Perełka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:01

Pomożecie?

09 sty 2008, 18:18

Tak naprawdę to nic ważnego, ale chciałabym wiedzieć coś na temat tabletek: Marvelon. Dostałam je, aby pozbyć się torbiela z prawego jajniczka. Jeśli nie będzie żadnych przeciwskazań chciałabym go stosować już cały czas. Na razie nie zaczęłam opakowania, bo okresu jak nie było, tak nie ma :567: Mam nadzieje, że jeżeli wiecie coś na ten temat to skrobniecie coś.. Pisałam coś na innym forum, ale żadna Pani nie była tak uprzejma, żeby udzielić mi jakiś informacji, a obiło mi się o uszy, że kiepskie te tabletki :!: Na waszym forum nie zabawie długo bo dla was pewnie małolata jestem.. :-) Prosiłabym więc o odpowiedź i znikam.. :-)

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 sty 2008, 00:50

Perelka po pierwsze ; napewno nie jestes dla nas malolata i z mila checia bedziemy Cie goscic na tt
po drugie z tego co zrozumialam nie wystapil u Ciebie okres w terminie i przyczyna ( wykluczam ciaze) jest torbiel , powiem szczerze nie slyszalam o tabletkach Marvelon wiec w tej sprawie Ci nie pomoge ale radze Ci wybrac sie do innego ginekologa ( popytaj wsrod znajomych napewno ktos zna jakas mila pania doktor lub sympatycznego pana doktora ktory wyczerpujaco i solidnie Ci poinformuje o tabletkach i bedzie kontrolowac stan zdrowia)

Pozdrawiam serdecznie

Perełka123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2008, 18:01

10 sty 2008, 09:32

Dziękuje, że chociaż Ty coś napisałaś.. Ja biegam od ginekologa do ginekologa bo jeszcze problemy z prolaktyną.. Nikt nic nie wie, nikt nic nie umie, nikt nic.. Sama wpadłam żeby zrobić sobie usg jajników bo żaden matoł na to nie wpadł ( a uskarżałam się na bóle jajników i ich okolic.. ) :ico_puknij:
Co do tych tabletek lekarka powiedziała, że jak coś będzie nie tak to mi zmieni, bo każdy organizm reaguje inaczej i nie da sie przewidzieć, ale powinno być wporządku.. Chciałam tylko wiedzieć czy ktoś miał jakieś działania niepozadane po nim i jakie.. Ale bardzo mało inf na temat tych tabletek, w ogóle ja też pierwszy raz o nich usłyszałam.. pf.
Dziękuje za zaproszenie :-) Miłego dnia, pozdrawiam.

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

10 sty 2008, 19:48

Perełka123, nie jestem pewna ale moja siostra chyba je bierze.Jak się czegoś dowiem to dam znać.

NICOLA_1985

11 sty 2008, 17:11

to prawda że każdy organizm na różne leki reaguje inaczej ale może skoro masz problemy w sumie poważne z jajnikami bo niczego co jest związane z naszym ciałem nie można lekceważyć to ja proponuje żebyś udała się prywatnie do ginekologa... ja chodziłam i prywatnie i państwowo do różnych lekarzy i naprawde mówie ci że jest ogromna różnaca .. prywatnie nikt by ci nie zapomniał zrobić usg... a to jest podstawa bez ktorej tak naprawde nie mogłby lekarz dobrze cie zdiagnozowac

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość