Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 sty 2008, 16:30

Ok będę cierpliwie czekała :-) A naleśniki i za mną chodzą od jakiegoś czasu, tylko jakoś się za nie zabrać nie mogę :ico_oczko: no i ja sera na słodko nie przyjmuję pod żadną postacią, chociaż teraz kto wie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 sty 2008, 19:03

Hej, co tam u Was?
Ja robiłam głupie cwiczenie na zaliczenie i tak mi zeszło :ico_olaboga: wiec postanowiłam zrobic sobie przerwę i usmazyłam te nalesniki :-) juz po konsumpcji :-) , reszta czeka na m.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 sty 2008, 19:56

A ja jestem obrażona na A i z nim nie rozmawiam, więc nudny ten dzisiejszy wieczór, siedzę na necie i przeszukuję allegro.
Przejrzałam te ciuszki i dochodzę do wniosku, że muszę kupić bodziaki, pajacyki, śpioszki, no i jakieś kaftaniki i koszulki, ale na to mam jeszcze sporo czasu. Była u mnie na chwilę sąsiadka i orzekła, że to nie możliwe żebym miała dziewczynkę, bo wyglądam na chłopaka. No zobaczymy, ale jaja by były, bo ja już do Lenki po imieniu mówię :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 sty 2008, 20:31

Uff, to głupkowate cwiczenie w koncu wyszło, jestem pełna podziwu dla siebie, alez ja się cierpliwa zrobiłam :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Spinka to niemożliwe, co znaczy, że wygladasz na chłopaka :ico_haha_01: , a żeby całkowice rozwiac wątpliwości to zaczekaj do następnego USG.
A na drugą połówkę to się za długo nie gniewaj :ico_nienie: , szkoda czasu, lepiej robic razem coś przyjemniejszego :-D :-D :-D
A ciuszki to koniecznie musisz pokazac, ja dzis ogladałam w sklepie, najchetniej wzięłabym wszystko :-) , a tak na prawdę to nie wiem ile czego, jakie rozmiary. Ja będę wiecej myślec, jak poznam płec i troche czasu wiecej będzie.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 sty 2008, 20:37

Nowa :ico_brawa_01: , geniuszu !

A ja się nigdy na niego długo nie gniewam, ale chyba zacznę, zdenerwował mnie i tyle. Nie pozwolę mu do Niuni mówić a ni brzuszka dotknąć :ico_zly:

Nie robiłam zdjęć, bo ciuszki raczej większe są, więc jak na razie praktycznie nic nie mam, tzn na zaraz po urodzeniu, ale może to i dobrze, bo to wielka frajda kupować takie malutkie rzeczy, już się cieszę :ico_brawa_01: ale wstrzymam się jeszcze do następnego USG, może to będzie 3d i wtedy nie będzie żadnych wątpliwości.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 sty 2008, 20:47

A ja słyszałam, że nie nalezy takich małych ciuszków roz, 50,56 duzo kupowac, bo dzidzia szybko rosnie, no ale coś trzeba miec. Fajnie, że maluszki urodzimy na lato, nie trzeba bedzie się męczyc z ubieraniem grubych szmatek. :-) , a potem jak podrosnie i nabierzemy wprawy to bedzie łatwiej. Ojj, jak mi się marzą takie maciupkie sukieneczki :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

11 sty 2008, 20:52

Oj rosną szybko, ja się zastanawiałam i wiesz ja jak się urodziłam miałam 55 cm, A miał 55 lub 56cm, więc nasza mała nie wyskoczy nam ni z tego ni z owego 60 cm. No i tak myślałam 3x bodziaki na 56, ale to chyba za mało, jak się np uleje, to chyba trzeba mieć ze 6 lub więcej, a jak sie nie wykorzysta, to można sprzedać,lub oddać komuś u mnie nie ma problemu, bo moja szwagierka rodzi 2 miesiące po mnie.

Zmykam pod prysznic i do łóżka. Do jutra. Życzę spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 sty 2008, 21:43

Pewnie, że tak lepiej miec więcej niż potem się martwic :-)

Ja się już dziś będę żegnac, spadam pod prysznic i spanko, bo jutro trzeba wcześnie wstac.
Przyjemnego wieczoru życzę i kolorowych snów :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 sty 2008, 09:52

Witam i zapraszam na :ico_kawusia:
Dzisiaj ponownie zapowiada sie słoneczny dzień.

Zgodnie z obietnicą trzymam kciuki za Martę i Nową za ich zaliczenia.

A reszta co porabia?
Odezwijcie się dziewczyny!

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

12 sty 2008, 11:56

reszta leniuchuje :ico_oczko: Boska pogoda, szkoda ze maz robotnik remontowy,bo bym go gdzies wyciagla :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość