Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

13 sty 2008, 22:06

Hejka :-D a ja dopiero teraz jestem, bo bylismy dzis u rodzinki w odwiedzinach na ślasku :-D maluszek grzeczniutki, tylko smaic mi się z niego chcaiło bo podróz trwałą 2 godzinki z czego 1,5 przespał a juz te pół to ledwo wysiedział bo jak by mógł to by wyszedł sam z tego fotelika :-D
a po drodze wstapilismy do Auchana, jak ktos ma w poblizu to goraco polecam bo super przeceny tam sa, my troszke zaszalelismy i kupilsmy maluszkowi, kurteczke sztruksowa, taka ocieplana na wiosne za 20 zł :ico_szoking: normalnie w szoku byłam :-D a dodatkowo spodenki dresowe i obok był jeszcze crocodillo i tam tez przecny wiec kupilismy bluzeczke i koszule dla maluszka :-D niby tyle ciuszko a mało co zapałcilismy :-D uwielbiam przeceny w niedzile chyba wybierzemys ie do wrocławia jeszcze na jakeis zakupki :-D

Monisiu foteczki super i jaki Grzes niebiesiutki i jakie cudne oczka ma, mój to chyba jednak będzie miał ciemne oczka, po mamusi :-D

Serafinko ale się uśmiałam z tego twojego Bronusia, z tym zasypianiem :-D

Violu super foteczki :ico_brawa_01: ,

Joasiu, torcik :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Juli z okazji skończonego pół roczku, a jedzono tez już miaąłm na sobie, bo tatus go właśnie nauczył brrrrrr robić :-D

Kinguś to życze ci już samych przespanych nocek :-D

Małolatko ja tez kupiłam mężusiowi taką książeczkę ale on do czytania podchodzi jak pies do jeza, wiec nie wiem kiedy się zdobędzie i cos przeczyta :ico_noniewiem:

Agus super foteczki :-D , u mnie to Pawełek jest rozrywany przez dziadków wiec mezus ma mniejsze możliwości żeby się wykazac :-D

Abegano, ja te mysle żeby srpóbowac zostawic malucha samego w pokoiku na noc, bo jaks ie krecimy z mezem to on się czasami przebudza, a jeszcze ja czasami smaram i wtedy to musze to łazienki wychodzić, bo inaczej już by się całkiem maluch obudził :-D

A z tymi fotelikami to ja już tez pomału się zamierzam z zakupem, większego fotelika, bo już z tego pomału mu nózki wystają, wiec nie wiem jak on ma tak siedzieć i co z nóżkami ma zrobic na siedzeniu trzymac
:-D :ico_noniewiem:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

13 sty 2008, 23:21

czesc Ula ja tez kocham przeceny!!!!!!!!!!!!! kurteczkę to na razie kupiłam sobie!!!!!!!!! ale dla Bronka też trzeba będzie coś kupić bo mi się kawaler obrazi

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 sty 2008, 09:51

Witam z ranka :)
Milena jeszcze śpi, ala już wstałam, bo musiałam wyciągnąć kartę do lekarza....dzis szczepienie Mileny i Miłosza. Mam nadzieję, że bez problemów będą zaszczepieni...
no i na 10.15 sie wybieramy....
Miłosz juz panikuje... :ico_olaboga:

jak wrócimy to dam Wam znać jak było.....

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

14 sty 2008, 10:02

witajcie, ja też się melduję
zaraz wychodzimy z Tadziem do pani doktor rehabilitant, bo w piątek dzwonili, że jest nowa lekarka i możemy mieć termin na poniedziałek
ale pochwalę się, bo Tadzik jadł dziś w nocy tylko 2 razy 23:30 i 1:30, a potem zła mama dawał smoka i jest super, mam nadzieję, że tak zostania, już ja się postaram o to
do zobaczonka, bo zaraz muszę lecieć

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 sty 2008, 10:04

hej
To milego dzionka i dajcie znac co i jak po badaniach i szczepieniach
A u nas dzis nocka paskudna... Kubus od 12 budzil sie co godzine... i nie wiem czy to zabki czy jak...czy brzuszek bolal-ale masowalam i dalej to samo wiec moze zabki... chociaz po dziaselkach nie widac zeby to byly zabki...ale dodatkowo Kubus ma zatwardzenie a to moze byc oznaka idacych zabkow... w kazdym badz razie jestem wykonczona ... Kubus teraz odsypia a ja jakos nie moglam usnac ;o(

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 sty 2008, 10:14

Hejka a mój maluszek dzis wstał o 8 :-D ale w nocy sie troszke krecił, ale to lepiej niz o 6 pobudka :-D ale cos mi kilka razy zakaszlałi nie wiem czy slina sie zaksztusił czy gardełko, myslicie ze powinnam sie juz martwic :ico_noniewiem: ale goraczki nie ma

Violu to trzymam kciuki za pomyslne szczepienie, i ucałuj od nas maluszki na odwage :-D

Basiu :ico_brawa_01: dla Tadzika oby tak dalej z nockami było :-D

Agus ząbeczki to moga meczyc na długo za nim sie pojawia wiec musimy sie chyba uzbroic w cierpliwość :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 sty 2008, 10:19

Ula w sumie to MIlena też od czasu do czasu zakaszle...wczoraj np.przez cały dzień tak ze 4 razy zakasłała...i juz się przestraszyłam.... :ico_olaboga: , ale myślę, że to nic takiego..... że to może ślina...bo w nocy nie kaszle...
teraz rano też raz jej się zdarzyło...
zresztą przeczytałam, że nawet przy infekcji wirusowej przebiegającej bez gorączki można zaszczepic maluszka....

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

14 sty 2008, 10:20

a pytalyscie kiedys o przepis na sernik- to sernik mojej tesciowej - pycha :-D
Sernik z budyniem i brzoskwiniami
Masa:
1 kg sera (homogenizowany poltlusty)
1/2 kostki margaryny
3/4 szklanki cukru
2 jaja
1 budyn smietankowy (najlepiej bez cukru)

Margaryne cukier jaja i ser utrzec najednolita mase

Ciasto:
1 kostka margaryny
3 lyzeczki proszku do pieczenia
3 lyzki cukru
2,5 szklanki maki
5 zoltek (5 bialek ubic z 1/2 szklanki cukru na piane)

Make margaryne proszek do pieczenia rozkruszyc ( tak zeby wygladalo jak piasek) do tego dodac zoltka polaczone z cukrem i zagniesc ciasto (ciasta nie powinno sie dlugo wyrabiac bo bedzie twarde)

Kruche ciasto podzielic na 2 czesci i 1dna rozwalkowac na blache. na ciasto polozyc mase serowa i poukladac brzoskwinie z puszki (njalepiej pokrojone) Na to wylac piane z bialek i poruszyc 2ga polowe ciasta (lub zetrzec na grubej tarce) Piec ok.1 godz w temp 180 -190 stopni.

smacznego!!!

[ Dodano: 2008-01-14, 09:22 ]
no moj Kubus tez zakaszle czasem ale to chyba sie zksztusi czyms a czasem cos mu sie spodoba jako sposob wyrazania wlasnego ja i jak tylko sie na niego spojrze to kaszle, dmucha, robi bable i brrrr :-D

[ Dodano: 2008-01-14, 09:23 ]
Ula mialam juz wczesniej napisac- super zdjomtko w podpisie :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 sty 2008, 11:08

dzieki Aguś :-D za komplement i przepis na serniczek :-D

mój maluszek ucina sobie własnie drzemke wiec mam chwilke wolnego :-D

a jest tu ktos do pogaduszek :-D ????????

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

14 sty 2008, 12:03

No wczoraj pochwaliłam Elize a dziś noc paskudna :ico_placzek: Ale uparłam się, że nie pójdzie do nas do wyrka bo się skubaniec będzie przyzwyczajał, że tylko kwęknie i mamusia zaraz do łóżka weźmie nie ma tak dobrze :ico_nienie: Przemęczyłam się i dopiero przed 8 mała spała ze mną ale to normalne :ico_oczko:
Teraz leży sama cycy jeden ehh...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość