Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 sty 2008, 13:24

dzis stawiamy z okazjii roczku Natka
Obrazek Obrazek
A dla wszystkich niepijacych alkoholu :ico_haha_02:
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 sty 2008, 13:46

NATHANKU :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

STO LAT KOCHANY !!!!! NIECH CI SŁOŃCE ZAWSZE ŚWIECI, ZDRÓWKA I DUŻO RADOŚCI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


a my dzis meksyk w nocy na zmiane z Jackiem :ico_olaboga: mały sie obudził o 1 w nocy i tak marudził do 5 rano :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: patrzyłam czy zębole ida, ale gdzie tam !!! dziąsełka spox, no chyba ze jemu nie napuchną :ico_olaboga:
Kasik dziekuje za linka :ico_buziaczki_big:
Lucy fiu fiu jaka lasencja :ico_brawa_01: a Olivier jaki duży :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-15, 12:48 ]
Fela no to jazda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale bedzie impreza nie???????? nareszcie jakis holiday :ico_brawa_01:
jestem ciekawa jak tam Delfina ???? juz nie moge sie fotek doczekac :ico_brawa_01:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

15 sty 2008, 19:05

Cześc :-D

Kasi.K Nic nie bede doradzac bo to musi byc Wasza decyzja ale moze poniższy link opisze Wam lepiej konta dla dzieci http://londyn.org.uk/poradnik/dziecko/child-trust-fund dośc dobrze opisuje wszystkie rodzaje kont. Konta inwestycyjne rzeczywiscie są bardzo ryzykowne ale można duzo zyskac. Konta oszczędnościowe na dobra sprawe tez mozna co nieco stracic ponieważ jednostka pieniężna nigdy nie jest warta tyle samo, a stopa oprocentowania na koncie oszczędnościowym w zalezności od polityki pieniężnej panstwa moge byc nawet niższa niż rzeczywista stopa inflacji no i w ten sposób można tez stracic bo pieniędzy na koncie przybywa ale nie maja już tej samej siły nabywczej co mniejsza kwota w przeszlości. Ok dośc już przynudzania :-D

Lucy 23 Super foteczki a Oli słodki chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Emilak_M Wszystkiego najlepszego dla Nathanka :ico_buziaczki_big: .
p.s. pytałaś czy karmie Olivierka piersia no wiec juz niestety nie karmie ale maly z butli tez zadowolony, chyba bardziej mnie boli ze juz go nie moge karmic :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

15 sty 2008, 19:11

Hej dziewczyny
Bylam dzis z Ala u lekarza i nie jest dobrze :ico_placzek: zapalenie oskrzeli i niespadajaca goraczka,( tzn teraz w koncu jakos spadla do 37) kiedy bylysmy u lekarza miala 39 :ico_placzek: dostala antybiotyk inhalator calpol na goraczke i tabletki (na apetyt bo nie chce jesc ani pic, wczoraj szklanke wody przez dzien przy goraczce) ogolnie majaczyla w nocy i krzyczala przez ta goraczke to samo jak szlismy do przychodni :ico_placzek: jutro mam z nia isc na kontrol czy cos ustepuje a jak goraczka i kaszel bez zmian to powiewdziela ze szpital :ico_olaboga: , Nati na szczescie zdrowy lekarz powiedzial ze ALa nie zaraza wiec powinnam sie nie martwic, a teraz ide do niej zajrzec....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sty 2008, 21:02

[center][size=150]Z okazji Pierwszych Urodzinek
Zyczymy Nathankowi[/size]

[size=200]Snów sadem pachnących,
myśli lekkich jak motyle,
i uśmiechu w głębi duszy
na przekór pokręconemu światu...
[/size]

[size=150]I specjalnie dla innych cioteczek z TT znalazlam to :-D :-D [/size]

Obrazek

poznajecie? nie moglam znalesc tych poporodowych, bo w miedzyczasie forum przeniesli, ale na tym ma tylko 3 miesiace :ico_oczko: [/center]



Witam Piekne Panie :-D :-D

A ja dzis troche od Luski odpoczelam :ico_wstydzioch: Musialam zawiezc do pracy mezowi L4, a jak juz do Kraka zawitalam to sie z psiapsolka umowilam (ta co niedawno poronila). Juz ma nieco lepszy humorek i juz mysli o kolejnej ciazy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i koniecznie chce sie przed ciaza chustowania nauczyc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wrocilam po 16 do domu i jak sie do mnie dziecie moje przykleilo to dopiero teraz padlo i spi :-D

Emilka_M, duzo zdrowka dla Alusi :ico_pocieszyciel:
Ela mozna juz puscic :-D :-D
Marta jeszcze nie ma biletu, bo sie okazalo, ze Easy Jet nie obsluguje polskich Maestro tylko i wylacznie angielskie :ico_noniewiem:
Aguś21 pisze:chyba bardziej mnie boli ze juz go nie moge karmic

noszenie dziecka w chuscie w duzym stopniu rekompensuje niemozliwosc karmienia piersia... Wiem, bo moja Lusi nigdy sie ode mnie nic nie napila :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 sty 2008, 21:23

[size=200][center]Kochany Nathanku!!!

z okazji Twoich pierwszych urodzinek
życzymy ci dużo zdrówka i szczęścia
samych radosnych chwil i dni
upływających na przemiłej zabawie,
wesołego uśmiechu na Twej buźce,
wiecznie świecącego dla Ciebie słonka!!!
ROŚNIJ DUŻY I ZDROWY!!!

Obrazek[/center]
[/size]

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

15 sty 2008, 22:38

nathanku duzo zdrowka i samych radosnych piskow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 sty 2008, 23:19

ale tu pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

15 sty 2008, 23:20

martuchafrost pisze:ale tu pustki

no, napisala co wiedziala :ico_noniewiem: a moze tak cos wiecej od siebie???? zobacz jakiego ja giganta walnelam na poprzedniej :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

16 sty 2008, 00:06

Witam dziewczynki :ico_haha_02:
Dziekuje za zyczonka w imieniu Natiego :ico_haha_01:
Jasnie Pani :), podziwiam za znalezienie fotki :ico_sorki: fajnie sobie tak przypomniec
A co do wypadu poza dom to ci zazdroszcze :ico_oczko:
Ja jutro znow do lekarza tak jak pisalam :-/ a Nati tez zaczol kaszlec :ico_placzek: i mial goraczke :ico_olaboga: teraz zasnol mi na rekach i poszedl do lozeczka, wiec jutro lekarz go zbada :ico_noniewiem: mam nadzieje ze bedzie ok

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość