Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 sty 2008, 10:51

hej laski!!!!
ja tylko na chwile bo lece z Frankiem do lekarza ( nowa przychodnia) a potem musze jechac za chate zapłącic ( czyt. jade zjebe im dac bo mieli plot naprawic) :ico_oczko:
jak wroce to bede na tt
o cholera!!!!!! nie mam kluczy od chaty :ico_zly:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

14 sty 2008, 12:17

Czesc wam ja tez tylko sie przywitac bo zaraz lece do szpitala na scan mlodego i co najgorsza Ale musze brac :ico_olaboga: , ze zlych wiadomosci to taka dziewczyny ze i mnie od Ali zlapalo :ico_olaboga: bo kaszle i katar zaczynam miec, mam tylko nadzieje ze mlodego ominie :ico_sorki:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

14 sty 2008, 12:40

Cześc :-D
Ja dzisiaj juz po 2 kawach bo Olivier cała noc chcial sie bawic no i z mojego spania nici hi hi. Teraz sie najadł i spi na bujaczku jak suseł :-D .

Martuchafrost to ze nie mozna sie doprosil agencji o naprawe czegokolwiek w domu to normalka my mamy to samo caly czas trzeba ich poganiac. Czasami to tak sie wkurzam jak z nimi rozmawiam ze chce wyjsc z siebie i stanac obok hi hi

Emilka_M duzo zdrowka dla Was'

Troche sie martwie bo maly ma jakby odprzenie na pupce, nie chrostki tylko zaczerwienione. Pierwszy raz mu sie tak zrobilo, posmarowalam kremem i popudrowalam no i zobaczymy czy zejdzie.
Pochwale sie Wam moim internetowym zakupem bo zaszalałam i kupilam 2 chusty do noszenia dzieci.
Pierwsza:
http://www.bigmamaslings.co.uk/zen-cart ... -p-239.htm
a druga leo natural:
http://www.bigmamaslings.co.uk/zen-cart ... p-129.html
Moj P. wie o jednej ale jakos sie go ugłaska jak sprawdzi karte kredytwą hi hi. Już sie nie moge doczekac kiedy mi je przyslą.
Pozdrowionka.[/b]

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sty 2008, 14:53

Aguś21 pisze:Pochwale sie Wam moim internetowym zakupem bo zaszalałam i kupilam 2 chusty do noszenia dzieci.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: SUPER!!! ja tez na 2 czekam i sie nie moge doczekac :-D :-D :-D Na Storcza Inke i na Babylonie Green Paprika. Twoja pierwsza mi sie nie otworzyla i nie wiem co to , ale storczyk oczywiscie piekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dolacz do nas na tiktakowych chustomaniaczkach i sie pochwal http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... 977#399977
AAA jescze jedno! ja nie pamietam skad jestes, ale w roznych czesciach UK sa organizowane spotkania dla chustowych mam - mozna sie duuzo nauczyc i pomacac inne chusty :ico_oczko:
www.slingmeet.co.uk

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 sty 2008, 15:47

no jestem!!!!!!
byłam z malym u lekarza :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
i jestem mile zaskoczona :ico_szoking:
lekarka jak go obejrzała mówiła, ze dziecka w takim stanie nie mozna zostawic z takim kaszlem i cos trzeba zrobic :ico_brawa_01: dała nam inhalator i mam go inhalowac, jak nie przejdzie to mam wrocic i ona sie nim zajmie, ale musimy od czegos zaczac zeby wiedziec w jakim kierunku iść i sie dziwila dlaczego malym jeszcze sie nikt nie zajął :ico_szoking:
potem do kumpeli Aśki na kawkę wpadłam no i jestem juz w domku :ico_brawa_01:
no i jeszcze jechałam do agencji o mieszkanie :ico_olaboga: jazde im zrobiłam, a oni mi w oczy kłamia ze byli u mnie 10 razy :ico_puknij: to ja im mowie ze mam płot zepsuty a nie np kran w łazience i mojej obecności do plotu naprawienia nie potrzebuja :ico_puknij:
Aguś to normalne ze dziecko ma krostki albo odparzenia, jak go przebierasz to pozwól mu leżec troszkę nago, zeby duka sie przewietrzyła i dostała powietrza, nam szybko sudocrem goi wszystko lub mączka ziemniaczana
Emilka zdrówka kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sty 2008, 17:23

martuchafrost, w koncu jakas dobra lekarke znalazlas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super!!!!

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

14 sty 2008, 20:15

Jasnie Pani ta pierwsza to Calin Bleu Gauze Wraparound Baby Sling kolor chocolate :-D a o Ince tez myslałam kolor tej Green paprika jest sliczny moze jak mi sie te znudza to sie jeszcze na jakąś skusze :-D . A jestem z Belfastu. Dziekuje za zaproszenie do chustomaniaczek napewno wpadne :-D .

Martuchafrost dziekuje Ci za rady napewno sprubuje mam nadzieje ze pomoże.

Dzisiaj była u nas Health visitor i zważyła i zmierzyła małego ma 5,5kg i 60cm. Co do tych odparzen nic nie mówiła wiec chyba nic poważnego chociaż z nimi to nic nie wiadomo :ico_oczko: .

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sty 2008, 20:21

Aguś21, z chustami to jest tak, ze chcialabys wszystkie wyprobowac i sprzedaje sie stare, zeby cos nowego kupic :ico_oczko:

A jak z Belfastu jestes to przy dobrych wiatrach ci za jakies 1,5 miesiaca moglabym pomoc w wiazaniach :ico_oczko:

Luska usnela, ale ostatnia godzina przed snem to byl ciagly ryk :ico_szoking: :ico_szoking: tak sie darla jak nigdy i lzy jak grochy jej lecialy :ico_szoking: :ico_szoking: nie mam pojeia dlaczego, moze juz taka zmeczona byla, albo glodna, a tu jeszcze kapiel i te inne sprawy wieczorne :ico_olaboga: Teraz spi od 15 minut, ale caly czas szlocha przez sen :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 sty 2008, 20:22

Aguś odparzenia to normalka, wiec sie nie przejmuj nasze dzieci tez to mają
o!!!! widze ze msz wózek czy co to jest z firmy Jane????? ja mam wózek i jestem super zadowolona :ico_brawa_01:
a ja mam nerwa :ico_zly: tak mi rozpieścili dziecko w Polsce ze nie daje rady :ico_zly: non stop noszenie tylko i płacz, a jak ide do kuchni to ryk !!!!! :ico_olaboga: matko !!!!!! zaczyna sie jazda :ico_oczko:
a lekarka mówiła ze Fran wygląda na chłopca który " da popalić rodzicom" jak zacznie chodzić :ico_olaboga: musze sie w melise zaopatrzyć :ico_oczko: hihiihihihii
macie wszystkie buziaki i pozdrowienia od zubelka :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-14, 19:23 ]
Luska usnela, ale ostatnia godzina przed snem to byl ciagly ryk tak sie darla jak nigdy i lzy jak grochy jej lecialy nie mam pojeia dlaczego, moze juz taka zmeczona byla, albo glodna, a tu jeszcze kapiel i te inne sprawy wieczorne Teraz spi od 15 minut, ale caly czas szlocha przez sen
_________________

witaj w klubie

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sty 2008, 20:34

martuchafrost pisze:a ja mam nerwa tak mi rozpieścili dziecko w Polsce ze nie daje rady non stop noszenie tylko i płacz, a jak ide do kuchni to ryk !!!!!

to chyba nie rozpieszczenie, tylko Fran wchodzi w wiek, gdzie sie pokapowal, ze mama i on to nie jeden stwor, tylko dwa osobne byty i sie boi jak wychodzisz. Co sie przejmujesz? wiesz jak dziecko krotko jest niemowlaczkiem? jak podrosnie to sie bedziesz musiala o jednego buziaka prosic, a teraz masz ich do woli :-D :-D :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość