Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 mar 2007, 10:07

hej dziewczynki dzisiaj od rana pogoda paskudna leje i jest zimno brrr ja dzisiaj znowu sama 16 h hm jeszcze jutro i wekend przed nami :-D :-D :-D i nawet zapowiada sie fajna pogoda :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
A co to nikogo nie ma :ico_szoking:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 mar 2007, 10:42

ja jestem madziu :-D

[ Dodano: 2007-03-22 ]
u nas też paskudna pogoda, ale da się przeżyć... też już wyczekuje tego słonecznego weekendu, niestety nie spędze go z moim mężusiem, ale jakoś ostatnio kompletnie mam ochoty chodzić do pracy, wolałabym sobie posiedzeć w domku, newt polubiłam sprzątanie i zaczęła mnie cieszyc pielęgnacja kwiatów...które jak do tej pory przy mnie usychały, co te dzidzie z nami robią.... :ico_olaboga: :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 mar 2007, 11:10

Cześć dziewczynki :ico_ciezarowka:
Madziorka spóźnione życzenia studniówkowe :ico_prezent:
Leatko śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja wczoraj miałam przemiłe popołudnie, byłam z mamą na zakupach i kupiła maleństwu ręcznik frotte do kąpieli z kapturkiem w rogu. !sza rzecz dla naszego maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Potem posiedziałyśmy u mnie a potem pojechałam do niej.
A wieczorkiem razem z położną ze szkoły rodzenia zwiedzaliśmy porodówkę, sale porodowe i oddział noworodków, teraz wiem co mnie mniej więcej spotka w szpitalu

A dzis idę ze szwagierką na zakupy, ale dziś kupe coś dla siebie: szlafrok, piżamke do karmienia, kapciochy, klapki, czyli to co potrzebuje do szpitala, a i potem się przyda. MOze jeszcze jakaś bluzeczka ciążowa, bo brzusio rośnie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
A co do pogody to u nas świeci słoneczko ale jest chłodno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-22 ]
Biegne na zakupy, jak wróce pochwale się co kupiłam :516: :516: :516: :516: :516: :516:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 mar 2007, 11:50

Witajcie dziewuszki g:)

Laetko ładny brzunio, moje gratulacje :ico_ciezarowka: Co do sukienki... wiesz ja bym nie sprzedawała, nie wiem to taka szczególna sukienka, zwłaszcza jezeli na ślubie miałaś "własną" a nie z wypozyczalni... No ale z drugiejxstrony, jezeli te pieniązki maja być przeznaczone na tak szczytny cel :ico_oczko: moze warto...
Kamilko cieszę się, ze juz masz wannę i ze wszystko nabiera kształtów w Twoim remoncie :ico_brawa_01:
Lecę robić śniadanko, papa miłego dnia g:D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 mar 2007, 12:27

No to mnie też ominęła imprezka, ale Madziorka i tak gratuluję Ci studnióweczki :ico_prezent:

Leatka, bardzo ładny brzuszek :ico_haha_02: .

Kamila, super że remont już się kończy, na pewno warto było przeżyć te męczarnie, prawda :ico_oczko: ? Najważniejsze, że jesteś zadowolona z efektu końcowego. Niefajną sytuację mialaś z tymi skradzionym dokumentami... Portfel K., niestety, nie odnalazł się. Wczoraj zastrzegliśmy jego karty (na szczęście mamy wspólne konto, więc możemy wybierać z niego pieniążki). Dziś K. wyrobił sobie właśnie to zaświadczenie zamiast dowodu i poszedł jeszcze do banku zastrzec dowód, bo okazuje się, że na sam dowód można wziąć kredyt. A ja myślałam, że potrzebne są 2 dokumenty ze zdjęciem.
Byłam dziś na teście obciążenia glukozą - fatycznie, niezbyt "apetyczny" był. Czy Wam też tak się kręciło w głowie po wypiciu roztworu? Ja myślałam, że fiknę, ale nic nie mówiłam pielęgniarkom bo jakieś takie niemiłe były. Wynik mam odebrać w poniedziałek, a w czwartek wizyta u mojej gin.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 mar 2007, 13:06

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Nic nie kupiłam. Nir było dziś pani u której chciałam kupić szlafrok i piżamke, a fajnej bluzki nie znalazłam. Kurcze jak byłam szczupła nie miałam problemów z zakupami ciuchowymi, wszystko pasowało, a teraz trudno znaleźć coś ładnego. Trudno, spróbuje w przyszłym tygodniu.

Przykro mi Aniu że dokumenty się nie znalazły, macie trochę dodatkowych załatwień, ale nie smutaj się, może ktoś wam je odeśle. Ja tak właśnie miałam. Zgubiłam portwel z kasą i dokumentami (karty kredytowej jeszcze wtedy nie miałam, to były czasy studenckie). No i po tygodniu przyszła do nonono, a w niej potrwel z całą zawartością, bez kasy oczywiście. Ale przynajmniej nie musiałam nowych dokumentów wyrabiać :-D . Także głowa do bóry, może znalazca będzie uczciwym człowiekiem.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 mar 2007, 13:16

Leatko śliczny brzuszek i jaki już duży, wspaniale!!!! Leatko sukienka to na pewno wzbudza u Ciebie sentyment, no ale po co ja trzymać? Sprzedaj póki możesz, bo za jakiś czas będzie ci brakować miejsca, a nie widomo czy kupiec sie wtedy znajdzie.

Ja dziś od rana castorama i ostatnie zakupy. I dobrze, bo kasy już nie mam.
Śpiąca jestem, ale to tak jak co dzień. Choć wczoraj nawet wcześnie się położyłam to i tak oczy mi się kleją. Ależ ze mnie suseł :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 mar 2007, 13:35

asiula, nie płakusiaj :ico_pocieszyciel: . Jeszcze zdążysz kupić piżamkę, ja nawet nie mam upatrzonej, a te moje dotychczasowe to same koronkowe albo jedwabne :ico_wstydzioch: Teraz śpię w koszulce męża hihi. A zakupy ciuchowe to rzeczywiście teraz mały kłopot, ale przecież już niedługo; jeszcze troszkę musimy się przemęczyć, a po urodzeniu szybko wrócimy do formy i znów będziemy ładnie wyglądać w "normalnych" ubrankach.
Leatko, ja suknię też bym na Twoim miejscu sprzedała, zwłaszcza że jest okazja. Niech przyniesie radość innej osobie, u Ciebie zapewne i tak i tylko wisi w szafie. Na pewno będziesz pamiętać jak się w niej czułaś i jak wyglądałaś, bo masz przecież zdjęcia i pewnie film ze ślubu też :ico_haha_02: Co do ceny, to może zorientuj się na allegro?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 mar 2007, 13:44

wiem Aniu ze zdaze ale ak sie cieszylam na te zakupy

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 mar 2007, 13:48

Czesc DZiewczynki i brzucholki!!dopiero jestem bo maz cos robil na kompie i nie mialam dostepu :ico_oczko: LEATKA sliczny domek ma twoj synek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ASIULA nie plakusiaj jeszcze cos kupisz napewno :-D :-D

[ Dodano: 2007-03-22 ]
My dzis idziemy na urodzinki do chrzesnika mojego meza ma 2 latka :-D a pogoda wreszcie sie poprawila swieci sloneczko,tylko ocieplaja nasz blok i wszedzie styropian i styropian i styropian nawet okna nie moge otworzyc :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość