Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 sty 2008, 18:07

Ja nawet na to od czasu do czasu nie moglam wtedy liczyc! Wiec jak chcialam gdzies isc to bylo czesto z cala trojka! Potem jak najmlodsza poszla do przedszkola to pracowalam na dodatek na caly etat, mieszkalam w Lyonie a maz pracowal w Paryzu, wiec przez caly tydzien bylam sama z dziecmi!
Moi tesciowie to sa bardzo wygodni i lubia zajmowac sie tylko soba! A mama od mez (oni sa rozwiedzeni) to ma juz po 70tce i glowe traci, wiec dzieci jej juz wiecej nie zostawie! Przedtem jak jechalam do Polski to ona byla z dziecmi, ale tym ostatnim razem, to bylo tragicznie i nie wiem kto kogo pilnowal! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 sty 2008, 18:21

Wielgachne brawa dla mamus na pełnym etacie z dzieciaczkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jestem pełna podziwu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tez bym chciała niewielka róznice miedzy dziecmi ale niestety narazie moge zapomniec poniewaz skonczyła mi sie umowa i jestem bezrobotna :ico_olaboga: I najpierw trzeba znalesc prace popracowac troche i wtedy sie pomysli. Zobaczymy jeszcze jak wyjedziemy bo moze bedzie lepiej.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 sty 2008, 18:58

Pewno, ze trzeba przemyslec! :ico_brawa_01: No i masz jeszcze sporo czasu! :-D

[ Dodano: 2008-01-11, 17:59 ]
No corcia moja moglabys byc! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Ojejku! :ico_szoking:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 sty 2008, 18:59

Kinga_łódź pisze:Wielgachne brawa dla mamus na pełnym etacie z dzieciaczkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jestem pełna podziwu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja tez,ja tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 sty 2008, 20:30

heloł babeczki

ufffff pierwszy tydzien pracy za mną
suma sumarą serce mnie boli i żołądek
serce ze nie widze Pani Misiowej
żołądek , bo sie ciagle denerwuje czy w domu jest ok
:ico_placzek:
żyje nadzieje ze z dnia na dzien tygodnia na tydzien bedzie lepiej :ico_sorki:

co do przepisu na sernik mam rewelacyjny przepis na sernik bez ciasta robi sie go w mig, a jako tajny składnik to zawsze do sera dorzucam budyń śmietankowy, nadaje on super smak :ico_brawa_01: a przepis podam jak bede miec wiecej czasu na klikanie

zreszta zadroszcze wam tego pisania ja teraz nie moge sie zorganizowac, musi minac troche czasu aby znow sobie wszystko ulozyc

z nowosci to Zosia je juz dynie, ziemniaczki, marcheweczke i morele
a spacerowke to niew iem kiedy zaloze, bo Córcia nie siedzi jeszcze na tyle sztywno zeby ja tam wsadzic :ico_nienie:

co do @ to ja jeszcze nie miałam wiec w sumie 15 miesiecy bez @ :ico_brawa_01: :-D

a co do dzidziusia to my sie bedziemy starac koncem tego roku,Zosia bedzie miec wtedy 1,5 roku wiec jak sie kolejny bobas urodzi to córcia bedzie miala ponad 2 latka

oczywiscie chcemy miec chlopca ale jak wyjdzie babeczka to tez bedzie fajnie :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Viola Milenka cudnie wyglada w tych różach, widac na jej buzialce radość i zadowolenie :ico_brawa_01:

Sandra fotka super :ico_brawa_01:

Kinga nie wiem czy juz pisalam ale ta fotka Elizy jest fantastyczna :ico_brawa_01: :-D

znikam dziewczyny bo Zosia brzeczy, aha chyba idzie jej juz 3 ząbek
buzialki :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 sty 2008, 20:30

witajcie
ja dziś jestem jakby mnie 2 ciężarówy przejechały, jedna to Wiki, a drugi Tadzik
Tadziu tradycyjnie po wyjątkowo niezłej nocy dawał tak czadu, że już nie wytrzymywałam, a spał bagatelka 30min (rano jak przygotowywałam śniadanie), potem 15 minut (na spacerze) i 45 minut (jak usypiałam Wiki), na koniec dnia przywalił nosem w mój laptop (ma śliczną pręgę na środku w poprzek, mam nadzieję, że sobie go nie złamał)
teraz wreszcie zasnął
z Wiki nie lepiej, bo męczyliśmy się z każdym posiłkiem prawie godzinę (cud, że udało nam się na godzinę wyjść na polko!), a po obiedzie zwymiotowała i rzekomo koniecznie chciała spać, niestety pomimo długiego usypiania (wyskoczyłam do was na 5 minut sądząc że śpi, ale to była mrzonka :ico_placzek: ) skończyło się na niczym
o 17:30 dostałam wyczerpania fizycznego, psychicznego, spazmów i chyba deprechy w jednym
grunt, że mój małżonek wrócił, więc mógł się przez 15 minut dziećmi zająć, żebym mogła sobie popłakać w poduszkę i wypuścić emocje
jest już lepiej, ale jestem wyjątkowo przytłoczona 6 miesiącami w domu z dziećmi, no bo niby pracuję, ale więcej w domu, bo nie za bardzo da się z Tadzikiem i jestem praktycznie uwiązana, a przez to że chłopak cmoka co 2 godziny to nawet wyskoczyć nigdzie nie mogę, żeby odetchnąć, jedynie jak czasami udaje mi się olać spacerek i wypchnąć oboje dzieciaków z ciocią, to mam 1,5 godzinki psychicznego i fizycznego luzu
sorry za powyższe, nie chcę was zamęczać moimi humorami

[ Dodano: 2008-01-11, 19:32 ]
zosiu ogromniaste brawka za ząbeczki-perełeczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 sty 2008, 20:36

barbapuppa, oj, oj to sie u ciebie dzieje, ale moze warto by bylo pogadac z mężem
1. ze liczysz na jego pomoc
2. Ze jest ci on i jego pomoc niezbedna
3. i ze to tez sa jego dzieci
mój mąż zawsze mi mówił "MÓW DO MNIE, BO JA SIE NIE DOMYŚLĘ, FACECI TAK MAJĄ" wiec zawsze omawiamy wszystkie potencjalnie kłopotliwe i drażliwe sprawy dzieki temu od 13 lat dogadujemy sie fantastycznie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-11, 19:37 ]
no i oczywiscie gruny nie miec pretensji i nie podnosic glosu, za to mowic tylko o tym co sie czuje :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-01-11, 19:39 ]
i nie gruny tylko grunt :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-11, 19:51 ]
a co sie dzieje z Małolata?

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 sty 2008, 21:05

Witam wieczorkiem, mezuś sie bawi z maluszkiem wiec moge tu sobie z wami poklikać :-D

Kingus gratulacje dla Elizy z nowe metody przemieszczania :ico_brawa_01: , mojej koleżanki synek w ogóle nie raczkował tylko na tyłku jeździł

Aniu to widze ze twoja córa jak mój Pawełek, on tez by już stał, nawet posadzic się go nie da bo tak prostuje nogi w kolanakch ze się nie da, a jak go dałam nachwilke do chodzika to zaczał podkakiwac, wariat jeden :-D

No wiesz Basiu mi troszke łatwiej bo ja z rodzicami mieszkam wiec zawsze ma kto na raczkach ponosić, a wiesz co w praniu wyjdzie to zobaczymy

Justynko mój maluch to już z jakies dwa miesiące dziasełka trze, wszystko do buzi pcha i straszecznie się ślini a zabków jak nie było tak nie ma :ico_noniewiem:

Sosim brawa dla ciebie za pierwszy tydzień w pracy :ico_brawa_01: , na pewno z dnia na dzien będzie coraz lepiej i ty będziesz już spokojniejsza, a mówi ze mamuski sa najlepszymi organizatorami czasu wiec pewnie niedługo bedizesz miałą jak w zegareczku, tylko niezapomnij nas wpisac do grafiku :-D
No i oczywiście brawa :ico_brawa_01: dla Zosienki za nastepnego ząbeczka
Sosim świeta racja z tymi facetami nie ma co liczyc ze się sami czegos domysla :-D

Basiu oj biedactwo jestes, strasznie ci współczuje tej całej bieganiny :ico_olaboga: , a Wiki jak nie chce jesc to jej nie zmuszaj jak zgłodnieje to sama przyjdzie na obiadek, a z Tadzikiem już niedługo będzie coraz lepiej bo zacznie coraz wiecej normalnych rzeczy jesc i będzie go można zostawic z kims na dłużej i wtedy będziesz mogłą sobie troszke odpocząć od tych swoich urwisów, jak to mówią byle do wiosny

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 sty 2008, 21:10

dzięki dziewczyny
ja wiem, że jak wreszcie skończy się ta jesienna zima, to będzie super, bo i dzieciaki więcej czasu na zewnątrz będę spędzać, to się wyszaleją i mniej będą się na mnie wieszać
sosim problem w tym, że mój twierdzi, że przecież mi pomaga

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 sty 2008, 21:36

Basiu ja to bym mu taka bure zrobiła ze by sie odrazu obudzil z tego pieknego snu :ico_zly: i wziasł si wreszcie do roboty :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość