Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

15 sty 2008, 19:36

No zobaczymy, ale dzisiaj to ja nie mam jakoś ochoty na np przytulanki, ale może jak do miasta pojedziemy to jakoś się zrehabilituje :ico_oczko:
Zmykam dziewczynki, do jutra, rano zajrzę. Miłej nocki :ico_papa:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 sty 2008, 11:07

Witam,

Widzę że ja dziś pierwsza :-) , ale tylko dlatego ze śniadanko przy kompie sobie jem, przed chwilą wstaliśmy no i zmykam do sprzątania.

Jak sie bedzie udawać bede zaglądać do was.

Marta26, super że koleżanka się odezwała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lulu_, oj szkoda trochę z tym prawkiem , a dużo godzin ci dostało do wyjeżdzenia,?? bo ja wyjeździłam 37 , dokupywałam sobie dodatkowo po mieście w którym zdawałam i sie opłaciło bo za 1 razem sie udało. A wogole jak ci szła jazda??

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

16 sty 2008, 11:26

Cześć Siunia!!!
Ja też niedawno wstałam i czekam, żeby Ł. zrobił mi śniadanko :-D
Wyjeździłam dopiero 11godz, bo nie było mnie przez 2 tygodnie w Wawie, a tym tygodniu odwołałam 8 godzin ze względu na omdlenia. No ale dziś już idę na 2 godz. Początkowo było ciężko, bo nie miałam pojęcia jak się jeździ i przerażał mnie duży ruch, tramwaje itd. I bałam się jeździć szybciej jak 50 :ico_wstydzioch: Na ostatniej jeździe szalałam już 90 po mieście. Było super!!!

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 sty 2008, 11:53

lulu_, to i tak dużo wyjeżdziłaś. ja dopiero wyjezdziłam 4 godzinki :) a do konca stycznia musze wyjezdzic jeszcze 26 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 sty 2008, 11:57

Hej Dziewczynki!
Miło że w końcu sie odezwałyście, ja czekałam aż któraś coś napisze i sie doczekałam :ico_brawa_01:

Siunia no mam nadzieję, że będziesz zaglądać!

Lulu_ tylko pamiętaj przede wszystkim o swoim bezpieczeństwie. No i powodzenia na jeździe.

Marta masz jakieś wieści od Kasiulinki?

Nowa jak humorek i samopoczucie?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 sty 2008, 12:01

lulu_, oooo to rajdowca z ciebie, ja to miałam light owe warunki do jazdy, bo nawet w moim mieście gdzie sie uczyłam nie było świateł, za to już tam gdzie zdawałam był trochę większy ruch, ale za chiny nieporównywalny do Warszawy

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

16 sty 2008, 12:10

Hej, ja zrobiłam sobie kawke i na godzinke znikam w ksiazkach, poem obiad z mezem i znow nauka, potem mam dwie lekcje no i dzien zleci. Ten czas tak mi ucieka przez palce że masakra :ico_olaboga:
moja dzidzia wczoraj zaserwowała mi dwa konkretne kopniaczki :-D :ico_brawa_01:
Kasiulinka lezy w domku i tyle, pisała do niej koleżanka z UM ostatnio, chyba zmian nie ma, pewnie bidula tak polezy długo :ico_olaboga:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

16 sty 2008, 12:22

Cześć :ico_ciezarowka: !!
Spinka, a co u Ciebie? Doczekałaś się połowinkowej niespodzianki?!?!

mojamaja.corcia, ja to już dawno zaczęłam kurs i myślę, że większość osób, z którymi chodziłam, cieszy się już ze zdanego egzaminu albo szykuje do kolejnego podejścia. A Ty kiedy zaczęłaś? Ja niemiło wspominam pierwsze jazdy - byłam przerażona!!!!!

Siunia, za to świetnie poszedł Ci egzamin!!! Rzadko słyszę, żeby ktoś zdał za pierwszym razem. Ja też zamierzam dokupić godzin przed egzaminem. Na placu jeżdżę trochę z moim Ł. On to jest najlepszym instruktorem :ico_oczko:
A mój prawdziwy instruktor już mi "grozi", że niedługo pojedziemy na ekspresówę, żeby 120 spróbować :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-16, 11:25 ]
Marta, dużo masz jeszcze zaliczeń? Ja też zamierzam zjeść z obiadek z moim m., tylko muszę ruszyć tyłek sprzed komputera, bo inaczej to na obiad będą kanapki.
A co się działo z Kasiulinką i dzidzią, bo mnie wtedy na tt nie było i nic nie wiem?!?!?!?!!?!?!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 sty 2008, 12:39

Hej :ico_ciezarowka: widzę, że ja dziś ostatnia, przyznaję sie dopiero co wstałam :ico_wstydzioch: , i właśnie zjadłam śniadanko.
Wczoraj ktos mi nie dał zasnąc i nie był to mój m., ani pies, ani teściowie :ico_haha_01: , to była moja dzidzia. :-D Mówie Wam wczoraj dawała czadu. Zastanawiam się po czym dostała takiego powera :-D, brykała, aż w szoku byłam :ico_szoking: (bo tak to robiła po raz pierwszy), w pewnym momencie tak mnie kopnęła w lewy bok, że się przestraszyłam :-) .
Także w sumie zasnęłam ok. 2, ale dziś sobie odespałam :ico_haha_01: i czuję sie dobrze.

Mnie też dziś czeka dzionek przy nauce, ale na razie napiję się kawki, poza tym mam 1 projekt na kompie więc będę zaglądac.

Miłego dzionka Wam zyczę

[ Dodano: 2008-01-16, 11:48 ]
lulu_ pisze:A co się działo z Kasiulinką i dzidzią, bo mnie wtedy na tt nie było i nic nie wiem?!?!?!?!!?!?!


Kasiulinka miała plamienie i wylądowała w szpitalu, chyba było podejrzenie odklejania się łozyska, w tej chwili jest juz w domku , czują się dobrze, ale musi leżec.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

16 sty 2008, 12:53

lulu_, ja zaczełam kurs 15 listopada :ico_olaboga: ale najpierw musiałam chodzić na wykłady. Pierwsza jazde miałam dopiero 18 grudnia a drugą dopier w styczniu :) najwiecej jechałam 60 km/h bo wiecej sie balam :)

[ Dodano: 2008-01-16, 11:57 ]
a to moje brzusio 15 tyg 5 dni
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość