katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

14 sty 2008, 18:22

jogobella, jak karmilam tylko piersia to mial Antos kupki bardzo .luzne .i w sumie czesto,odkad zaczelam mu podawac stale rzeczy to konsy.stencja ulegla g.eneralnej zmianie i jakos nie przyszlo mi do glowy tym sie martwic :ico_noniewiem:Nie widze specjalnego wysilku a kupki twarde.A jak wydaja mi sie ciut za twarde to daje jabluszko.Ja daje malemu w sumie 4 posilki inne niz piers(rano kaszka mleczno owocowa,obiad,jogurcik lub inny deserek,a przed spaniem oprocz cyca sloiczek z Hippa na Dobranoc.)I tez nie gotuje sama bo jakos mu nie smakowalo i nie mam prostego dostepu do bio warzyw i miesa.A tych rzeczy na zapas kupic nie idzie bo szybko sie psuja.Jesli chodzi o mieso to moja lekarka kazala ugotowac wieksza ilosc i pokroic w duze kostki i zamrazac a potem w miare potrzeb dodawac do obiadkow.
Kolka-fryzurka pierwsza klasa-nie wiem czemu narzekasz :ico_szoking: A fotelik sliczny,ja juz tez wymienilam i od tego czasu w miare spokoj w aucie-widac ta kolyska byla mu juz stanowczo za mala w dodatku w kurtce zimowej
Delicja-no szkoda,ze nie mieszkasz blizej bo takie kolanko to moj maz by Ci zbadal i to bez kolejki :-) Chociaz jak sie zastanowie to chyba za ladne i za mlode to kolanko,zeby polecac wlasnemu mezowi :ico_noniewiem:
Mordeczka-no to widac urodzilas sobie sliczna blizniaczke :ico_szoking:
Kamelek-trzymam kciuki,zeby juz byl spokoj ze skora malej i gratuluje po cichu-lepiej nie pisze bo to by bylo za glosno :-) A nie maials wracac 17 do pracy?
Kasik-no to bedzie wszystko na temat -ja tez siegam mojemu mezowi do pachy :-) Jak tam moja synowa i ospa?

[ Dodano: 2008-01-14, 17:24 ]
Caro-gratuluje straconych kilogramow,widzisz kazde dziecko inne i bardzo dobrze bo bylo by nudno-juz wiesz dlaczego martwilam sie ,ze kurtka bedzie za mala.A kiedy masz ten chrzest bo pamiec szwankuje

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

14 sty 2008, 18:34

katrin, a jaki to jest ten hipek na noc to jest kaszka czy co?

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 sty 2008, 19:55

katrin no mialam ale jednak wracam w lutym jeszcza zalatwiłam sobie zwolnienie na moj kregosłup :ico_brawa_01: a jedziemy jeszcze na wypoczynek w lutym w góry to sobie odpoczne przde powrotem do roboty , apowiem wam ze strasznie mi sie niechce kurna na maksa :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

dzis moje dziecko zasneło w trakcie jedzenia ciasteczek hihih i spala 1,5 godziny
:ico_szoking: :ico_brawa_01:
ja podobnie jak katrin karmie swoje dziecko rano kaszka albo cycus , jakis owoc obiadek , cisteczko albo deserek potem jakas packa :) a potem cycus i nieraz hipp na dobranoc

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

14 sty 2008, 23:14

kolka no właśnie ja byłam w szpitalu MSW i jutro muszę iść znowu :ico_olaboga:
na dodatek dziś nawiedziła mnie ciotka :ico_zly: o 2 dni za wcześnie :ico_zly:
fotelik bardzo ładny, sahara najładniejsza i cena bardzo mi się podoba :ico_brawa_01: nasz tez już mały ale rzadko podróżujemy i chyba nam się nie opłaca zmieniać
katrin dziękuję za troskę, no szkoda, że daleko mieszkamy od siebie, a Twój mąż jest lekarzem???kolanko może i młode, ale kto by się pokusił na takie kulawe i obolałe??? :-D
jogobella jest taki z hippa przysmak na dobranoc, tam są owoce, kaszka i mleko.
kupki Ola robi twarde, no i teraz musiałam odstawić kaszki, bo miała zatwardzenie. i słoiczki też podaję.

zmykam spać, dobranoc!!!!

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

15 sty 2008, 01:03

delicja pisze:ale kto by się pokusił na takie kulawe i obolałe???
#
jakby je naprawil to nie byloby kulawe i obolale tylko mlode i zgrabne-a ja glupia ciagle mam nadzieje,ze do ortopedy przychodza tylko starszawe ludzie a tu Kamelek z kregoslupem byl,Ty sie dobijasz ,wiec cos ten moj maz mnie oklamuje mowiac,ze srednia wieku to 70 :ico_olaboga:
Jogobella-na tych niemieckich sloiczkach pisze GUTENACHTBREI a brei dla nich to wszystkie rodzaje papek dla dzieci :ico_placzek: tzn kleiki,kaszki,grysiki wszystko nazywa sie brei.Ja kupuje jablkowe,grysikowo-brzoskwiniowo-jablkowe,ciasteczkowe,waniliowe,czekoladowe, sa jeszcze z warzywami ale moje dziecko tych akurat nie znosi.A dzis mu zrobilam taki GUTENACHTBREI sama,tzn tez z Hippa,ale taka kaszka czy cus o smaku bananowym-bardzo proste bo dodaje sie 6 lyzek do 150 ml przegotowanej wody.I mu smakowalo.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sty 2008, 01:05

Hejka :-D
Mała spi, mężulek nadrabia zaległości telewizyjne (i jak zawsze narzeka że nic w tej telewizji nie ma :ico_oczko: :-D ) a ja wreszcie nadrobiłam zaleglości,uffff....

Nie było mnie ostatnio bo u nas zmasowany atak ząbkowania :ico_olaboga: Niestety Viburcol juz na Viki nie działa i jakikolwiek ratunek od marudzenia i popłakiwania daje Calpol, a jego znowu boję się za bardzo uzywać :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Do tego Viki obraziła się na chodzik i krzyczy gdy tylko próbuję ja do niego włozyć. Woli wycieczki z mamą po domu i wstawanie przy wszystkim co tylko jest w jej poblizu (najbardziej upodobala sobie stolik RTV ale on jest szklany :ico_szoking: :ico_olaboga:).
A i w MOIM zyciu trochę zmian i nowości. Od dzisiaj zaczęłam kursy w Collegu :-D Z angielskiego dla obcokrajowców i z informatyki (zeby uzyskać dyplom międzynarodowy). No i od 10 lutego wracam do pracy, ale to już mnie nie cieszy :ico_placzek:

Katrin ospy już prawie nie ma :ico_szoking: może z 3 kropy zostały... ale polska pediatra powiedziała że u takich maluszków przebieg ospy jest lekki i błyskawiczny :-D życzę duuużo zdrówka i czekam na zdjęcia zięcia, coby Mordeczka wyczarowała nam kolejne piękne "wspólne" foteczki :-D :ico_sorki:

Mordeczka scrapki narzeczonych cudowne, za co ślicznie dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: szczególnie ten "daj buziaka" :-D muszę go sobie zarazwkleićdo podpisu :-D a z Natką jesteście jak dwie krople wody...

Syla kurcze, jakbys pisała o mojej Viki :ico_oczko: :-D też tylko stanie i chodzenie po całym domu a ja nieubrana, nieumyta i głodna jak wilk :-D i spóźnione, lecz bardzo szczere wszystkiego NAJ z okazji urodzin :ico_prezent:

Delicja tak, daję Viki skórke od chleba... rozmawiałam z alergolog i powiedziała że w skórce jest praktycznie zerowa ilośc glutenu i mogę spróbować... jśli nie bedzie wysypki, kolek lub biegunki to znaczy że ok... ja obstawiam że to niestety śliwki nabroiły, aszkoda bo idelane na zaparcia :ico_olaboga: może odstaw śliwki a dawaj dalej małe ilości brokuła, jak wysypka się utrzyma to znaczy że brokuł też uczula :ico_olaboga:

Kamelek rzeczywiście ten krem o którym pisze Delicja jest super :ico_brawa_01: my tez go używamy i działa rewelacyjnie... ale możesz też wypróbowac inne kremy, w aptece jest ich mnóstwo i z różnych firm... możesz też smarować te zmiany maścią cholesterolową lub maścią witaminową bo dobrze nawilżają... a na jakie mleko zmieniłaś??

Jogobella ja gotuję Viki wszystkie obiadki, ale na razie jestem w domu więc mogę... nie wiem jak będzie gdy wrócę do pracy, chyba ugotuję wieczorem i wstawie do lodówki :ico_noniewiem: Viki je nie za wiele produktów, ale np. dynię mozna pokroic na kawałki i zamrozić, to samo możesz zrobić z każdym mięsem... a z kupkami to u nas raz ok raz niezbyt, tzn. widze że z trudem wychodzą z pupci :ico_olaboga: ale wtedy daję Viki suszone śliwki z Gerbera lub gruszki (na jabłka ma uczulenie)...

Kolka fryzurkę masz superasną i ci w niej do twarzy :ico_brawa_01: a zdjęcia Julci (szczególnie to z kucykiem) sa sliczne :ico_brawa_01: wogóle masz taka pogodną i radosną córcię :ico_brawa_01: fotelik tez niezły i widzę, że na dłuuuuugo się przyda... my też dzisiaj zakupilismy nowy dla Viki bo w starym nam się wyginała i szarpała pasy :ico_olaboga: bo za ciasno już było...

Caro jak tam przygotowania do chrztu??? gratuluję zrzuconych kilogramów i podziwiam za wytrwałośc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-15, 00:12 ]
Mordeczko więcej zdjęć Viki jest tutaj: http://picasaweb.google.pl/VictoriaA.Kala Może stamtąd wybierzesz jakieś do scrapków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jak net ci będzie dalej mulił i nie dasz rady wejść to jakieś wkleję bezpośrednio tutaj...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

15 sty 2008, 10:35

witam :ico_kawa: kasi.k, ciesze sie ze sie podoba...jak tylko bede miala wiecej zdjec poprzerabiam jeszcze :-D

[ Dodano: 2008-01-15, 10:18 ]
Kasiu..moge wejsc w Twoje albumy ale jak biore fotke z nich to jest jakas...taka zamazana :ico_noniewiem: lepiej chyba by bylo jakbys mi wrzucila na poczte mordeczka@gmail.com :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

15 sty 2008, 12:53

WITAJCIE MELDUJEMY SIE DZIS JUZ WIDZE NA OCZY MIAŁAM TAKI KATAR ZE DZIEKUJE NIC NIE WIDZIAŁAM A CO DOPIERO MONITOR
NICOLKA JUZ DOBRZE A MARTYNKA LEPIEJ NIE MA TEMPERATURY TYLKO KATAR I KASZELEK
KOLKA WŁASNIE MIAŁAM MÓWIC DOBRZE ŻE KUPIŁAŚ FOTELIK Z TYM SIEDZISKIEM BO JUŻ DO KOŃCA CI POSŁUZY A TAK BYŚ MUSIAŁA DOKUPIĆ ZA JAKIŚ CZAS SIEDZISKO
JOGO WITAJ KOCHANA
CARO GRATULUJE UTRATYKILOGRAMÓW
KASIK TAK JA TEZ NIE UMYTA NIE UBRANA I BEZ JEDZENIA TYLKO ZAIWANIAM Z BIEGAJĄCĄ MARTYNKĄ JEST NIEZMARNOWANA WIECZOREM TO PADAM

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

15 sty 2008, 14:37

hello. wreszcie udało mi się zrobić to RTG, ale postanowiłam przejść się piechotą do szpitala i myslałam, że mi nogi z tyłka wyjdą :ico_olaboga: z kolanem ok, ale jutro znów muszę iść do lekarza ze zdjęciem :ico_olaboga:
Ola sobie teraz całymi dniami piszczy :-D

kasi.k teraz to ja już nie wiem co to jest czy alergia czy to co. jednego dnia ma krostki a na drugi dzień czyściusieńko :ico_szoking:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

15 sty 2008, 16:47

Jogo u nas z jedzeniem jest lepiej niż kiedyś, 4x mleko z kaszką, a poza tym je ze mną obiadek :-D , bo słoiczkowymi gardzi :ico_noniewiem: , tylko,że jagnięciny nie klupuje bo ni ma u nas :ico_noniewiem: , mięska to kurczak, świnka i teraz przy okazji mojej diety gotowana ryba( tak na marginesie to nigdy tak nie jadłam :-D ), je także danonka, kinder pinguin albo mleczna kanapka, cherbatniki z mlekiem, bobofrut, świerze owoce( najlepiej mu smakują jabłka, kiwi i mandarynki)- te dodatkowe rzeczy tak wymiennie mu daje!

Katrin chrzściny będą 17 lutego, wszystko załatwione-kościół i knajpka :-D , najgorszy dylemat mam- co na siebie włóżyć- odwieczny zresztą :-D

Kamelek dobrze,że przedłużyłaś sobie wolne :-) , a zkim niunia będzie jak pójdziesz do pracy?

Kasi.k :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dal Ciebie kochana :ico_brawa_01: , a z tą pracą to nie zazdroszczę :ico_placzek: , a ty z kim zostawisz księżniczkę?
Z chrzścinami to jak pisałam wszysto pozałatwiane, teście się obrazili, że nie wzieliśmy brata Grześka, no bo najpierw miał być mój brat, to się już przyzwyczaili do tej myśli, a że nie mógł to szukaliśmy nowego, a oni myśleli że weżmiemy tą pijaczynę :ico_puknij: :ico_puknij: , nigdy w życiu :-D

Syla dobrze że już ze zdrówkiem lepiej :-) :-)

Delicja daj znać co wyszło na RTG?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość