Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 sty 2008, 23:19

Dobry wieczor :ico_oczko:
Moje slodkie i kochane dziecko sobie zasnelo,musze wam powiedziec ze mala Nicolinka spi tylko raz w ciagu dnia i to jej wystarcza naprawde.. w szoku jestem bo pozniej to caly czas jest w ruchu i juz wiecej niechce,i nie potrzebuje spac :ico_oczko: :ico_szoking: Ale moze to dlatego ze jest coraz starsza i jest tez spokojna czasami,ale nie narzekam bo az tak nie psoci chociaz prubuje na kazdym kroku... LUbi sie bawic ze wszystkimi.. A i nie uwierzycie kto mnie dzisiaj odwiedzil!! Przyszla moja tesciowa,bo sie podobno stesknila za Nicolinka moja i zrobilam nam capucinno i pogadalysmy troche,najlepsze jest ze mi powiedziala ze zabolalo ja moje zachowanie.. bo powiedziala mi ze niby jak ona byla mala to nie smiala niby swojej mamie odpowiedziec .. a ja mysle sobie ze czasy sie zmienily i ja tez jestem inaczej wychowana.. i tym bardziej Nicole jest moim dzieciatkiem to jesli mam taka potrzebe to sie wtracam byc moze tam gdzie niemam.. ale musialam sie tak zachowac bo to ja jestem mama NIcole i to ja bede miala wiekszy wplyw na mala niz babcia(tesciowa)
Ale ogulnie pogadalysmy sobie i bylo ok,tez wyjasnilam tesciowej co mnie zabolalo w jej zachowaniu to siedziala jakas taka zdziwiona.. No a pozniej NIcole to wzielam babcie za reke i poszla sie z nia bawic.. nie miala tesciowa za duzo czasu bo cos tam gotowala i na chwilke wyskoczyla.. Wiem ze tesciowa stara sie byc i jest dla NIcolki super babcia,ale musze byc czujna i obserwowac zeby tesciowa nie przekroczyla granicy .. W kazdym razie ciesze sie ze sobie wyjasnilismy wszystko :ico_oczko:
A Pozatym to bylam z NIcole na spacerku i malej spodobal sie snieg,a w zasadzie jego resztki takie juz zmarzniete i kruche stala w tym sniegu i niechciala za nic wyjsc.. a jak ja wzielam to w placz.. ale przynajmniej miala zabawe :ico_oczko:

Aginka ciesze sie ze Malwinka ci juz lepiej i ladnie zasypia i ze jej sie spanko unormowalo,moja Nicole teraz spi tylko 1 raz dziennie :ico_oczko:

Mama_Kingi ja podobnie robie jak ty.. wiecej niz zwykle mala Przytulam i caluje.. ale to sie podoba Nicolce tak chocby na zapas.. sama tez nie rozumiem tego.. wiem ze bedzie ciezko Nicolce beze mnie te pare dni najgorzej bedzie w nocy to usypianie.. no ale tak musi byc.. :ico_noniewiem:

Iza ja wole poczekac az bede w szpitalu a wtedy moj maz bedzie mala usypial.. co to da ze jedna noc mala moj maz uspi,ze mala padnie ze zmeczenia od placzu .. a nastepnego dnia jakby nigdy nic bede dalej mala usypiac..Niewiem czy to pomysl dobry.. juz mi wystarczy teraz jak maz do malej w nocy wstanie a mala placze i placze i uspokoic sie nie umie a jak przyjde to odrazu jest cicho i spi spokojnie dalej.. jednak wiem ze bedzie ciezko ale co mam zrobic.. NIcole musi to jakos wytrzymac.. biedasinka juz mi jest jej szkoda.. :ico_placzek:

Aginka super ze Malwinka spi w tym wozku,mowia ze najlepiej sie spi na swierzym powietrzu :ico_brawa_01:
To musi serio smiesznie wygladac.. tutaj ludzie mysla ze maly niemowlaczek lezy a tutaj taka duza dziewczynka sobie spi :ico_brawa_01:

A ja wcinam orzechy i krakersy i ciesze sie bo moj cukier jest w normie :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2008, 12:34

dzieńdobry dziewczynki
u nas nocka spokojna

Kristi mój Antoś to już rzadko spi raz dziennie w dzień... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 sty 2008, 13:30

Dzien dobry
U nas nocka nie za bardzoo :ico_szoking: Mala wogule ostatnio niechce spac w nocy.. i ja moge kolo niej lezec przytulac a Nicole sie tylko patrzy w sufit i nie spi!! Niewiem dlaczego tak jest.. a ja sie obudzi i widzi ze mnie przy niej niema to placze w nieboglosy.. i nawet moj maz nie umiem ja uspokoic dopiero jak sie pojawie na horyzoncie jest ok.No i ciezka noc mielismy dzisiaj.. ale nie rozumiem tego troche bo mala w ciagu dnai jest spokojna,nie marudzi.. i wszytsko jest ok a w nocy ma takie problemy zeby spac.. :ico_noniewiem: Moze to wina lozka??? Sama niewiem!!!
A pozniej wzielam mala do nas do sypialni i tak spalysmy do 9 30 :ico_brawa_01: A i zdazylysmy juz wziasc prysznic i malutka zasnela grzecznie i spokojnie jak aniolek :ico_oczko:
A my dzisiaj jedziemy sobie na zakupy jak moj maz przyjdzie z pracki bo przyjdzie dzisiaj szybciej :ico_brawa_01:
Milego dnia buziaczki paa

Maggie ciekawe kiedy moja Nicole bedzie aktywna caly dzien jak twoj Antoniu :ico_oczko: Zobaczymy :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2008, 14:27

Kristi, napisała:
Mala wogule ostatnio niechce spac w nocy.. i ja moge kolo niej lezec przytulac a Nicole sie tylko patrzy w sufit i nie spi!! Niewiem dlaczego tak jest.. a ja sie obudzi i widzi ze mnie przy niej niema to placze w nieboglosy.. i nawet moj maz nie umiem ja uspokoic dopiero jak sie pojawie na horyzoncie jest ok.No i ciezka noc mielismy dzisiaj.

Kristi skąd ja to znam ....znaczy się powiem Ci że antos ostatnio ładnie śpi i zasypia w nocy ale to od niedawna...no i tlko ze mną, był okres że chciał z tatusiem a teraz znowu...tak mu się "poodkręcało' po przyjeżdzie z PL :ico_szoking:

Antoś własnie zasnął, a ja lecę do Niego na drzemkę...jakiś mam dzisiaj leniwy dzień.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 sty 2008, 16:02

Witam Kobietki (małe i duże ) i cłopców witam również ....

No my jesteśmy juz po zabawie karnawałowej ... jak zwykle - to impreza nie dla Kapika .... jest za bardzo nieśmiały i skryty .... ale trzeba próbować go rozruszać ... no ale nie obyło sie bez płaczy ... a Malwinka za to bbyła w wielkim szoku ... nie tańczyła ... patrzyła co wyrabiaja inne dzieci ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

11 sty 2008, 16:31

Aginka, myślę, że za rok dzieci będą się super bawiły na takim balu. Malwinka była zdezorientowana pewnie całą sytuacją, ale Kacperek? Pewnie ma taki charakter, że woli ciszę i spokój. Za gwarno, za głośno mu było. Ale za roczek pójdzie w tan z Malwinką i będziesz w szoku. :-D

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 sty 2008, 17:18

witam :ico_haha_01:

Aginka nieżle z tym głębokim wzkiem no ale najważniejsze że Malwince dobrze w nim i ze sie wysypia :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oj z tymi balami to tak jest u mnie w pracy jest teraz ten temat.Wymyślanie rożnych strojow bo dzieciaki to mają niezle pomysły :-D też nas to czeka wszystkie :-)

Ada właśnie spi już ponad godzinke :ico_szoking: pewnie niebawem się obudzi.Ostatnio ładnie spi w ciągu dnia bo miała taki okres że wcale nie spała :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: .
Kristi wsołczuje tych nieprzespanych nocek :ico_olaboga: :ico_olaboga: u nas na szczęście są spokojne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Udanych zakopow życze,pochwal sie potem nimi :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 sty 2008, 17:32

Aginka, myślę, że za rok dzieci będą się super bawiły na takim balu. Malwinka była zdezorientowana pewnie całą sytuacją

A ja myślę że to zalezy od dziecka, mój Antoś szalał :-D
wklejam fotke synka , ostatnio uwielbia wkładac skarpety na rączki:
Obrazek

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

11 sty 2008, 20:41

Czesc dziewczynki!
Asia ma spala dzisiaj 1h i teraz zasypia. Dzisiaj nie chciala mnie oposcic ani na krok i nie mialam jak nawet wejsc na chwilke na komputer, b ojuz byla na moich kolanach.

Maggie, :-) moja Asia tez zaklada skarpetki albo ogrodowe rekawice i mowi: "dama" :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

11 sty 2008, 22:24

Dobry wieczor..
Teraz jak Nicolcia spi tylko raz dziennie to mam mniej czasu zeby wejsc na TT wole na spokojnie to zrobic jak mala zasnie.. No i malutka spala tylko raz w ciagu dnia po naszym wspolnym prysznicu ale sie wyspala i nie marudzila i bylo fajnie na zakupach.. Tak spokojnie,mala byla zajeta swoja Brezla taka bulka pozawijana ktore malej wyjatkowo smakuja :ico_oczko: :ico_brawa_01: No a pozniej dzien mi minal troche stresowo.. Znowu to samo.. Zadzwonila tesciowa zapytac o ktorej mamy jutro na te urodziny jechac i okazalo sie niby.. ze tesciowi powiedzial moj szwagier ze mamy przyjechac miedzy 13 30 a 14 00 a mi powiedzial ze o 14 00 - 14 30 na kawe i ciekawe kto cos zle zrozumial.. no ale jak tesciowa chciala to wyjasnic z tesciem to on powiedzial tylko ze ja go nie obchodze .. i normalnie mnie zatkalo.. bo ja sie tylko zapytalam o ktorej jedziemy a on takie haslo.. i jak powiedzialam tesciowej ze moj tesc tez mnie nie obchodzi i ze jutro nie bede nawet patrzec w jego kierunku to moj maz sie bardzo wystraszyl ze jego tatus to uslyszal.. i juz powod do malej klotni gotowy.. :ico_chory: :ico_placzek: To straszne jest.. Moj maz na kazdym kroku broni swoich rodzicow bo jego tatus moze wszystko .. i chce do tego zeby ja go szanowala .. a on mnie szanuje?? Nie.. na kazdym kroku mi glupio mowi i chce mi rzadzic.. a jak sie nie daje to juz jest zle..Niemam lekko ale co zrobic..
Tym bardziej ze zadnej pomocy od mojego meza tez niemam.. I nawet sie moj maz malo jakos Nicolinka zajmuje.. bo wazniejszy jest do niego telewizor.. boze ja mam dosc tego czasami.. czuje sie jak sluzaca a maz nawet mi nie powie zadnego dobrego slowa ani pochwaly.. Szkoda gadac.. Ciezko i tyle.. :ico_placzek:
A pozniej sie dziwi czemu nicolinka tak do mnie bardziej idzie i w nocy da sie tylko mi dotknac i przytulic.. a ja sie mojemu dziecku wcale nie dziwie.. tylko juz sie boje i martwie jak to bedzie jak pojde rodzic.. moj maz jak sobie poradzi.. pewnie przyjdzie jego mamusia i bedzie mu latwiej bo mu nagotuje,zmieni malej pampersa i sie z nia pobawi.. Boze takiego lenia mam w domu i do tego wygodnego :ico_placzek: Strach az to mowic ale taka jest prawda.. a jak cos kolwiek zrobi to pozniej chce byc chwalony a to co ja robie to sie nie liczy...Ok dosc tych zalow bo ostatnio cos ich za duzo mam i wam nimi glowe zawracam.. :ico_olaboga: :ico_noniewiem: Juz nie bede :ico_olaboga:

Justyna zakupy byly udane ale nic ciekawszego nie kupilam,same rzeczy spozywsze bo juz sie cos niecos pokonczylo :ico_oczko:

Maggie moja Nicolinka tez najlepiej by spala tylko ze mna i wtedy wiem ze sie zawsze wyspi.. i jak widze ze ma naprawde problemy zasnac to spie z nia

A moje dziecie kochane zasnelo a raczej moge powiedziec padlo same bo tak juz jej sie spac chcialo ze sama zasnela,szybko a teraz wyplula smoczka i spi sobie spokojnie,mam nadzieje ze nocka dzisiaj bedzie spokojniejsza i ze Nicole bedzie spac
Niechce mi sie za bardzo jutro tam do tego szwagra na te urodziny jechac.. bo nie lubie tam jezdzic i nie czuje sie tam u nich dobrze,jest taka sztywna atmosfera i juz.. I tym bardziej moj tesc.. ktorego nie cierpie i ktory sie na mnie obrazil za blahostke.. bo powiedzialam ze juz drugi raz Nicole sie obudzila przez ten dzwonek do drzwi.. bo nie umieli razem przyjsc wtedy w ten poniedzialek tylko chodza jak na sraczke a ja tu dziecko moje chce uspac. no i nie udalo sie :ico_noniewiem: ..
Milej nocki wam zycze dobranoc..

Maggie,Basia fajnie ze tak zakladaja wasze dzieci skarpetki na rece.. To musi kompicznie wygladac.. :ico_brawa_01:

Aginka mysle ze Kapik jeszcze sie pobawi na takim balu ma taki spokojniejszy charakterek ale jeszcze podrosnie i nabierze odwagi i bedzie sie bawil :ico_brawa_01: A Malwinka moze byla troche w szoku i ciekawilo ja bardzo co inne dzieci robia.. kto to wie co takie male dziecko mysli :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość