Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 00:13

ja o dziwo taki nie przyrzadzony jak zawsze szpinak jem, ale tym razem wchodzi mi bez problemu, az sama sie dziwie :ico_haha_01: ... taki nie przyprawiony, bez niczego... :ico_oczko:
jak czlowiek wie ze musi to da rade jakos :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 sty 2008, 18:04

Dziś mnie poniosło ....
Nie wytrzymałam nerwowo i dorwałam sie do pierogów z wiśniami - zjadłam chyba z 10 - i tym sposobem doszczętnie szlag trafił dietę .. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 21:23

Aginka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: mm pierozki jezu oszaleje
hehe a moze nie przerywaj diety moze jeszcze cvos spadnie, w koncu 3 dni tylko zostaly jeszcze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-11, 20:43 ]
Jestem najwieksza pierdola na swiecie
hehe przyznaje sie bez bicia ze wczoraj zaprzepascilam dietke :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
na wiecfzor taka mnie pokusa chwycila ze zjadlam serek, 2 jablka i tak mnie wyrzuty sumienia zarly ze szok

ale dzis zaczelam dietke od nowa od 1 -go dnia...
wiem ze tak nie powinno sie, bo jak sie przerwie przed 6 dniem to dopiero po 3 miesiacach ale ja nie czekam, zaczynam jakby wczorajszego dnia nie bylo...
najwyzej nie ebdzie efektow,
ale chcoiaz zoladek miniaturowo zmniejsze :ico_haha_01:
ale teraz nic nie tkne, nawet lyzeczki nie oblize
dzis o dziwo nawet glod mnie za bardzo nie meczy... chyba przywyklam... :ico_oczko:

masochistka moze ktos pomysli :ico_nienie: wcale nie, po prostu na nowo trenuje swoja silna slaba wole :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 sty 2008, 21:54

Natashka pisze:Jestem najwieksza pierdola na swiecie


nie kochana.
ja jestem wieksza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
juz nawet nie napisze ze wczoraj sie trzymalam dzielnie ale o 22 maz przyszedl z pyszna pizza z telepizzy i nie bylo szans sie powstrzymac :ico_zly: :ico_placzek:
dzis jadlam "normalnie" czyli za caly dzien wcielam 3 ukochane bulki z wedlina itd i banana...
ja tez zaczne ja od nowa...nie jestem slaba ani nic... i te porady co wkleilas podniosly mnie na duchu..

wklej jeszcze ta diete co ty masz,bo zdaje sie byc lepsza niz ta z 1 str :ico_oczko:

jak bede slaba albo cos to zaprzestane obiecuje...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 22:00

Dieta kopenhaska

trwa 13 dni. Poniżej dokładny jadłopis na każdy dzień diety. Co powinnaś wiedzieć przed przystąpieniem do diety?

* dieta kopenhaska jest bardzo restrykcyjna; każde odstępstwo może zniweczyć efekt
* podane posiłki należy spożywać o stałych porach, ostatni posiłek raczej nie później niż o godzinie 18. Przykładowe pory posiłków: śniadanie - 9, obiad - 13-14, kolacja - 18.

Do dzieła!

DZIEŃ 1 i 8
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru
obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, pomidor
kolacja: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 2 i 9
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru
obiad: duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną
kolacja: 100g szynki (czyli jeden plaster lub - jak kto woli - 4 cienko krojone plasterki), 2 lub 3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 3 i 10
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru, grzanka
obiad: gotowany szpinak, świeży owoc, pomidor
kolacja: 100g szynki (czyli jeden plaster lub - jak kto woli - 4 cienko krojone plasterki), 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną

DZIEŃ 4 i 11
śniadanie: kubek kawy i kostka cukru
obiad: tarta marchewka, jajko na twardo, twarożek naturalny
kolacja: sałatka owocowa (czyli kilka rodzajów owoców, ale nie więcej niż 4, np. jabłko, gruszka, pomarańcza, banan, winogronka, kiwi czy co tam ktoś lubi; owoce pokroić na kawałki, skropić cytryną i/albo polać jogurtem albo popijać jogurt osobno, zależy od gustu), 2 lub 3 szklanki jogurtu naturalnego

DZIEŃ 5 i 12
śniadanie: duża tarta marchew z cytryną
obiad: duża chuda ryba; najodpowiedniejsze są dorsz albo pstrąg, ale dobra będzie też każda inna rybka, np. szczupak. Przykład przyrządzenia: W pstrąga zapakować plasterki cytryny i zioła: rozmaryn, taragon, piertuszkę, lekko popieprzyć w środku i na zewnątrz, zapakować - szczelnie - w folię aluminiową i do gorącego piekarnika na 15-20 min. Pstrąg się w swoich własnych sokach zapiecze i przejdzie ziołami.
kolacja: befsztyk, sałata i brokuły

DZIEŃ 6 i 13
śniadanie: kubek czarnej kawy i kostka cukru
obiad: kurczak (najlepiej gotowany, ponieważ w trakcie gotowania tłuszcz zostaje w wodzie; grzechem nie będzie upiec kurczaka - taki kurczak jest lepszy, ale ma jednak więcej tłuszczu), sałata z olejem i cytryną
kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka

DZIEŃ 7
śniadanie: kubek herbaty bez cukru
obiad: kawałek chudego grillowanego mięsa
kolacja: nic

w sumie rozni sie tylko ta salatka owocowa zamiast kompotu i w tej dietxce z 1 str jest na drugi dzien owoc a w tej mojej nie ma :ico_noniewiem:

ale znalazlam tych wersji tej diety wiecej wiec ja stosuje

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 sty 2008, 22:25

dzieki ci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 22:37

you welcome :-D :-D :-D :-D :-D

mam nadzieje ze cos sie przydalo

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

11 sty 2008, 22:49

Natashka pisze:mam nadzieje ze cos sie przydalo
_________________


jasne i to duzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 sty 2008, 20:19

heloł
Lidzia zaczynasz od jutra???
ja juz dzis 3 dzien jest ok, choc nie ukrywam ze glodna jestem, ale dam rade :ico_haha_01:
jutro ide na fitness wiec moze pomze mi to spalac tluszczyk :ico_haha_01:

a po kopenhaskiej ide na kapusciana chyba :ico_haha_01:

imam sie czego sie da :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

13 sty 2008, 23:00

albo jutro albo we wtorek :ico_oczko:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość