Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 sty 2008, 20:03

a u mnie się zaczęło... :ico_olaboga: Mikołaj ma zapalenie oskrzeli :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
pokasływał....od soboty....i dziś pojechał z mężem do lekarza...no i zapalenie oskrzeli :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

16 sty 2008, 20:30

heloł babeczki

oj, oj Viola całuski dla chorego synusia

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

16 sty 2008, 20:37

to szybkiego powrotu do zdrowia dla Mikołaja :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sty 2008, 22:19

witajcie
u nas dziś przez kilka porannych godzinek nawet słoneczko było, ale potem chmura przylazła i zrobiło się dosyć chłodno, ba nawet arktycznie
w każdym razie my już po ostatnim szczepieniu (do roczku oczywiście) i Tademek nawet zniósł go całkiem nieźle, dopiero się rozdarł, jak mu pielęgniarka spirytusem pocierała przed założeniem plasterka (bo dziumdzia jedna nie założyła, a krewka zaczęła mu cieknąć)
nasza pani doktor też była zszokowana siadem Tadzika i śmiała się, że ta rehabilitacja to raczej nie jest potrzebna, w każdym razie nie rozszerzamy jedzonka o nowe produkty
aha, Tadziulek waży już 8850g :ico_szoking:
w ogóle super dziś było w przychodni, bo nikogo nie było i można było spokojnie pogadać bez pośpiechu (normalnie też się nie spieszymy, ale dziś to z godzinkę spędziliśmy)

joasiu ja też się dałam nabrać zanim doczytałam do końca "przewodu doktorskiego"
violu jak nie jedno to drugie, ty to masz z tymi chorobami
ja pewnie też za chwilę dołączę do klanu, jak Wiki pójdzie do przedszkola i zacznie zarażać Tadzika i całą resztę
zdróweczka dla Mikołaja życzymy

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 sty 2008, 22:39

barbapuppa pisze:aha, Tadziulek waży już 8850g

wielkie brawa dla Tadzia...rośnie nam chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
barbapuppa pisze:my już po ostatnim szczepieniu (do roczku oczywiście) i Tademek nawet zniósł go całkiem nieźle

podwójne brawa za odwagę... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

oj Basiu :ico_olaboga: powiem ci, że po Mikołaju wcale nie widać choroby...ot kaszel tylko... co prawda od poniedziałku nie puszczałam go do szkoły...myślałam, że to zwykła infekcja...nie sądziłam, że to zapalenie oskrzeli :ico_szoking:
wczoraj wieczorem ten kaszel przestał mi się podobać i dlatego dziś wysłałam tatusia z Mikołajem do lekarza...

obecna pogoda bardzo sprzyja tym wstrętnym choróbskom... :ico_olaboga: ni to zima ni to jesień... :ico_olaboga: u MIkołaja w szkole 1/3 klasy choruje :ico_szoking:

a teraz to ja już się boję, żeby to zapalenie oskrzeli nie poleciało po kolei :ico_olaboga:
z Mileną też nie wiem co i jak będzie...jeden lekarz mówi, żeby dać syrop, inny żeby sie wstrzymać i podawać tylko vit.c...
co prawda, kaszle już bardzo malutko 5-6 razy na dzień to maksimum...w nocy śpi ładnie.... kupiłam dziś specjalnie eurespal dałam jej raz a teraz juz nie wiem czy mam go podać.... :ico_noniewiem:
od tego wszystkiego to głowa mnie dzis po południu rozbolała....nic mi się nie chce...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sty 2008, 22:46

trudno coś doradzić z tym kaszlem, zrób jak czujesz
bo niby syrop to nic, ale jednak lekarstwo, a jak Milenka zdrowa to po co dawać, tylko żeby to nie były zaczątki tego co Mikołaj
nie wiem co ci doradzić

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 sty 2008, 22:55

barbapuppa pisze:tylko żeby to nie były zaczątki tego co Mikołaj


mam wielką nadzieję, że Milenie nie przyplącze się zapalenie oskrzeli...
:ico_nienie:

prawdę mówiąc to moje dzieci nigdy nie chorowały na zapalenie oskrzeli...Mikołaj teraz pierwszy raz...do tej pory były to zwykłe przeziębienia, gardło itp.

nawet nie wiem jak ta choroba się rozwija..tzn, na jakim etapie można się zarazić...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

16 sty 2008, 23:04

ja nie miała, moje dzieciaki też nie, więc nie wiem, ale zaraz coś ci z netu podrzucę

[ Dodano: 2008-01-16, 22:07 ]
http://www.urwis.pl/index.php?storyid=137
http://u-oddechowy.republika.pl/choroby ... rzeli.html
http://www.pfm.pl/u235/navi/199227
http://umamy.homestead.com/oskrzela.html

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

16 sty 2008, 23:21

Basiu wielkie dzięki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 sty 2008, 00:23

zapomniałam napisać, że te dobre nocki Tadzika to już nieaktualne, bo od wczoraj znowu stare wróciło :ico_placzek:
i jeszcze jeden news, pani doktor stwierdziła, że Tadzik ma ząbki, na moje pytanko w którym miejscu powiedziała, że lada moment czyli już, za chwilę, jutro...
będę stukać łyżeczką
no to gaszę światło, do jutra

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości