Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sty 2008, 00:18

i właśnie męzulek :513: przed chwilą
a wiec komplet :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-12, 12:58 ]
witam!
dzis już lepiej

Kacper jeszcze nie robił kupki :ico_sorki: może przeszło już,nie wiem czy juz sie cieszyć??? :ico_puknij:
dałam mu jeszcze zawiesinę i jagody jadł
poza tym zgłodniał w końcu,ale co nie mogę mu dawac jeszcze wszystkiego,zjadł 2 kromki suchego chleba,prawie 2 wafle ryzowe i banana,czytałam ze można przy biegunce banana dawać
na obiad dam zupke ryżowa ,moze juz bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

meżu też lepiej,słaby jest,ale nie wymiotuje na szczeście :ico_sorki:

może w końcu to sie skończy,choc jeszcze siostrzenicy nie dopadło,to nie wiadomo,ja dopadło przeziebienie i goraczka,bo tak to juz wsyszcy przeszli po kolei z różnymi objawami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 sty 2008, 14:37

Kasiekk co to się u Was dzieje:( zdrowiejcie!!!!

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 sty 2008, 14:44

matikasia pisze:Kasiekk co to się u Was dzieje:( zdrowiejcie!!!!


pogrom jakis mówię Wam :ico_olaboga: ale chyba dopadło juz wszystkich i moze juz koniec będzie,choc jeszcze siostrzenica została :ico_noniewiem:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

12 sty 2008, 16:04

Kasiek rany to was dopadło :ico_szoking: trzymajcie się i zdrowiejcie szybciutko.
Ania już zdrowa :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

13 sty 2008, 00:50

jejku czemu ja mam tka mało czasu???????????????????
kiedy ja Was doczytam, pamiętacie nas jeszcze?
Antoś ma znowu problem z migdałkami ma jakiś ropny nalot, duże migdałki i prawdopodobnie przerosnięty trzeci. Hmmmmmmmm.......... kompletnie nie wiem co z tym robić. Choruje juz bez przerwy od 2 miesięcy a ja mam tego dość, dość kaszlu, kataru, lekarstw i wojny o każdą kropelkę wypitego syropku. Jestem załamana bo dziecko jeszcze nie ma 2 lat a już chyba wyjadło pół apteki.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 sty 2008, 00:53

kasiekk ale u was sie dzieje :ico_szoking: :ico_olaboga: wracajcie do zdrowia!
matikasia ale ci przedszkole ciasteczka pieklo :ico_brawa_01: swietnie naprawde!podoba mi sie fotka jak dzieci myja stol super!
ja tez juz zaczynam myslec o 2 urodzinkach Dawidka no ale mamy jeszcze 2 miesiace :-)

[ Dodano: 2008-01-12, 23:56 ]
bozenka74, byc moze bedzie trzeba usunac ten migdal i problemy sie skonczal moi znajomi mieli ten problem a teraz dzeicko zdrowe od dlugiego czasu.Nie martw sie brakiem czasu pamietam to doskonale jeszcze kilka miesiecy i poczujesz ulge zobaczysz glowa do gory :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-12, 23:57 ]
bozenka74, a zdjecie twoich mezczyzn cudne :ico_brawa_01: Franus ma slodkie poliki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

13 sty 2008, 00:59

Magda Sz., dzięki, myślałam o usunięciu ale jeszcze ku temu nie było żadnych badań, to są przypuszczenia. A czy u takiego maluszka można usuwać migdały?

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

13 sty 2008, 08:27

Witajcie kochane :-D
bozenka74, ale sie u Was porobilo :ico_olaboga:
Kurcze,nie mam pojecia jak to jest z wycinaniem migdalkow u takich maluszkow....
kasiekk, Duzo zdrowka dla Was wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gabi tez mi znowu niewyraznie wyglada :ico_noniewiem:
A jutro lece podpytac sie w osrodku o jakies badania na stolec bo ma znowu problemy.
W d.... mam tych lekarzy ciagle odsylali mnie z kwitkiem tym razem beda musieli ja przebadac bo %#@%^*((! :ico_zly:

Marzena25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:48

13 sty 2008, 11:29

jejku plaga chorobsk. Zycze duuuzo zdrowka

Kasiekk jestem pod wrazeniem takiego przedszkola w twoim domku. Ja za nerwowa jestem. Ja czasem z jednym nie daje rady :ico_puknij:

Natalka od kilku dni wola "mamo kupa leci", problem w tym ze mowi to dosłownie, czyli juz leci :ico_puknij: zeby tak wolala pol minutki wczesniej

bozenka ostatnio znajomy chlopiec mial wycinane migdałki. Bylo bezproblemowo. Byl troszke starszy bo 4 latka.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 sty 2008, 12:16

Marzenka to ja mam przedszkole w domu a nie kasiekk:)

Bożenka jak można Was zapomniec;) Franuś jaki już duży na fotce.Ale ten czas leci.
U nas dziś spokojna niedziele.Mąż znowu jedzie i w czwartek wróci i jedziemy na szczecin bo mam zjazd, a w niedziele już do niemiec,ale wypoczne;) :) :)

Magda Sz. mi głównie o to chodzi by dzieci stały się samodzielne. W korzystaniu z toalety, sprzątaniu po sobie itp.

Mati chodzi w gajtkach, ale jeszcze mu się zdarzy tak ze 2,3 razy dziennie się zesikać. Kupe natomiast niby wała EE, ale czasem jak już w fazie świstaka:) albo całkiem poza norką;)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości