Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 sty 2008, 13:24

Ja zmieniłam butelke kupiłam butle Dr. Browna w środku z taka rurką i pni w aptece poradziła mi herbatke hippa taką na uspokojenie i na rozluźnienie rumianek, lipa i melisa i wszystko ustało ani kolek nie ma i bączki leca i kupki są 3 razy dziennie.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

14 sty 2008, 23:05

u nas problemy z brzuszkiem pojawiły sie ok 4 tyg i jak się okazało na tle alergicznym, podawałam synkowi herbatkę - najpierw hippa (ale po niej akurat mały miał większe problemy z brzuszkiem - i na marginesie dodam - herbatki hippa do tej pory jakoś mu nie służą, bardziej toleruje bobovity), a później sama parzyłam małemu koper, kupowałam w aptece w saszetkach i parzyłam słabiutką herbatkę, najlepiej bezdosładzania jak sie da oczywiście..synkowi dawałam także przez jakiś czas esputicon, ale wg mnie nie pomagał, natomiast dobrze mu robiły masaże, najlepsze rezultaty masaż daje wtedy, gdy robi się go systematycznie, dzień w dzień, po kilka razy o w miare stałych porach - bynajmniej u nas tak było, no i leżenie na brzuszku - ile sie da najwiecej, jak nie lubi, to trzeba próbwać, mój synek w końcu sie przyzwyczaił:-)dla pocieszenia mam, które obecnie zmagają sie z problemem z brzuszkiem moge powiedzieć, że teraz jest juz ok, od mniej wiecej 3ciego miesiąca

[img]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogtdr20070619_-8_Nasz+Aleksander+ma+już.png[/img]

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

15 sty 2008, 13:20

Dzieki za podpowiedzi, Całe szczęście po zmianie butli kłopoty znikły jak ręką odjąć odpukać :ico_puknij: , ale jeszcze zapobiegawczo podaje małemu 2 lub 3 razy dziennie espumisan na łyzeczce po 10 kropli, a dziś właśnie dostałam Sab simplex tak że jestem już w 100% spokojna że w razie nawrotu bede mogła mu szybciutko pomuc. Pozdrawiam wszystkie mamy i zycze im aby te kolki odeszły tak szybko jak u nas. :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości