Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 sty 2008, 18:49

Sikorko mam nadzieję,że z mężulkiem będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki:

Och ty zawsze nasz uspokoisz :ico_oczko: Ale mój mały to jest ewenement - przyjmuje tylko cyca, kaszkę i zupkę :ico_noniewiem:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

14 sty 2008, 19:21

http://pl.youtube.com/watch?v=TMmzixwtT ... re=related

znacie??? to takna poprawę humorku, ja zobaczylam to dziś i normalnie się zakochałam :-D :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 sty 2008, 19:33

hej wrociłam w koncu, tak sie za wami steskniłam ze w sumie nie wiem od czego zaczac pisac, wiec jak wykapie Milenke to wroce i poczytac i cos skrobnac..ale powiem wam ze bez tego netu tak ch..mi było ze :ico_szoking: wiec do napisania...

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 sty 2008, 19:52

Lady...witamy!!!!

Kate...to jest suuuper...czy to nie to czego slucha mala Jagodka?....Maya chyba tez sie zakochala bo puscilam jej to 2 razy i ogladala z otwartymi ustami :-D :ico_brawa_01: :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-14, 18:53 ]
Sikorko...tak mi przykro...jak to sie stalo ze meza ugryzl pies?daj znac czy wszystko ok!!!

[ Dodano: 2008-01-14, 18:57 ]
matko...myslalam ze osikam sie ze smiechu....
http://pl.youtube.com/watch?v=7fQHbtbpH ... re=related

[ Dodano: 2008-01-14, 20:04 ]
a Maya juz spi...super bo taka slaba byla,miala dzis jedna dluzsza drzemke poznym rankiem i tyle......A. chory taki ze spi caly dzien...wiec mialam dzis farta ze Maya taka grzeczna jak nigdy...zjesc sie ja chcialo ,taka urocza i usmiechnieta calutki dzionek sie bawila....no i skoro spacerek udal sie to juz wogole super!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-01-14, 20:25 ]
a mam pytanie...jak dawalyscie melona dziecku to ile?...ja dzis dalam cwiartke z 3 biszkoptami...i mala miala tego na minute jedzenia...miala niedosyt,ale chyba calego melona dac jej nie moge :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 sty 2008, 21:29

Hej...nie czytam...zajrzę później...

Idę rozbierać choinkę bo do końca tygodnia nie będę miała czasu...

życzonka serdeczne dla dzisiejszych wspaniałych maluszków!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

zajrzę później, pa!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

14 sty 2008, 21:49

ja tez tylko na chwilke

MAMY 8 ZĘba !!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 sty 2008, 22:23

Gratulujemy Jakubkowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 sty 2008, 22:26

Ojojoj...ile pytan...nie wiem, czy wszystko spamiętam...

Na razie tak...pocieszka dla Sikoreczki...kochana, pies? spoko, to tylko pies. Napisz co i jak...trzymam kciuki. I nie stresuj się, każdy ma czasem zły dzień...Jutro będzie dobrze.

Glizdunia, to ciesz się, że Majeczka taka słodka. I grauluję zakupków...szkoda, że pochłaniają tyle kaski...
A co do melona...ja dawałam też ok. 1/4...i Hani to na przykład starczało...ale jak Majci za mało, to weź jej melona z połową banana daj, to będzie bardziej sycące. Bo melon to na prawdę sama woda...wysika i tyle z tego...

A...Lili to faktycznie ulubiona piosenkarka Jagódki :-D

dobra...Hania śpi...choinka rozebrana...zaraz tam poogarniam i chyba idę spać...
Byliśmy z J na zakupach i dostałam suknię za 1zęba :-D Małej kupiłam kurtkę, ale wygląda w niej jak w worku :ico_haha_01: ciekawe czy na przyszły rok będzie już dobra??? no i w auchanie kupiłam jej body 3sztuki za 9zł!!! dość dobry materiał, zobaczę jak będzie po praniu.

OK, lecę polukać...i zajrzę przed snem...

[ Dodano: 2008-01-14, 21:34 ]
a...Jagódce dużo zdrowia!!! dziecino kochana, weź się w garść i opanuj ten katar!!!

Wiktorek słodki...sznurek, hm.....smacznego... :-D tak, blog...hehehe, ciekawe jak mi pójdzie. Widzę,że Wasz jest już piękniusi!!! aż pozazdrościłam...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 sty 2008, 22:44

nie no juz trzeci raz podchodze do pisania posta, dwa razy juz mi wyłączyło strone akurat jak miałam wsyłac, wiec mam małego :ico_zly: skroce swoja wypowiedz do minimum

denerwowało mnie to ze byłam przez taki długi czas odcieta od swiata :ico_zly: ale na szczescie dzis juz wszystko mi powymieniali, nowe urzadzenia internetowe poinstalowali i jak na razie działa...

Mili na szczescie zdrowieje, ma jeszcze antybiotyk i inhalacje, ale katar i kaszel juz ustapiły...
chodzimy czasem pod paszki, bo mała strasznie rwie sie na nozki i uwielbia stac i hopsac..

wszystkie dzieciaczki sa przeurocze..

glizdunia daj znac kiedy dokladnie przyjezdzasz co sie umowimy na spotkanie, moze Mili podłapie kilka umiejetnosci Majeczki :ico_noniewiem: :ico_oczko:
a co do kaszek ja kupuje tylko ryzowe z bobovity za ok 4,5 zł za 180 g..

jutro na pewno wpadne, a dzis juz lece bo trace cierpliwosc..
:516:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 sty 2008, 23:01

jutro mąż jedzie szukać psa i właściciela. Był na wsi na naprawie pralki i jakiś kundel z bramy wyskoczył i go dziabnął, a właścicieli nie było w domu. W szpitalu dostał narazie tylko zastrzyk przeciw tężcowy, jak nie znajdzie właściciela to jutro będą go szczepić. Nie groźne, no ale zamieszanie niepotrzebne.

A jak pech to pech, szłam właśnie do kompa z gorącą cherbatą, zachaczyłam o łóżko i ryms....palec od nogi spuchnięty, łapa czerwona od herbaty. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: co za dzień mam dziś, niech już się cholera skończy.

A ja to nie wiem ile ten mój tego melona zjada, :-D w każdym razie we dwoje zjadamy całego :ico_oczko: Uwielbiamy z Karolem melony :-D

ladybird23, fajnie, że już jesteś :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość