Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 sty 2008, 23:12

Małgosiu zaliczasz egzaminy jak rakieta!!!! Hurrra, tak trzymać!!!!

Małgorzatka pisze:Ja też jeszcze mam dwa egzaminy rzed sobą w przyszłym tygodniu....jak ja nie lubię psychopatologii

Dasz radę!!
Ja jak jeszcze byłam na studiach nie przepadałam za psychoterapią :ico_olaboga:

Potwierdzam że dziewczynki dostają niebieskie baloniki, to pewnie dlatego że logo Nestle mają na niebiesko :ico_haha_02:
Tą paczuszkę dostaliśmy już w grudniu :ico_brawa_01:

kingas milutko Cię znowu powitać w progach naszego wątku!!
Ale Twój syncio wyrósł! Śliczny chłopczyk!!
Współczuję zabiegu...
A Ciebie chyba pierwszy raz na fotce widzę

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 sty 2008, 00:07

Małgorzatka, gratuluję egzaminu!!! Super Ci idzie!! Zdasz super psychopatologię zobaczysz!!! Ja z kolei uwilbialam takie przedmioty na studiach!!
olala fajnie byloby taki slonik na roczek ale to jest przegięcie chyba wydac 200 zł za takiego słonika tym bardziej ze nie mam pewności czy bedzie chciał sie na tym bujać, a poza tym tak jak piszesz, Asię nie musisz trzymać jak ma za pleckami oparcie, takze wolałabym takie jak wy macie.
hekkate ale Daniel super wygląda jako Mikolaj!!!
Boze nie wyobrazam soobie zeby Bartek mial za 5 lat iść do szkoły, normalnie szok!!
anilewe77 widze ze twoj synek to urodziłby sie taki smok jak mój gdybyś go dotrzymała do końca, ja urodziłam 3 dni po terminie i już mial 4750 i 64 cm.
A twój to w sumie troche tylko mniej 4320 i 59cm.
Asiam Łukaszek to normlanie jak siatkarz był, taki długi, no normalnie szok1!!
Ja właśnie wczoraj zrobiłam ciasto marchewkowe, uwielbiam je, świetnie wychodzi i wszystkim smakuje, a polewę robie śiwetną z serka philadelphia. Mniam!!

[ Dodano: 2008-01-11, 23:13 ]
Kajunia25 pisze:Potwierdzam że dziewczynki dostają niebieskie baloniki, to pewnie dlatego że logo Nestle mają na niebiesko
Tą paczuszkę dostaliśmy już w grudniu

ja też dostałam w grudniu tą paczuszkę, a wczoraj dostałam z bobowity. Taż jest ksiażeczka i taka kaszka z jakimiś kuleczkami ryzowymi i jeszcze ten kubeczek frutapura, czy jakos tam, nie wiem bo nie kupuję tego, za mały pojemniczek jak dla mojego Szkraba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

12 sty 2008, 12:07

Małgorzatka gratuluję zdania egzaminu na 5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kajunia , Hekkate Joaś póżno zasypia, niestety rano wstaje ok. 7.00, czasem pośpi do 7.30 ale wisząc na cycusiu, a ostatnio kilka razy wstała o 6.30 i ciemność wcale jej nie przeszkadza w zabawie hihi

Kingas fajnie, że wróciłaś do nas :ico_oczko: akurat prawie na roczek

Hekkate tort na roczek mam zamiar sama upiec/zrobić o smaku rafaello - jest pyszny, już go raz robiłam, teraz muszę tylko kupić jakieś fajne ozdoby tortowe

Jeśli chodzi o roczek to my też zapraszamy tylko rodziców i chrzestnych ale ostatnio dotarło do mnie, że to będzie tylko o 1 osobę mniej niż na chrzcinach czyli 9 i jestem załamana i nie mam pojęcia gdzie ich wszystkich zmieszczę u nas w 1 pokoju :ico_olaboga: i na dodatek przyjeżdżają na cały weekend łącznie z piątkiem i nie wiem jak ich umieściś do spania :ico_olaboga: Chrzciny były w maju więc było fajnie bo zrobiliśmy imprezkę na ogródku u teściowej, były aż 2 stoły. Teraz musi być nasza rozłożona ława, u teściowej może spać ewentualnie mój mąż i chrzestny Joasi bo u niej w domu panuje temperatura 10 stopniowa, więc inni by zamarzli.
No i nie mam jeszcze pomysłu na menu na obiad :ico_noniewiem:

Widzę, że porównujecie wagę dzieci - Joasia urodziła się 2 tygodnie przed terminem i miała 3450g i 53 cm, teraz waży z 10 kg. Dokładniej będę wiedziała po tym szczepieniu na roczek - muszę ją zapisać bo jeszcze tego nie zrobiłam
Ostatnio zmieniony 12 sty 2008, 12:35 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

12 sty 2008, 12:18

Hekkate, fajny ten torcik! Podobają mi sie takie ze zdjęciami.
magdzinka kurcze, to niefajnie budzi sie Joasia, mój bartek najwcześniej to o 8:30.
Jejku, tyle ludzi bedzie u Was i to na cały weekend! Ja tak bardzo cenie sobie prywatność i intymność ze nie zniosłabym jednej nocy z tyloma ludzmi u mnie w mieszkaniu, co innego w domu prywatnym bo jest większa przestrzeń, u moich rodziców w domu często ktos spał i było ok, ale w mieszkanku w bloku mimo iż mamy 2 pokoje to nie wyobrazam sobie żeby ktoś poza moja siostr.a u nas spał!!
A dlaczego u teściowej jest tak zimno??

[ Dodano: 2008-01-12, 11:20 ]
dziewczyny co wam sie bardziej podoba:
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

12 sty 2008, 12:50

katelajdka, mi to nie przeszkadza jak ktoś u nas nocuje , a zdarza się to dość często jak mam rodzinę w innym mieście, chociaż np znajomi z warszawy jak przyszli kiedyś do nas na sylwestra to też spali. Tylko, że taka ilość ludzi jest trudna do rozlokowania no i w tym wszystkim Joasia :ico_noniewiem:
A u teściowej jest zimno, bo ona oszczędza i prawie nie grzeje :ico_olaboga: i trudno ją do tego namówić :ico_puknij: a potem na starość będzie mieć reumatyzm , a my tylko kłopot z nią :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 sty 2008, 13:08

Małgorzatka, Gratuluje zdanego egzaminu.

Kajunia25, Z nestle jeszcze nie dostałam ale z bogowity już tak.

Hekkate, Niektóre piekarnie robią takie coś na torach. Ja chyba sama będą robić tort jeszcze sie nad tym nie zastanawiałam do roczku mamy jeszcze troszkę czasu, Dominika jest z końca lutego.

katelajdka, Oglądałam tego ślimaka na allegro, ale ta pierwsza wydaje mi sie bardziej praktyczna szczególnie jak ktoś ma ogród.

Dzisiejsza noc była bardzo ciężka Dominika budziła się średnio co godzinę, może w końcu ząbek sie przebije, wczoraj w ciągu dnia też była zmierzła.
Mojego męża nie ma już 5 dni może brakuje jej tatusie. :-)

Zamawiacie msze na roczek.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 sty 2008, 14:05

Hej!

myszka_f pisze:Dzisiejsza noc była bardzo ciężka


Współczuje, życzę szybkiego zabkowania!

Nasz noc też była ciężka ale to za sprawa witaru który u nas ogronie wiał i mały płakał i chciał bo naszego łóżka bo się bał ..no ale ja go nawet nie wyjmowałamz złóżeczka :ico_szoking: wyrodna matka ze mnie :ico_placzek: on tak żałosnie płakał a jak nic tylko głaskałam i mówiłam, coś w stylu: mój Wojtusiu, śpij słonko, mama jest przy tobie i nie musisz się bać...działało na 10 minut i potem znów płacz i znów to samo i nie wyciagłam go z łożeczka od 1 w nocy do 6 rano i tak latalam do niego a serce mi się krajało. Ale wiedziałm, że jak raz mu popuszczę to całe to wszytsko do kitu będzie więc byłam dzielna ale se raz popłakałm w tej przerwie 10 minutowej :ico_olaboga:

katelajdka Mi się bardziej podoba ślimaczek, sliczny jest!!

myszka_f pisze:amawiacie msze na roczek.


Ja nie zamawiam Mszy, bo u nas jest raz w miesiącu msza dla dzieci rocznych i wtedy sie idzie do kościoła!

Tort Ja tortów chyba nie umiem robić, nigdy nie robiłam ale za to moja mama bardzo dobre robi więc mam z głowy!

goście Ja mam standardowo mało gości czyli ok. 20 bo mam dużą rodzinę i tak pi razy oko za jednym zamchem gdyby się rozpiędzić na chrzciny to by koło 50 wyszło ale nie przesadzajmy. Będą rodzice z obu stron, chrzestni, i rodzeństwo moje i Tomka i to wszytsko.

Lece bo zaraz Wojtuś się obudzi i jeśc będzie chciał...Dziś zaserwuje mu szpinak z ziemnaczkiem!

:ico_brawa_01: :-D 100 lat dla Patryczka na te 11 miesięcy :ico_brawa_01:

Jeszcze raz dziekuje za gratujacje! :-D

[ Dodano: 2008-01-12, 13:11 ]
Kajunia25 pisze:Ja jak jeszcze byłam na studiach nie przepadałam za psychoterapią :ico_olaboga:


Ja mam psychoterapie na kolejnym semestrze..podobno okropa!

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 sty 2008, 15:56

Małgorzatka pisze:Ale wiedziałm, że jak raz mu popuszczę to całe to wszytsko do kitu będzie
Ja mam to samo tez boje sie mała wyciągnąć z łóżeczka żeby sie znowu nie przyzwyczaiła do zasypiania ze mną

Małgorzatka pisze:wyrodna matka ze mnie :ico_placzek:
nie mów tak starasz sie jak możesz dla dobra małego

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

12 sty 2008, 16:21

HEJ DZIEWCZYNY DZIEKUJE ZA KOMPLEMENTY W IMIENIU MIłOSZKA.WASZE POCIECHY SA ROWNIE SLICZNE I KOCHANE!!!!
MALGORZATKA GRATULUJE PRZEDE WSZYSTKIM DZIDZIUSIA BO CHYBA DOBRZE ROZUMIEM ZE JESTES W CIAZY NO I GRATULUJE ZDANEGO EGZAMINU.
SZKODA ZE NASZE DZIECIACZKI BEDA SZYBCIEJ MUSIALY ZACZAC NAUKE MUSIMY SIE POCIESZYC JEDYNIE TYM ZE PREDZEJ ZAKONCZA:-)
POZDRAWIONKA UCIEKAM SZYKOWAC SIE NA IMIENINY PA PA

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 sty 2008, 17:16

Hej dziewczyny!
Coś dużo nie piszecie - nie to co dawniej - czyt. rok temu jak byłyśmy :ico_ciezarowka:

Dziś byłyśmy z dziewczynkami na balu w przedszkolu! Obie świetnie się bawiły aż Nina w najgorszym hałasie zasnęła mi na rękach :ico_spanko: :ico_szoking:
Potem były super grzeczne jak wróciłyśmy do domku i pozwoliły mi ugotować obiad, posprzątać i umyć okna! :ico_szoking:
Teraz Ninusia sobie śpi a Zuzia czeka na swoją kolej przy komputerze

Serdeczne życzenia dla Agatki, Alicji i Joasi olala! A także dla Patryka mysiaac! :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość