Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 sty 2008, 16:35

oj zmykam zupke zjeść i szykować sie do roboty.

Miłego dnia życzę, papap do jutra

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 sty 2008, 16:45

siunia pisze:Miłego dnia życzę, papap do jutra

Wzajemnie :-)

[ Dodano: 2008-01-16, 17:05 ]
Właśnie zjadłam obiadek(dziś to w ogóle opóźniona jestem we wszystkim :ico_olaboga: ) i teraz palę w kominku. Okazało się, że w piecu nam węgla zabrakło i zgasł, m. nie miał czasu rozpalac rano więc przygotował mi kominek :-)Ale się przyjemnie zrobiło :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

16 sty 2008, 18:43

A ja się czuję jakby mnie jakieś choróbsko brało, zimno mi, senna jestem i ogólnie jakoś tak nie tak jak powinno być. Na noc grypowitę wypije to mnie rozgrzeje. A przy kominku milusio :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

16 sty 2008, 19:33

spinka pisze:A ja się czuję jakby mnie jakieś choróbsko brało, zimno mi, senna jestem i ogólnie jakoś tak nie tak jak powinno być. Na noc grypowitę wypije to mnie rozgrzeje. A przy kominku milusio :-)


Oj, to niedobrze :ico_pocieszyciel: herbatka z cytrynką i soczkiem malinowym i do łóżeczka

[ Dodano: 2008-01-16, 20:04 ]
Hej, a gdzie Was powymiatało?
Ja już chyba na dziś dam sobie spokój z nauką, bo chyba od jej nadmiaru zgłupieje :ico_olaboga: . Już mam naprawdę dosyc, a ile jeszcze przede mną :ico_szoking:
Jak nikogo nie ma, to zmykam, może w TV jakiś "ciekawy"serial leci :-)
Życzęspokojnego wieczoru i nocki. :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sty 2008, 10:24

Witam.

My od 8 na nogach.
Pogoda dziś w końcu dopisała i będzie można wyjść na spacer, temp na 0 ale za to słoneczko świeci.

Zmykam do sprzątania

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 sty 2008, 10:26

Cześć :ico_ciezarowka:
Jak nocka minęła? Ja humorek mam ok, bo właśnie szukałam prezentu na kolejne odwiedziny na sobotę i są takie cudne ciuszki :ico_brawa_01: , tym razem dla chłopca.
A troszkę się martwiła, bo mój mały leniuszek wczoraj wieczorem się nie odzywał, a dzisiaj rano, tylko 2 razy kopnęła mamusię, ale przesuwała się, chociaż nie czułam tego tak normalnie, tylko wyczuwałam, że te stwardnienie (miejsce w którym aktualnie przebywa moje szczęście) zmienia położenie. Staram się nie panikować ale to normalne prawda??

Siunia witaj ranny ptaszku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sty 2008, 11:32

spinka, nie musisz panikować, u mnie też wczoraj tylko były dwa małe koniaczki wieczorem i to w odstępach

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 sty 2008, 11:43

Witajcie!

Ja niedawno wstałam, znów przestawiam się na tryb nocny, a to niedobrze, bo potem ranne wstawanie do pracy, znów będzie koszmarem :ico_olaboga:
U mnie wszystko dobrze. Dzidzia wczoraj wieczorem delikatnie pofikała i na tym skończyła. U mnie w ogóle rano rzadko się ujawnia, zdecydowanie woli porę wieczorową :-) .
Spinka naprawdę nie masz się co martwic, to normalne. Pamietam, jak ostatnio byłam u gina (wtedy jeszcze bardzo rzadko czułam ruchy i tez się martwiłam), i jak szukała serducha, to w pewnym momencie mówi: "Ale to dziecko strasznie kopie"
A ja w ogóle nic nie czułam :ico_szoking:
Zobaczysz juz niedługo bedziesz się cieszyc, jesli dzidzia da Ci pospac :-)

[ Dodano: 2008-01-17, 10:45 ]
A wczoraj jak małe fikało, to czułam ból żeber, chyba to z powodu dzidzi :ico_noniewiem: , ale przyjemne to nie było :ico_nienie:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 sty 2008, 11:55

Wiecie co, ja nie wiem co ja bym bez tt i bez Was zrobiła, normalnie chodziłabym i sie trzęsła, a tak sama sobie tłumaczę, Wy utwierdzacie mnie w tym jest ok. Za to Wam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A bojowo nastawiona dzisiaj jestem, że szok. Ponownie hormony szaleją :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 sty 2008, 12:05

Spinka dziekujemy bardzo, ja tez się cieszę, że tutaj trafiłam i trafiłam na Was :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A przegoniłaś choróbsko?

Ja ide zrobic sobie :ico_kawusia:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość