Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

08 wrz 2007, 13:01

Basia urodziła sie jako wcześniak i długo nie mogłam brać jej na ręce.Jedynie mogłam ją przewinąć w inkubatorze...Miała już ok miesiąca gdy 1 raz mogłam ją przytulić i nakarmić...łzy leciały mi jak grochy ze szczęścia oczywiście ...drugim takim momentem była 1 kąpiel (również w szpitalu). Wszystkie koleżanki z oddziału się śmiały że beczę przy kąpaniu dzieciątka ale dla mnie to było wyjątkowe....Tym bardziej że Basia po ty zaraz wracała do swojego "domku".Teraz uwielbiam jak przychodzi i mówi kocham Cię mamo!!!!

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

19 gru 2007, 17:49

Gabi ma 2,5 roku.Ostatnio rozczuliła mnie taka sytuacja:córcia chciała potańczyć i mówi"mama,posie tańca"tzn proszę do tańca.Ale bolał mnie brzuch i połozyłam się na łózku i mówię jej "córciu mamę boli brzuszek,nie mogę z tobą tańczyć".A ona poszła do kuchni ,dostała się do szafki na leki :ico_szoking: ,przynosi mi IBUPROM MAX :ico_szoking: :ico_szoking: i mówi "posie mama,ból"

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 gru 2007, 23:25

Jejku, jak ja lubię to wszystko czytać... same łezki się cisną ze wzruszenia, chociaż nie moje dzieci... :-)
Moja stokrotka dziś obudziła się z rana, po cichutku sie przeczołgała na druga stronę łóżeczka, czyli w stronę mojego łózka i słyszę :mama, mama.. otworzyłam oczy a ona uśmiechnęła się do mnie jednym ze swoich najszczerszych uśmiechów... Miła pobudka :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

20 gru 2007, 00:24

ja też uwielbiam tu Was poczytać... :ico_haha_02:
Mój Antoś też mnie ostatnio rozczulił, w zasadzie ciągle to robi a ja kocham go z dnia na dzień coraz bardziej.

Ostatnio byłam juz bardzo zmęczona a On jeszcze nie spał, długo się z Nim "męczyłam" żeby w końcu usnał....zezłościłam się już :ico_wstydzioch: i mówię
"Antoś zamknij już oczka, mamusia jest zmęczona i tez chce odpocząć" .... a on w płacz...(widocznie był zmęczony ale nie umiał zqsnać...to czasem si.e zdarza mojemu dziecku) w końcu przestał płakać i zacisnał oczy najmocniej jak się da....ale ciągle na mnie zerkał....na koniec wziął moją reke i zaczał mnie całować...wtedy wszystkie nerwy mi opadły i przestałam już czuć zmęczenie...niesamowite, a dziecko usnęło szybciej niz sie spodziewałam.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 gru 2007, 00:15

MOja NIcolinka jest tez juz mala madralinka
Teraz jestem w ciazy z drugim dzidziusiem i klade sie na podlodze i mowie do Nicolci ze tutaj jest dzidzius i mala NIcole zawsze mnie poglaska po brzuszku,a ostatnio polozylam sie na podlodze i mala miala akurat smoczek w buzi w pewnej chwili wyjela go z buziuni i przyklada smoczek do mojego pepka tak chocby chciala dzidziusiowi dac to bylo takie piekne ze az mnie zatkalooo i tez raz pila sobie herbatke a ja zaraz patrze a mala NIcolcia przyklada ta herbatke do mojego brzucha i wylala mi troche na brzuch bo chciala sie braciszkowi w brzuchu dac napic Nicole jest taka madra i jaka juz kochana i opiekuncza i wie ze mama ma w brzuszku dzidzi :ico_brawa_01:
Na kazdym kroku moja slodka coreczka mnie zaskakuje,i podziwiam ja i jestem z niej dumna to ze wyrzuca pampersy za kazdym razem jak jej zmienie :ico_oczko: albo jaka jest pracowita i zawsze chetnie mi pomaga tak jak umie :ico_brawa_01: moj maly kochany skarbek :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 gru 2007, 23:56

Oj, dziewczyny, lezka mi się zakreciala, ile te malenstwa moga dac wiele ciepla i milosci, szczerzej!

Fifinek tez, jak i kazde dziecko, zaskakuje i rozczula mnie swoimi postepami,
Czasami jak wczesniej sie budzi , to bralam go do siebie zeby dluzej pospal (teraz tego nie robie , bo tak mocno spalam, ze maly przelazl preze mnie i spadl z lozka :ico_placzek: na szczescie nic sie nie stalo, ale strachu sie najadlam)
No tak, obudzil sie i dal buziaka i powiedzial "ma-ma". To najcudowniejszy pocalunek w moim zyciu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

27 gru 2007, 13:44

No takie wspaniałe momenty to super sprawa :ico_brawa_01: och ja też mam ich wiele już na kacie, pierwsze moje łzy pojawiły sie na pierwszy świadomy uśmiech do mnie :-D potem na chwycenie samemu zabawki,pierwsze raczki na czworakach,pierwsze roześmianie sie och mogłabym tu wymieniać w nie skończoność :-D teraz najbardziej mnie rozczula jak przychodzi dawać buzi nawet nie wiem skąd to umie chyba papuguje po nas bo jak Emil zawsze wychodzi czy przychodzi to daje nam buziaka :-D i ona tak sama podchodzi wyciąga pyszczek do buziaka robi to kiedy najmniej sie tego spodziewam jak np sie sama bawi nagle przybiega och wtedy to serce mi sie rozpływa z miłości i jak w nocy szuka mnie ręką przez sen bo łóżeczko ma przysunięte do naszego łózka i błądzi ta rączka aż mnie nie złapie :-D wtedy też wymiękam :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 sty 2008, 20:21

Mnie moja niuńka ostatnio rozczuliła tym że tak pięknie wstaje i wtula się w moje kolanka i daje mi buzi!!
Maggie - teraz wiem co czułaś w takich momentach bo pamiętam jak sama o tym pisałaś :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 sty 2008, 00:48

Przeczytałam wsze posty i też tak samo rozczuliła mnie moja córcia pirwszym uśmiechem, słowem choć powiedziała tata no i oczywiście kiedy pierwszy raz powiedziała mama też, pierwsze samodzielne kroczki i mogłabym wymieniać bez końca bo wiadomo że wszystko zrobione przez nasz skarb po raz pierwszy chwyta za serducho.................a ostatno rozczuliła mnie kiedy przyszła do mnie przytuliła się obejmując mnie za szyję i pocałowła mówiąc tak słodko mamu :-)
Życze wam i sobie wielu, wielu wzruszeń z powodu naszych kochanych pociech :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość