Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

16 sty 2008, 15:19

nowości w menu dzisiaj zrobiłam Asi pierwszy raz jajeczniczke z masełkiem i szczypiorkiem i wcinała aż miło. To była jajeczniczka z jednego jajka. Gdybym zrobiła więcej pewnie też by zjadła.

A jakie są ulubione potrawy albo produkty waszych dzieciaczków?
Asia obecnie najbardziej lubi zupe z dyni, gotowane ziemniaki i ogórka kiszonego.

[ Dodano: 2008-01-16, 14:37 ]
ML, ja mam podobny wózek tylko że z przekładaną rączką

Obrazek

i jestem średnio zadowolona. Plusy, że ogromny kosz na zakupy i dziecko ma dużo miejsca, ale brak skrętnych kół bardzo dotkliwy, ciężko podjechać pod krawężnik.

Zamierzam kupić wózek parasolke.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

16 sty 2008, 15:41

witajcie moje kochane Lutóweczki
strasznie sie za Wami stesknilam
ale jakos czasu mi teraz brakuje aby tutaj zagladnac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

na poczatku wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantow, ktorzy w tym miesiacu skonczyli 11 miesiecy!!

och jak ten czas leci jeszcze nie caly miesiac i bedziemy swietowac roczek :))

[ Dodano: 2008-01-16, 14:46 ]
LULU TO DLA CIEBIE...

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-16, 14:47 ]
trzeba nacisnac na karteczke i ona wtedy otworzy sie wieksza :)

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

16 sty 2008, 17:38

lulu

Obrazek
Już wczoraj rozpisałam się czego Ci życzę!!! Takze dziś po prostu pragnę Cie ucałowac wirtualnie!!! :588:
asiam nie ma za co!! Mam nadzieje ze ciasto bedzie wam smakowac!!
kajunia myśle ze do chodzenia juz te butki są dobre ale do stawających tylko dzieci to powinno sie tylko na chwile taki zakładać, nie powinny chyba chodzić cały czas w takich już sztywnych butkach. hekkate no właśnie w raczkowaniu to chyba bedą przeszkadza wiec tak na chwile co kilka godzin bym wkladała albo na przykład rano do zabawy i zastawić do jedzenia a potem do drzemki juz zdjąc, no sama nie wiem...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

16 sty 2008, 19:15

Hekkate, zapytaj pediatrę o te butki i bede czekac co Tobie powie bo chyba każdemu mówią lekarze cos innego!
A skąd wiedziałaś że wygrałam?? JA nawet sama nie sprawdzałam bo nie miałam kiedy!

[ Dodano: 2008-01-16, 18:17 ]
A Tobie udało się?? A co do czapeczki to jeszcze nie dosłali mi, może przez Święta takie opóźnienie!?

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

16 sty 2008, 20:18

Hekkate, fajne zdjecie Daniela na suwaczku!
katelajdka dzieki za inspiracje - zrobiłam dzis kotleciki drobiowe , tylko nie miałam pieczarek i zrobiłam z ryzem w srodku i szpinakiem i czosnkiem - pycha! Do tego kluski slaskie i sos smietanowo - szpinakowy.

Zuzia wróciła do domku z pierwszej nocki poza domem! Kurcze czuje sie jakbnym jeszcze z nia była polaczona pepowina :ico_noniewiem: Nie wyobrazam sobie jak pojdzie na impreze np :ico_szoking: Dzieci rosna...ja sie starzeje....och...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

16 sty 2008, 21:44

Hekkate, dobrze że choć te dwie pary udało Ci sie wygrać! No i Danielek jednak pochodzi w porciętach. Już nie mogę sie doczekać ja kwygladają. A swoją droga ciekawa jestem kto wygrał samochod"?! Skrycie wierzyłam że ja, hihi:))
qunick, barzdo sie cieszę że Ci dałam inspiracje!! A swoją droga to barzdo fajny farsz zrobiłaś, moze ja też taki zrobię!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

16 sty 2008, 22:01

Kochane moje, bardzo Wam dziękuje za zyczenia



Hekkate bardzo Ci dziękuje za PW

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

17 sty 2008, 10:34

Obrazek
HekkateGratuluję wygranej. Daj znać co Ci powiedział pediatra. Bo mi dokładnie ortopeda, że w domu na drewnianej podłodze, dywanach, wykładzinach w skarpetkach chyba, że mam płytki w całym domu to w bucikach.

[ Dodano: 2008-01-17, 09:46 ]
Obrazek

qunickAle fajny obiadek zrobiłaś. ja też wczoraj miałam kluski śląskie z mięsnym sosikiem - Łukasz tak wcinał, że aż przerażona byłam :ico_haha_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

17 sty 2008, 10:50

Witajcie

lulu spóźnione ale za to szczere życzonka wszystkiego co najlepsze, samych radosnych dni, uśmiechu na codzień i pociechy z Filipka!! :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Dla 11 miesięczniaków Juleńki :ico_tort: i Filipka :ico_tort:

I Wojtuś w ulubionych okularach
Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

17 sty 2008, 11:02

lulu Wszystkiego co się szczęściem zwie a przede wszystkim zebys sobie teraz to wszystko szybko zalatwila i mogla pojechac szybko do mamy,powodzenia :ico_tort: A swoją drogą to mozecie razem z Filipkiem wyprawiac wspolne urodzinki :)


I dla nowych jubilatów najlepsze zyczonka i duzo duzo slonka :ico_tort: Bartusia, Alexa,Julci i dzisiejszych Filipka i Magdalenki (ciekawe co u Elenar,dawno jej nie bylo?)

BucikiTez slyszalam ze jesli dziecko nie chodzi to ma bez bucikow chodzic, dopiero jak zacznie to kupic z miekka podeszwa i wazne zeby sie zginala w palcach a nie po środku stopy jak wiekszosc obuwia.

Wygranatez wygralam a wlasciwie Patrus wygral hihihi spodenki z gerbera ale sie ciesze, bo ostatnio kiedy cos wygralam to jak dzieckiem bylam.
Dziewczyny a bierzecie udzial w konkursach na stronie minimini tam jest ich duzo,rozne plyty,maskotki mozna wygrac.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości