Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 sty 2008, 11:59

o ja ciotka zapominalska :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji wkroczenia w 9 miesiąc życia dla naszej Mayuni :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 sty 2008, 12:11

ojojoj...no zyczonka takie slodkie przyjete :-D :ico_brawa_01:

Lady...ja staram sie Mayi nie pokazywac tv tak specjalnie choc od malego juz ogladala ukratkiem jak w lezaczku lezala....a teraz jak bawi sie pilotami to czasem uda jej sie wlaczyc tv i jest cala happy :ico_haha_01: ...i wie juz do czego piloty sluza...i odkad ma do nich dostep to mniej ja ciutek interesuja niz jak jej zabranialismy ich dotykac :ico_noniewiem: .......mi to sie marzy eby Maya pamietala z dziecinstwa tyle co ja czyli zabawy w piasku i inne takie podworkowe a w domciu to sluchalam Natalki i tanczylam...czasem bajeczka w tv ale nie zeby jakos duzo...na dobranoc tylko i bylo fajnie.....choc wiem tez ze moj brat ten maly to ogladal teletubisie codziennie i inne bajki i tez go az tak nie zaczarowal tv..fakt glada bajki jak przychodzi ze szkoly to potrzebuje godzinke najpierw sie wyciszyc z bajkami a potem obiad do lekcji i reszta zabaw juz bez tv....wiec jednak nie jest tak zle :ico_noniewiem:
Pewnie niedlugo tez Mayi skombinuje jakies bajeczki na dvd...kiedys troche ogladala "In the night garden"i spoko...totakie cos jak teletubisie tylko inne postacie dla maluchow.....jakies odcinki by sie przydaly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 sty 2008, 12:15

Witam.

Sto lat dla naszej Mayeczki :ico_haha_01:

Mój mały śpi bo po 12 ma odwiedzić nas koleżanka z córcią starszą od wiktorka o 9 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Też zastanawiałam się nad prezentami dla dziadków :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 sty 2008, 12:47

GLIZDUNIA, ladybird23, ja nie mam problemu z TV bo nie mamy w domu telewizora. I raczej nie będziemy mieć.
kamizela, to mam nadzieję ze wkleisz jakieś zdjątka z tego spotkania. Ja juto idę na spotkanie wrocławskich mamuś z e-mamy a w piątek na spotkanko wrocławskich mamuś z Tik-taka

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 sty 2008, 12:55

Jak tylko koleżanka wyrazi zgodę to pewnie,że wkleję fotki - wolę zapytać żeby później nie miała do mnie pretensji.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 sty 2008, 13:14

Ewcik...Ty to masz mamuskowe kolezanki wszedzie chyba :ico_brawa_01: fajnie tak....

a my mialysmy wlasnie pol godzinna drzemke...znaczy sie Maya miala ,ja tez sie polozylam ale niz zdązylam usnac to mala juz wstala :ico_spanko: :ico_puknij:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

15 sty 2008, 14:21

kurcze właśnie za niedługo dzień babci i dziadka :ico_olaboga: nie mam żadnego pomysłu :ico_olaboga: mój maż pewnie też nic ciekawego nie wymyśli, ale bedzie miał zadanie, bo mi sie jakos nie chce myśleć...kurcze jakby nie było to Mili ma 2 babcie, dziadka, ale nasi dziadkowie tez sie licza jako dziadkowie dla Mili, wiec na pewno nie planuje zadnych wielkich prezentów...

a tv jakby nie było jest zniewoleniem i czasem na pewno lepiej by było go nie miec, ale jest zawsze ale...ja dla milu tez chce zeby pamietała zabawy w piaskownicy, w" dom", w " sklep" itp tak jak ja sie bawiłam i na pewno na dobre jej to wyjdzie...niech tylko wiosna zawita...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

15 sty 2008, 14:35

ladybird23, ja jestem doskonałym przykładem że można żyć bez telewizora. Ja nie mam już prawie 5 lat i jakoś zyję. Jak przyjdzie czas na oglądanie bajek przez Alicję to będziemy oglądać na kompie, a do tego jeszcze dużo czasu. Póki co czytam jej bajeczki i puszczam piosenki dla dzieci, które jej sie bardzo podobają. I słuchamy razem radio. Ostatni znalazłam super na necie. www.radiobajka.pl polecam

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

15 sty 2008, 14:35

Witam się i ja!!!
Maya dla Ciebie :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: od cioci Sikorki i Karolka :-D

Dziś dzień narazie mało groźny, tylko kółko od wózka mi odleciało na spacerze :-D
Mąż jeszcze nigdzie nie był, siedzi w zakładzie i ma jakąś robotę. Ma podjechać do tych ludzi od psa, ale kiedy :ico_olaboga: tak to z moim Sikorem.

GLIZDUNIA, z moim Kacprem było i jest dokładnie tak samo jak z Twoim bratem, jeżeli chodzi o TV, zaczynaliśmy od teletubisi, które uwielbiał. A teraz jak wróci ze szkoły to na półgodzinki włącza sobie jakieś bajki lub film. Bardzo lubimy oboje oglądać filmy z seri "Magiczne drzewo", poprostu są superaśne. Ale ostatnio wiem, że za dużo siedzi przy komputerze, no ale bierze przykład z rodziców :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
A Karolek tak jak Maya, wie co trzeba z pilotem zrobić i jak go gdzies dopadnie to TV odrazu działa :-D

A my już po pięknym spacerku, idziemy zjeść zupkę, dziś cała rodzinka, Karolek już też będzie zajadać krupniczek na serduszkach :-D A wczoraj był pieczony kurczak i ziemniaki, nie macie pojęcia jak Karol krzyczał "jeszcze, daj, jeszcze, szybciej" :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-15, 13:52 ]
A zapomniałam, moje chłopaki, jak to chłopaki wolą Króliczka Titou ( a to z brzydkimi wyrazami szczególnie Kacper) http://pl.youtube.com/watch?v=Kz06HSOr5PI

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

15 sty 2008, 14:56

Dzień dobry,
GosiaA ja niestety od jakiegoś czasu mam to samo, ale na szczęście raczej po podaniu smoczka zasypia dalej a nie jak wcześniej ryczy i nie można go uspokoić.
Życzenia najserdeczniejsze dla Mayci i jako że wczoraj mnie nie było to jeszcze zaległe dla Karolka i Igi. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Krystian bardzo lubi chodzić za paszki, uwielbia się poruszać na 2 nogach a jakoś nie bardzo łapie raczkowania

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość