monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 sty 2008, 00:55

czesc dziewczyny
dawno mnie nie bylo,a tu tyle ślicznych fotek wasze maluszki rosna jak na drozdzach :ico_brawa_01: i wszystkie sliczne
:ico_tort: :ico_urodzinki: najlepszego dla leonka z okazji 6 miesiecy :ico_brawa_01:
moja coreczka tez ladnie rosnie i wyraznie nsbiera sily,czuje po tym jak sie rozpycha :ico_brawa_01:
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

12 sty 2008, 01:09

[size=150][center]Kochany Leonku

WSZYSTKIEGO NAJ

z okazji pół roczku

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
[/center]
[/size]

[ Dodano: 2008-01-12, 00:36 ]
Wkleję wam jeszcze foteczki z ostatnich pomysłow Viki i zmykam do łóżeczka.

Tu karmi mamusię
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

A tu karmi samą siebie... patyczkami do uszu :ico_oczko: :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

12 sty 2008, 01:47

Witam kobietki :ico_haha_01:
POzdrawiam was wszystkie :ico_sorki: ze nie zagladalam ale jak zwykle czasu brak :ico_oczko:
Zdjecia powklejalyscie boskie
Madziorka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Leosia z okazji 6 miesiaczkow :ico_brawa_01:
Marta widze ze juz zadomowiona w domku :ico_oczko: mam nadzieje ze zdrowko juz lepiej :ico_haha_02:
Nic ja narazie uciekam :ico_papa:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 sty 2008, 12:03

i ja witam

fotki wszystkie bomba i malenstwa sliczniutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasik ale viki sie zmienila, jakos inaczej wyglada,dalej sliczna ale juz tak jakos wydoroslala :ico_oczko:

julie wracaj szybko do zdrowia.

jasnie pani trzymam kciuki mocno,tylko powiedz kiedy mam puscic bo nic nie moge robic :ico_oczko: :-D to jednak do belfastu wyruszacie......najfajniejsze ze kumpelki juz tam bedziesz miala :ico_brawa_01: :-D

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

12 sty 2008, 16:06

vikula z patyczkami bomba :ico_smiechbig:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

12 sty 2008, 17:26

sto lat i buziaki dla leonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 sty 2008, 20:00

http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/store ... 03&x=0&y=0

nigdy nie widzialm mojego synka tak szczesliwego i smiejącego sie, krzyczy na maksa ze szczescia
to mu dzis kupilismy jest nonono :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sty 2008, 21:42

ale Oskar ma dluuugie nogi :ico_szoking: :ico_szoking: dopiero teraz zauwazylam zdjecie w podpisie Beatki :-D :-D
Kasik, Viki z patykami jest smieszna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marta a nie za bardzo go to (ze sie tak niecenzuralnie wyzraze) w jajka pije? :ico_oczko:

Dzis Lucha zrobila 3 kupy i ani jednej z nich nie do pieluchy :ico_brawa_01: wszystkie w nocniku wyladowaly :ico_brawa_01: oszczedne dziecko mam :-D :ico_oczko:

troche wkurzona siedze, bo wystawilam moja chuste na allegro, a z innego forum (chustowego) dostalam PW, zebym ja sciągnela, bo laska go chce, ale nie ma konta na allegro i ze mi normalnie przelew zrobi.... ja sciagnelam aukcje, ktora 8 osob obserwowalo, a ona mi napisala, ze sie jeszcze zastanowi, bo w sumie to krotszego chciala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: troche sie jej tam oberwie :ico_zly: :ico_zly:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

12 sty 2008, 22:42

Cześc :-D

Martuchafrost super zabawka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jaśnie Pani jakiej firmy chysty kupujesz bo ja kupilam bebelulu i Olivierek jej nie lubi. Widze ze twoje sa takie super do wiazania a ta moja to tylko zeby przez ramię przelożyc cos takego jak torba. I jeszcze jedno pytanko jest do tych chust jakas instrukcja wiązania?

Dzisiaj Olivierek wymyślił nowe imię dla mojego męża - "ełu" hi hi cały czas tak woła na niego a jak mój P. podejdzie do niego to się mała bestyjka zaraz smieje hi hi.
Miłego wieczorku :-D

Pomęczę Was jeszcze troche zdjeciami :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 sty 2008, 22:55

Aguś21 pisze:Jaśnie Pani jakiej firmy chysty kupujesz bo ja kupilam bebelulu i Olivierek jej nie lubi. Widze ze twoje sa takie super do wiazania a ta moja to tylko zeby przez ramię przelożyc cos takego jak torba. I jeszcze jedno pytanko jest do tych chust jakas instrukcja wiązania

Kochana!!!! jaki ja tu widze potencjal chustowy!!!! Bebelulu szumnie nazywa swoje produkty chustami, a sa to zwykle torby na dzieci. tez taka mialam i w pore ktos mi wiazana doradzil, bo bym sie calkowicie zrazila :ico_olaboga:
Instrukcji wiazania jest tyle ile chust, a ja mam chuste didymos i storchenwiege - najlepsze wiaane dla mam (wszystkie wiazane sa dobre dla dzieci, ale mama musi uwazac, bo im ciezsze dziecko sie robi tym lepsza chuste musi wybrac) Tu juz nie truje o chustach, bo cala reszta co ma zlote dzieci mnie pogoni :ico_oczko: a ja, ktorej dzieko samo sie nie zabawi i samo sobie czasu nie zorganizuje jestem czestym gosciem tego forum chustowego na ktorym znajdziesz wszystkie odpowiedzi na twoje pytania :ico_oczko: http://www.chusty.info/forum/index.php Mnostwo Fantastycznych kobiet, ktore kazdej poczatkujeacej mamie wszystko chetnie wyjasnia

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość