiero w kwietniu ??

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

14 sty 2008, 11:52

Aga moja mama musi dłużej pracować i dlatego w kwietniu dopiero. :ico_noniewiem:
No moje dziecko się juz poprawiło. To chyba po tej szczepionce. Śpi w nocy juz normalnie i troche odzyskała apetyt - al ei tak jest niejadek straszny :ico_noniewiem:
No ale z innych informacji byliśmy w sobote w krakowie u rehabilitantki, która mi caroa poleciła. Obejrzała małą i stwierdziła że mogłaby troche więcej umiec jak na swój wiek i leniuch jest z niej. Ma troche wzmorzone napięcie w nogach i poleciłą rzebyśmy choć raz w tygodniu chodzili na jakieś ćwiczenia rzeby ją troche rozruszać. Znacie jakiegoś fajengo terapeute w bielsku??? Musze poszukać...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

14 sty 2008, 12:42

Olciiaa, moja szwagierka miała podobny problem z córką. One chodziły do tego centrum rehabilitacji na osiedlu Wojska Polskiego

Wiem że była bardzo zadowolona :ico_oczko:

Grazyna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 28 maja 2007, 12:10

14 sty 2008, 16:30

Witam, niestety nie mam czsu ale wkleilam tylko fotki, jak wkleic wiecej??

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość