karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

11 sty 2008, 19:54

witam ja was,dzisiaj tak tylko na chwilke wpadam,wczoraj zrobilismy reszte zakupów,pieluszki,chusteczki i kosmetyki sa zakupione :-) ,popralismy wczoraj ciuszki i sie teraz ładnie susza.

Własnie przegladam karuzelki na alllegro,znalazłam sliczmna nowa za 53zł z projektorem,ale sie jeszcze zastanawiam nad zakupem,małżowi musze pokazac jak z pracy wróci.

Za wózkiem sie tez ogladamy ,chcemy jednak kupic nowy,wybieramy sie w wtorek jak bede wracała z ktg do hurtowni zeby poogladac wózeczki,byc moze jakis wybiezemy. :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

12 sty 2008, 11:51

Tagar, no to Ci się udało, skoro dostałaś większą cześc wyprawki dla malucha :ico_oczko: Myśmy musieli wydać ogrom kasy, do tego kończymy budowe mieszkanka i z kasą jest baaardzo cieko :ico_noniewiem: ale jakoś musimy dać radę :ico_oczko:

a na studiach staram się szybko i jak najwięcej zaliczyć :-D jestem na dobrej drodze do zaliczenia tej sesji zanim Szymcio przyjdzie na świat, zostały mi tylko dwa zaliczenia w przyszły czwartek i tydzien później egzamin :ico_oczko: oby wszystko poszło po mojej myśli :ico_oczko: chociaz ciekawa jestem jak się zdaje egzaminy w 38/39 tc :ico_oczko: hehe oj chyba bede miała co opowiadac mojemu maluszkowi :ico_oczko: na szczeście po wizycie u gina okazało się, że wszystko mam wciąż pozamykane i twarde, wiec mały się za szybko do nas nie wybiera. może doczeka do 9 lutego, a może nawet posiedzi sobie pare dni ponad program? :ico_oczko: zobaczymy, byle przed 26 nigdzie się nie wybierał :ico_oczko:

a Wy dziewczynki róbcie wdechy i wydechy głębokie i tak jak tagar pisze musicie wrzucić na luz! Wiem, że jesteście przerażone, bo wasze sytuacje są bardzo niepewne w porównaniu z moją, ale mam nadzieje, że wszystkie wytrwamy do lutego :ico_oczko: zobaczcie jak to już niewiele!

a co do mdłości to ja też ZA NIC bym się nie chciała cofnac do tego momentu :ico_oczko: w ogóle uważam niezmiennie , ze pierwszy trymestr był dla mnie najgorszy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 sty 2008, 13:04

Cześć laseczki :ico_ciezarowka:
Przyszłam do was żeby zobaczyc jak się czujecie bo za niedługo pewnie będziecie miały swoje dzidzie przy sobie. Ja jestem z marcówek wiec jestem po was. widzę że macie problem z zakupem wózeczka my tez mamy ale już zdecydowalismy sie na taki http://www.x-lander.com/xlander/pl/modele/xa/ .
Podoba nam się też ten ale jest drozszy a różni się tylko kółkami od poprzedniego http://www.x-lander.com/xlander/pl/modele/x3/.
W tym pierwszym kółka sa blokowane więc myślę, że po wyjściu ze szpitala taki kupimy. Pozdrawiam was kochane i trzymajcie się dobrze.

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

12 sty 2008, 13:36

Zirafka - wozek fajowy. Mam sentyment do marca, bo sama urodzilam sie 2go :)))
Zona - w sumie to o tyle masz fajnie ze masz co robic i nie myslisz za duzo, tylko musisz sie skupiac na nauce. CZas Ci szybciej minie i zaraz maly przyjdzie na swiat! Mi sie juz troche nudzi. Ale jak mala wyskoczy to normalnie bede biegac dookola domu i chodzic na plywanie tak mi ruchu brakuje! tzn... chyba... chyba ze bede zmeczona...

Karina - co to za karuzelki?
A tak w ogole jak Twoje ktg? Wykazuje jakies skurcze?

Ja teraz postanowilam jeszcze pojesc sobie dobrze rzeczy, ktorych potem juz nie bede mogla przez kilka miesiecy. Tak wiec dzis idziemy na pizze, jutro robie meksykanskie jedzonko, wszelkie bigosy, kawy, wszystko co mozna doprawic - to jest teraz moj raj :D Mala jest przyzwyczajona do dobrego jedzenia wiec da rade. A czkawe to ma regularnie, co podobno jest zdrowe i mile dla dzidzi.

Sluchajcie kobitki, nie wiem jak u was - ale u nas od paru dni swieci slonce i jest cieplej. Tak mi dobrze z tym! Juz marze o wiosnie! I w ogole marze o wakacjach! I o lzejszych ciuchach... i o swobodzie bez brzucha :ico_haha_01: i o usmiechu szkraba obok :ico_haha_01: eeech rozplynelam sie w marzeniach wlasnie...

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

12 sty 2008, 14:19

Tagar, no rzeczywiście czas mi leci jak szalony, z jednej strony dobrze, a z drugiej wciąż nie do końca czuję się przygotowana na przyjście maleństwa i nie moge się na tym skupić, bo zajmuje się studiami , moze jakbym miała wiecej czasu to by mi było łatwiej oswoić się z tą myslą, no ale rzucone wszystkie bedziemy na głęboką wode i trzeba będzie sobie dać radę. Trochę mnie to przeraża....

u mnie tez jest słobneczko i temperatury na plusie, słyszałam z dosyć wiarygodnego źródła, że w tym roku zimy juz nie będzie (w sensie wielkich mrozów) a w marcu ma być po kilkanascie stopni :ico_brawa_01: super!będziemy mogły wychodzić z naszymi maluszkami na spacerki bez obaw :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

12 sty 2008, 16:56

Tagar, taka do łóżeczka z pozytywką :-) ,dzis zakupilismy ale zwykłą ,bez projektora,najwazniejsze ze gra.

Co do ktg,to ide w wtorek na pierwszy zapis :-)

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

14 sty 2008, 11:40

hej hej
ale wiosna za oknem :ico_brawa_01: sloneczko swieci, kurcze, juz sie nie moge doczekac, az bedzie cieplutko i z naszymi niuniami wyruszymy na spacerki :ico_brawa_01:

a ja leze i leze ... wczoraj znow lekko plamilam...w srode ide do gina...zobaczymy co tam slychac w brzuchu :-D mala mnie tak strasznie napierala wczoraj w krazek, ze az bolalo, sadze, iz krazek mogl sie troszke obsunac, i moze naruszyl naskorek, stad to plamienie.
Do szpitala nie jechalam, bo jak ostatnim razem mialam wieksza ilosc krwi, to mi powiedzial na dyzurze, ze nic mi wiecej nie pomoze, mam czekac na skurcze albo jak wody odejda...moze to ten czop caly czas sobie idzie?

tagar, z krazkiem wlasciwie mozna doczekac do samego porodu, normalnie odchodza wody, moze nie tak mocno jak bez, bo dziurka jest mniejsza :-D ale odchodza, dostaje sie skurczow, tyle ze szyjka sie moze nie rozwiera tak nagle, ale wiadomo, ze zaraz po jego wyciagnieciu akcja ruszy...alno i nie :-D

nadal stoje na wadze od dlugieeeego czasu, w obwodzie tez nie przybywa, nie przytylam nic, ciekawa jestem jak moja dzidzia jest duza, z tego co pamietam, to ty tagar tez bardzo malo przytylas. Czyzby teraz sie juz nie tylo?

usg pewnie juz teraz nie bede miala, mialam 19 grudnia ostatnie
ktg jeszcze mi nie robili

wszystko mam poprane dla malucha, jeszcze prasowanie brrrrr

karuzelki nie mam nad lozeczko, a jaka kupilas karina22? ja slyszalam, ze te z projektorem nie sa wcale dobre, bo za duzo bodzcow, sluchowe, wzrokowe itd. a male dziecko powinno sie skupic nad jednym, gdzies to wyczytalam albo uslyszalam

nadal nie wiem, jaki wozek wybrac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 sty 2008, 23:19

Coffe, dobrze ze sie odezwalas bo juz myslalam ze pojechalas rodzic :)

Dziewczyny, ja mam inne pytanie. moze sie z tym spotkalyscie juz.
Od dwoch tygodni mam straszny problem z bolem w skroniach. Az czasem mam wraznie ze mi puchna skronie - uczucie jakbym byla 15 metrow pod woda i strasznie sie napina. Spotkalyscie sie z tym w ciazy? Ja nie mialam tego nawet bez ciazy. I nie boli mnie glowa - tylko wrazenie jakby jakies okrutnie cisnienie mi tam skakalo albo spadalo, piernik wie. Czasem wydaje mi sie ze jest to powiazane ze skurczami i dzieje sie w podobnym czasie... Zanim zaczelo mi sie to z glowa to oczywiscie mialam okropne skurcze lydek - tak silne ze kulalam - ale to slyszalam ze normalne w ciazy. Ale ten lep to mi ostatnio daje ostro popalic. Czasem mam wrazenie ze zaraz mi te skronie peknal i tyle... Ktoras z was cos wie na ten temat? Cholipa boje sie ze jak zaczne rodzic i te skronie sie nie uspokoja to mi glowe rozsadzi... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

14 sty 2008, 23:40

tagar, moze ty masz wysokie cisnienie? takie uczucie rozpierania w glowie jest przy wysokim cisnieniu...a poza tym przy tych lekach, co bierzemy tez tak bywa, mi nie dkronie ale galki oczne dokuczaja, czasem tak bola, ze mam wrazenie, ze wypadna, az ruszyc glowa nie moge, bo galy naparzaja :ico_szoking:
zmierz cisnienie albo zadzwon do gina i spytaj co i jak, lepiej dmuchac na zimne

olusia25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2008, 16:33

15 sty 2008, 16:41

WITAM:)i ja mam termin na luty a dokładnie na 9.02.2008 im blizej tym bardziej sie boje ajccc w sumie spakowana juz jestem.Jak narazie nie mam zadnych skurczy nic nie przepowiada wczesniejszego porodu w sumie w czwartek ide do lekarza zobaczymy co powie.No ja dziewczynki pobiłam rekord przytyłam 20 kg az wstyd sie przyznac ale pewnie jest to spowodowane rzuceniem palenia z czego jestem bardzo dumna:0jak tylko rzuciłam palenie rzuciłam sie na słodycze ajccc ta pokusa:)
Przez cała ciaze czułam sie dobrze jeden jedyny raz wymiotowała i raz miałam omdlenie:)do 9 miesiaca ciazy pracowałam a nie mam łatwej pracy jestem Fryzjerka:)wiec moge powiedziec ze ciaxza dobrze na mnie wpływa :-D
najgorszy jest ten 9 miesiac jak sie czeka kurde juz czy jeszcze nie zadajemy sobie pytanie:) powodzenia dziewczynki:):)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość