Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

12 sty 2008, 12:02

Cześć Tuska. Ja swojego też nigdzie nie wyciągnę, bo jestem twarda i dalej z nim nie rozmawiam, chyba pierwszy raz w życiu tyle czasu wytrwałam, ale nie jestem wcale z siebie dumna, już bym się do niego przytuliła, ale najpierw to on mnie musi przeprosić i nie ustąpię :ico_zly:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

12 sty 2008, 15:00

Cześć!!
Ja też mocno trzymam kciuki za dziewczyny!!!
Spinka, nie gniewaj się tak długo na swojego m. Z drugiej strony to Cię podziwiam, bo ja nie potrafię tak długo się do mojego nie odzywać. Mój rekord to 30 min :ico_oczko:

Pisałam do Was wcześniej, ale komp mi ostatnio szwankuje - wyłącza się sam, a potem jest problem z ponownym uruchomieniem :ico_zly:

Ja to leniuchuję już drugi dzień :-D Większość czasu spędzam na łóżku, bo te omdlenia mnie męczą. Wczoraj nie dałam rady posprzątać, ale dziś Ł. obiecał, że mi pomoże jak tylko wróci z pracy :ico_brawa_01: Jutro przyjeżdżają znajomi i warto trochę ogarnąć ten bałagan.
Miałam mieć dziś dwie godziny jazdy, ale mój instruktor "intuicyjnie wyczuł", że nadal nie jestem w formie i nie przyjechał. Nawet się nie wkurzyłam, bo jest taka piękna pogoda, że spacer postawił mnie na nogi. Mam nadzieję, że wyciągnę Ł. na jeszcze jeden spacer.
A teraz idę dokończyć zupę, którą wczoraj zaczęłam gotować :-D

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 sty 2008, 17:32

Witajcie :ico_ciezarowka:

Dziekuję bardzo za trzymanie kciuków :-D , poszło raczej dobrze,jestem dobrej myśli :ico_oczko: Właściwie niedawno wróciłam, zjadłam pyszny obiadek i teraz popijam kawkę. A na 18 idziemy ze znajomymi do kina :-). Jutro też będziemy miec znajomych :-)
Fajnie, że mam wolne, będę odpoczywac po weenendzie!

[ Dodano: 2008-01-12, 16:41 ]
A dzis rano, jak leżelismy w łóżeczku, to dzidzia sie odezwała i to chyba specjalnie dla m. :ico_haha_01: , bo jak przyłożył ucho, to twierdził, że słyszał i poczuł jak sie rusza. Mnie tez się zdarzyło raz, że poczułam jak położyłam rękę :-), a tak poza tym to zaczyna się delikatnie ruszac z rana (do tej pory tylko wieczorem). :ico_brawa_01:

Dobra, zmykam idę się szykowac na wyjście :-)
To dziewczynki przyjemnego wieczoru życzę :ico_haha_02:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

13 sty 2008, 11:53

Witajcie :ico_ciezarowka:
ja dziś cały dzionek sama z moją Córcią, bo M. pojechał do szkoły na cały dzień :( oj nie lubię, jak tak jeździ na cały dzień, ale na szczęście to już ostatni rok. rano w końcu wzięłam się za sprzątanie, bo wczoraj jak wróciłam po 16 z jazdy, to już mi się nic nie chciało. A dziś jak zaczęłam sprzątać, to myślałam że nie skończę :( strasznie mi sie słabo robiło :( co chwila musiałam siadać i odpoczywać. został mi jeszcze pokój i muszę go dziś posprzątać, bo kuzynka popołudniu ma przyjść na kawkę :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

13 sty 2008, 16:10

Cześć ciężarówki!

Moja.maja na takie omdlenia cierpi też Lulu, a prawko przed świętami zdawała Siunia i za pierwszym razem zdała - czego i Tobie życzę. Ja nie narzekam na takie przypadłości na szczęście :ico_sorki:
Ciekawe jak Marcie poszło na zjeździe, ale tego pewnie już jutro się dowiemy.

Ja dzisiaj w końcu do kościoła dotarłam, a wkurzałam się bo baba na mnie właziła a nie miałam się gdzie odsunąć :ico_zly:

No zmykam już, pogodziliśmy się - przeprosił mnie dzisiaj raniutko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

13 sty 2008, 20:59

Kochane moje DZIĘKUJĘ za trzymanie kciuków, pomogło bardo!!!! mam juz zaliczenie z fonetyki i to na 5.0! Te durne dialogi na piatke przeczytałam i kolosy zdałam na 5.0 i 4.5 :-D
Jestem naprawde happy. z pisania coś tam nabazgrałam, za tydzien sie dowiem.
Ale jestem :ico_puknij: pomyliłam się juz na pierwszej stronie (no ,prawie pierwszej, tzn. przy pierwszym wpisie) i napisałam tam gdzie miało być nazwisko to ja walnęłam przedmiot i musiałam skreślać, świetnie to wygląda :ico_placzek: Mam nadzieje że w dziekanacie nie każą tego przepisywac,ale chyba w indeksie można, gorzej jakbym pobazgrała na karcie egzaminacyjnej :ico_noniewiem:
Co do ciuszków to 3 sztuki tych najmniejszych wydają mi sie wystarczajace bo zawsze można założyc te większe i po prostu beda troszke luzne, moja siostra to 1-2 małe chyba kupiła a reszte miała 62.
Buziaki.
Jutro mam ksiedza i M. w domu do południa cały tydz. to nie wiem jak bedzie z klikaniem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 sty 2008, 11:18

Cześć dziewczynki.

Marta no pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej, a indeksem się nie stresuj, nie ma potrzeby, będzie ok. Mam nadzieję, że jednak uda Ci się do nas zaglądać w miarę regularnie, jak coś to m. po zakupy wysyłaj :ico_oczko:

Nowa a Ty w niedzielę też byłaś na uczelni? I jak? Do kiedy odpoczywasz w domciu?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

14 sty 2008, 11:25

Hej :ico_ciezarowka: witam w ten słoneczny poranek :-)

Ja wczoraj na szczęście nie miałam zajęc, ale jakoś szybko ta niedziela zleciała. Wieczorem byli u nas znajomi. Okazuje się, że oni też spodziewają się dzidziusia. Teraz mają 3-letnią dziewczynkę i po ponad 2-rocznych staraniach (chcieli miec jedno po drugim) w końcu się im udało :-)

[ Dodano: 2008-01-14, 10:26 ]
Cześc Spinka co u Ciebie, jak się miewacie Ty i Lenka?

Ja mam zwolnienie ten i przyszły tydzień :-D
Ale mnie te durnowate latające reklamy wkurzają :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 sty 2008, 11:32

Hej jestem na chwilkę, m. obiera ziemniaczki na obiad :ico_haha_02:
Mamy ksiedza niedługo, ale nie wiadomo dokładnie o której się zjawi, już ławę przygotowałam a sama jeszcze latam na pół goła,m liczę że wcześniej niż w południe sie nie zjawi :ico_oczko:
Jestem mega niewyspana, M. też bo nasza mądra ciotka-sasiadka wypusciła w nicy psa (dość młodego) i on cały czas szczekał. Nie było szans spać bo on ma strasznie przenikliwy ten szczek :ico_zly: W koncu M. na niego krzyknął przez okno, potem ja też bo on mnie dobrze zna, ale nic nie pomogło. Najgorzej wkyurza mnie to że już o 6-tej światło u nich w kuchni się swieciło wiec słyszeli jak pies ujada i mogli sie domyślić że nie da ludziom spać :ico_zly: Zwrócenie im uwagi nie wchodzi w gre- będzie obraza na całego i jeszcze mnie bedzie obgadywać że wielkiej pani z miasta (zawsze jak coś jest nie tak to nagle sobie przypominaja że z miasta pochodzę :ico_puknij: ) piesek przeszkadza.
Ale wiem jedno- jak bedę mieć dziecko to na pewno jej coś powiem na temat psa o ile do tego czasu inny sasiad jej nie utemperuje

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

14 sty 2008, 11:33

Nowa witaj, u nas super, tylko mała jakoś lubi mi na pęcherzu skakać i czasami muszę prędko biec do wc, bo aż mam wrażenie, że za chwilę posikam się w majtki :-) Czujemy się tradycyjnie dobrze, tylko wczoraj wieczorem bardzo wyraźnie czułam ból wzgórka łonowego (jakby mnie ktoś tam kopnął), ale to miednica się rozszerza, Mała sie rozpycha :-D I troszk nawet mnie to cieszy, bo to znaczy, że wszystko jest ok.
No to poleniuchujesz sobie w domciu, fajnie :ico_brawa_01: A jak z Mozartem, ściągnęliście już? A reklamy i mnie denerwuję :ico_zly:
Co robicie dzisiaj na obiadek ?

Marta ksiądz pewnie byłby zadowolony jakbyś go pół ubrana przyjęła :ico_smiechbig: tylko nie wiem co na to Twój m.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2008, 11:35 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość