Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 sty 2008, 22:01

ja już po kolacyjce... Milenka śpi...usypiając małą obejrzałam m jak miłość....
:-D
Basiu koniecznie wklej fotki w sweterku....

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

15 sty 2008, 22:22

cześć cześć widzę ze wy o kręgosłupach i masazystach ...a ja dzis właśnie na takim kręgosłupowym masażu byłam.... Bronek-klocek załatwił mamusi kręgosłupek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 sty 2008, 22:39

serafinko to ci serdecznie współczuję, bo wiem coś o tym i niestety czeka cię dłuższa rekonwalescencja
violu jak tylko będę miała chwilkę i chętnego do cykania to potem wrzucę tutaj, ale chyba nie w tym tygodniu, bo mamy szczepienie, kolejną wizytkę u pani psycholog (chce zobaczyć postępy Tadzika), a potem jeszcze alergolog w następnym tygodniu i zaczynamy rehabilitację, aha i ksiądz po kolędzie
to tak dodatkowo poza normalnym grafikiem
a co do serialu, który oglądasz, to moja mama jest też jego "fanką"

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 sty 2008, 22:46

barbapuppa pisze:a co do serialu, który oglądasz, to moja mama jest też jego "fanką"

Basiu to nie jest mój ulubiony serial, prawdę mówiąc to kilka lat temu z chęcią śledziłam losy Mostowiaków...
pamiętam jak rodziłam Miłosza... to w sali do porodów rodzinnych był telewizor i leciało M jak Miłość...hahaha
a teraz odcinki są słabe...
dziś usypiając Milenę przełączyłam na 2 - i obejrzałam... :-D

u nas ksiądz był w piątek....ale posiedział tylko 5 minutek...wziął kasę i poszedł...tacy u nas księża....a obrazków zostawił tylko 3 dla chłopców...a o milence zapomniał :ico_placzek:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 sty 2008, 23:38

nasi siedzą zwykle z 15-20 minut, ale to tak musi być bo zaczynają o 15 a mają kilka ulic
nasz zaś wie, że chodzimy z dziećmi gdzie indziej do kościółka, bo nasz spłonął i teraz są tylko "katakumby", gdzie z wózkiem nie zejdziesz, a poza tym poprzedni proboszcz strasznie ludzi do siebie zraził i większość chodzi do miasta, więc ten proboszcz, mimo że fajny nie ma lekko, bo trzeba odbudować, a nie bardzo jest dla kogo i z kim

[ Dodano: 2008-01-15, 22:39 ]
beznadziejny ten wasz ksiądz, co prawda Milenka jest jeszcze malutka, ale obrazek się należał

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

15 sty 2008, 23:50

barbapuppa pisze:beznadziejny ten wasz ksiądz, co prawda Milenka jest jeszcze malutka, ale obrazek się należał


no naprawdę.... w dodatku to był proboszcz, więc dał plamę!

a nasz juz 15 lat Kościół buduje..i nie może dokonczyć....i narazie Msze są w małym kościółku, który jest dosyć mały...a na naszym osiedlu mieszka mnóstwo ludzi....
jak w niedzielę nie przyjdziesz do kościoła tak 20minut przed Mszą, to nie ma co marzyć o dostaniu się do środka...i człowiek rad nie rad musi stać na dworzu...

[ Dodano: 2008-01-15, 22:54 ]
Basiu filmik fajny....no tatusiowie to maja pomysły :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

15 sty 2008, 23:59

u nas jak już uda ci się wejść w te katakumby, to tak duszno, że się wytrzymać nie da, a w zimie jak teraz to z kolei strasznie zimno
a my chodzimy do Kapucynów i jest super, mają specjalne msze dla dzieciaków
http://www.dzieci.kapucyni.krakow.pl/

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

16 sty 2008, 00:42

Witamy po kilku dniach nieobecności.
U nas wszystko dobrze i ciągle coś sie dzieje :-D . W niedziele zrobiliśmy sobie rodzinny spacerek bo w tygodniu mój Tomek niema czasu to go wykorzystałyśmy z Veroniką :-D . Póżniej znajomi i zleciało a wczoraj miałysmy gości tzn koleżanki z dziecmi ale był ubaw :-D , no a jaki bałagan :ico_szoking: bo maluszki mają półtora roku :-D. A wieczorkiem sąsiadka wpadła na kawke bo piesek im zaginoł i do dziś nie wrócił, a wyrwał sie jej synowi na spacerze, szkoda mi go bo niewiadomo co sie z nim stało a taki fajny był Vercie po nogach lizał :-) :ico_placzek: . A dziś cały dzień na telefonie wisiałam :-D a póżniej Tomka siostra nas odwiedziła a ja przy okazji poszłam sprawy pozałatwiać i zostawiłam z nią Veronike, a póżniej jeszcze do znajomych :ico_olaboga: .
A jutro wybieram sie do lekarza po tabletki i zobaczyć co z moją nadzerką :ico_noniewiem: , a póżniej do koleżanki na kawke także wpadne do was po południu :ico_oczko:
Taka powsinoga zaczyna sie ze mnie robić, ale co tam w domku niema co cały dzień siedzieć. Trzeba wykorzystać wolny czas zanim sie do pracy wróci.
Ale sie rozpisałam , dobra uciekam do łóżeczka bo jutro o 7 pobudka.PA,PA

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

16 sty 2008, 10:24

Hejka witam pierwsza z rana :-D bo maluch nam dzis pobudke o 4 w nocy zrobił i troche mi kaszlał, ale gorczki, ani katarku nie ma, ale postanowiłam jednak na wszelki wypadek pojsc do lekarza, niech go przebada :ico_noniewiem:
wiec zaraz wybywam bo o 10 wizyta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 sty 2008, 10:37

Ula napisz koniecznie co i jak...co powie lekarz..i co przepisze na ten kaszelek....
z tego co piszesz to objawy jak u Mileny....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości