Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 sty 2008, 21:15

Magda Sz. pisze:a teraz uwaga uwaga!dzisiaj startuje z kolezanka na silowni!!!!ciekawe czy dam rade

super wielkie brawa dla ciebie od czegos trzeba zaczac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
trzymam kciukasy napewno cie sie uda
a czasem trzeba sie wyrwac bez naszych pociech :-D :-D :-D :-D

Magda Sz. pisze:Super ze bedziesz miala 3D pamietaj ze chcemy zobaczys pozniej fotki maluszka
no wlansie chcemy widziec fotki :-D :-D :-D

ja narazie cwicze sobie w domku ,niestac mnie na silownie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_placzek: ale Wiki zemna cwiczy i mnie podbudowuje hihi
smieszne to ze dziecko mame czasem musi za ucho wytargac do cwiczen hihi
Wiki krzyczy a mnie ze czas na cwiczenia wloczamy wtedy plytke i pani pokazuje jak cwiczyc hihi i razem sobei cwiczymy
kocham to moja coreczke :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

12 sty 2008, 23:35

hej hej dziewuszki
dzis mialam ksiedza po koledzie :-D

hihi Madziu zapominalska :-D ,w pracy coraz to ciezej musze sie przyznac,bo brzusio sie powieksza z dnia na dzien i odczuwam to a jak same wiecie to praca w hotelu nie nalezy do latwych :ico_placzek: :ico_olaboga:
mysle ,ze jak zdrowie da i samopoczucie to do maja,ale z poczatkowymi dniami ide na zwolnienie lekarskie i do porodu je planuje pociagnac-zobaczymy jak to w zyciu wyjdzie
a co do zdiatek dzidzi to macie jak w banku po powrocie :ico_oczko:

Gratuluje tez podjecia decyzji o zmianie zycia codziennego i wlaczenia tez wysilku z pozytecznym dla ciala jak i umyslu :ico_brawa_01:
Zycze samozaparcia i zadowolenia jak i rezultatow
sama chodzilam przez pare miesiecy na silownie ,byla tam tez sauna,basen i aerobik,ale jak zaszlam rok temu to zawiesilam swoje czlonkostwo i jak poronilam to przelecialo mi :ico_noniewiem:
Pewnie po porodzie bede chciala zabrac sie za siebie-same wiecie jak to sie wyglada po :ico_wstydzioch: :ico_ciezarowka:

Mikusia,ale ci sie corcia udala,pocieszna i taka kochana :ico_brawa_01:
milej niedzielki zycze,ja spedze ja w pracy a kolejne wolne mam w przyszly weekend
buziaki

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 sty 2008, 01:39

Jestem po pierwszym treningu i wrazenia niesamowicie pozytywne :ico_brawa_01: bylysmy razem z kolezanka 1,5 godz i instruktorka wszystko nam wytlumaczyla pokazala mnostwo cwiczen sprawdzala czy poprawnie wykonujemy czuje ze miesnie sobie popracowaly ale to bardzo fajne uczucie :-D ja zreszta kiedys trenowalam lekka atletyke wiec babka tlumaczyla ze nie bedzie mi tak ciezko bo tkanka miesniowa jest nadal tylko tluszczykiem obrosla i szybko nabiore wprawy na nowo :-D
Kolejny trening-poniedzialek :ico_haha_01:
mikusia1 pisze:ja narazie cwicze sobie w domku ,niestac mnie na silownie ale Wiki zemna cwiczy i mnie podbudowuje hihi
smieszne to ze dziecko mame czasem musi za ucho wytargac do cwiczen hihi
Wiki krzyczy a mnie ze czas na cwiczenia wloczamy wtedy plytke i pani pokazuje jak cwiczyc hihi i razem sobei cwiczymy

hihi ale masz slodka corcie :ico_brawa_01: ja jakis czas temu robilam brzuszki (przez jakis miesiac a potem juz mi sie nie chcialo :ico_wstydzioch: )no i opiekowalam sie jeszcze 2-letnim synkiem kolezanki wiec wszyscy trzej chlopcy kladli sie obok mnie i razem cwiczylismy ubaw nie z tej ziemi jak takie szkraby nozkami machaja :ico_smiechbig: wyobrazcie sobie :-D dzieciaki sa cudne :ico_buziaczki_big:
A co do ceny to nie tak strasznie bo 50e za miesiac mozna chodzic kiedy sie chce i jak dlugo sie da rade wczesniej ogladalysmy inna wieksza ale tam trzeba 250e od razu za 3 mies wplacic wiec strasznie duzo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 sty 2008, 10:11

wow Magda to faktycznie nie drogo :ico_brawa_01:
super ,tez bym chciala tak
ale tutaj za rok jak bierzesz masz znizke i wplacic mozesz w dwoch ratach i to bylo jakos prawie 700euro na rok :ico_olaboga:


milej niedzielki
buziaki

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 sty 2008, 18:00

hej dziewczyny!!!!!
powróciłam do Belfastu :ico_brawa_01: oj nareszcie :ico_olaboga: mimo wszystko teskniłam za moim domkiem tutaj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
mały w Polsce dostał antybiotyk bo miał niewyleczone zapalenie oskrzeli, ale znowu jest chory :ico_olaboga: byłam tu u lekarza i dała mi tube inhaluję go a jak nie pomoze to znowu antybiotyk :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
ja tez mam zapalenie oskrzeli, ech :ico_olaboga: mówie Wam same choróbska :ico_olaboga:
czy mi sie wydaje czy tu sie mówi o siłowni?????????????????
ja w Polandzie nieźle przytyłam i chce zgubić, ale ja nie mam tyle samozaparcia na siłownie no i jestem leń :ico_wstydzioch: ale mały teraz mi daje tak popalić ze w sumie nie mam czasu na jedzenie :ico_oczko: moze wiec schudne???? mam nadzieje bo chce 10 kg zgubić :ico_oczko: :ico_szoking:
pozdrawiam wszystkie i buziale
Emalia jak tam fasola ( juz nie fasolka) :ico_oczko: w brzuszku??????

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 sty 2008, 18:33

Marteczko no witam cie w koncu po dlugiej nieobecnosci :ico_oczko:
ciesze sie,ze juz jestes,ale szkoda,ze chora i synek tez :ico_olaboga:
mam nadzieje,ze te chorobska was w koncu opuszcza i bedzie juz tylko z gorki :ico_oczko:
U mnie dobrze dziekuje rosne i rosne a 22 stycznia lece na tydz do Polski i dowiem sie czy moj brzuszek zamieszkuje syn czy corka :-D

buziaki dla was
a ty zdrowiej kochana
Obrazek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 sty 2008, 00:58

martuchafrost, witajcie z powrotem :ico_brawa_01:
po inhalacjach tuba powinno przejsc moj maly tez nie mogl sie doleczyc i lekarka dala inhalatory bo mowi ze jakby drugi anybiotyk dala to by caly czas trzeba bylo takze cierpliwosci :-)
A co do silowni to zbieralam sie chyba pol roku i dopiero teraz poszlam :-)
martuchafrost pisze:chce 10 kg zgubić

marze o tym ale nie wiem czy mi sie uda znowu tyle wazyc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sty 2008, 01:51

Magda jakie piekne zdjecie w avatorze :ico_brawa_01:
Emalia pisz nam tu szybciutko jak bedziesz wiedziała czy dziewczynka czy pindziorek :ico_brawa_01:
zapodam Wam foty :
motylem byłaem, ale utyłem :)
Obrazek

a tatusiem:przygotowania do chrzcin
Obrazek

mamo, a ten Mikołaj mówi????
Obrazek

Obrazek

moja mama, moja chrześnica Majka i Franio
Obrazek

Obrazek

rodzice Frania + po 10 kg po wizycie w Polsce :)
Obrazek

sylwek :)
Obrazek

z siorą i dziećmi
Obrazek

Obrazek

babunia i wnuczki :)
Obrazek

Majka wypatruje Mikołaja
Obrazek

chrześni Frania
Obrazek

siora i ja, czy jestesmy podobne????
Obrazek

moje kochanie
Obrazek

tesciowa i moja mama na chrzcinach z miśkiem
Obrazek

chrzest oj zimno było brrrrrr
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
z kuzynka i Majką
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 sty 2008, 09:25

Obrazek

Witaj o poranku,co rozwiewasz nocy mroki
Pokazujesz nam dzień piękny i jego uroki
Witaj nam skowronku,co tak pięknie śpiewasz
Do pięknej miłości nam serca rozgrzewasz
Witaj nam też drzewo,co gałęzie rozkładasz
I nad nami szumisz,bajki opowiadasz
Witajcie mi wszyscy,bądzcie pozdrowieni
Bierzcie z życia co najlepsze,może coś się zmieni
Miłość i nadzieja niech Wam towarzyszą
Choć nie wszyscy sie nia cieszą i też o niej słyszą
Zatrzymaj sie chwilę,złap trochę oddechu
Zaznaj trochę ciepła,miłości, uśmiechu

milusiego dnia mamusie ,pelnego slonca tego ciepla,milosci i usmiechu
do wieczorka

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

17 sty 2008, 15:42

Marta rewelacyjne zdjecia :ico_brawa_01: widac ze mieliscie cudowne swieta takie rodzinne :ico_brawa_01: pozazdroscic :ico_placzek: Franio cudnie wyglada z wloskami taki chlopczyk prawdziwy sie z niego robi :ico_brawa_01:
martuchafrost pisze:siora i ja, czy jestesmy podobne????

chyba tylko troszeczke :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-17, 14:44 ]
emalia30, ty juz za 3 dni lecisz :ico_szoking: super na pewno nie mozesz sie doczekac :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość