hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

17 sty 2008, 18:37

Hej laseczki
Wczoraj was poczytałam ale nic nie pamiętam aby odpiać.
W domku mam szpital, mały chory z noska mu leci jak z kranu, mnie coś gardło boli a darek na max przeziebiony bo z goraczjką chodzi.
W nocy tez nic nie spałam bo małemu przeszkadzał ten katarek, ciągle sie budził i mruczał, wiec dzisiajj jestem wykończona.

Kari zazdroszcze śniegu, A Krystianek super wyglada i taki duzy sie wydaje.

Kolka dużo zdrówka dla malutkiej, a i :ico_brawa_01: dla męzusia

caro :ico_brawa_01: za te 4 kilosy, a oskarek to spryciulek, fajnie ze już biega, mój Kamillo buszuje po domu w chodziku, zaczoł już mi z szuflad wszystko wyciągać bardzo spodobały mu się moje staniki i majtasy, a wczoraj zbił bombke i to taką ładniusią, w łazience przewrócił cała suszarke z ciuszkami mokrymi, chyba będzie łobuz z niego, a to dopiero początak.

Katrin dla Antosia też dużo zdrówka

No i obudziły się moi mężczyźni
Dozobaczyska

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 sty 2008, 19:30

Mróweczka pisze:opierdolic raz drugi, trzeci,jak niepomoze strzelic w pyska i po sprawie :ico_oczko:

:-D :-D :-D dzięki Mróweczko poprawiłaś mi humor, bo mam cholernie zszargane nerwy :ico_placzek:
Ola chora :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: z noska już zaczęło się lać, na dodatek 37,4 temperatura :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
wdrażam swój plan, koniec, zakaz kontaktu tym zarazom i to obojgu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja też mam zatkaną jedną dziurkę trudno mi oddychać :ico_placzek:
Boże wybacz, że to napiszę
JAK JA NIENAWIDZę SWOICH TEśCIóW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
na dodatek telefon mi wleciał do kaszki i się zjebał. nic nie słyszę :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

17 sty 2008, 20:19

Hej dziewczyny mogę się przyłączyć? Mam na imię Ania a mój Szymcio urodził się 11 kwietnia :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2008, 20:21

hmmm zalogowalam sie...przeczytalam...i...nie wiem co napisac :-D wiec nie pisze nic :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-01-17, 19:27 ]
AP, witaj w klubie kwietniakow:)) oczyswiscie ze mozesz sie przylaczyc:)) opowiedz nam cos o sobie i swoich maluchach i koniecznie pokaz fotki Szymusia i Juleczki :D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 sty 2008, 20:30

dziewczyny ratujcie. ola ma 37,1 obecnie, czy trzeba to zbijać?????

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 20:42

Hey

AP witaj w klubie :-D Czekamy na fotki i opowieści o Twoich dzieciach.

A ode mnie właśnie gangrena pojechała :ico_zly: Prezenty nam przywieźli: masło śmietankowe i pasztet podlaski :-D I mandarynki- "bo dziewczyny (ich wnusie) nie dały rady już zjeść" ... No... przyjechali podrzucić dziadom ochłapy po prostu :ico_oczko:
I tekst tygodnia: Ostatnio siedziałam sama w domu wieczorem , bo R na drugą zmianę robi. A, że mam niemiłe i traumatyczne wspomnienia to się bałam. R im o tym powiedział a ona do mnie tak: " To trzeba było do nas zadzwonić, my byśmy przyjechali ok 17 i pojechali jak Rafał już by wrócił (po 22) :shock: :shock: :shock: ... Jajcara z niej, co?? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Chyba jej na łeb padło jakbym miała z własnej woli zadzwonić do nich, żeby mi towarzystwa dotrzymali :ico_smiechbig: Pierdoli się ludziom w głowach, naprawdę :-D Wolałabym na środku podwórka czekać jak z nimi tyle godzin w cieple sama siedzieć :ico_puknij:

Ja tymczasem zmykam. Jak dobrze pójdzie to potem się zjawię. papapa

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

17 sty 2008, 20:43

delicja, nie..do 38 nic nie rob tylko czesto mierz temp. zeby nie przekroczyla...jak przekroczy dopiero cos jej daj... dziecko zwalcza chorobe temperatura tak wiec nie ma co sie martwic nia poki nie przekroczy 38....dawaj jej duzo picia...co chwilka po troszku..nie podawaj jej raz a duzo tylko po kilka łykow...bedzie dobrze nie martw sioe...mozesz tez ja wykapac w letniej ( o 2 st chlodniejszej niz jej temperatura obecna) wodzie ...

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 20:44

delicja pisze:ola ma 37,1 obecnie, czy trzeba to zbijać?????
Ja słyszałam, że zbija się od 37,5 a moja doktor twierdzi, że od 38. :ico_noniewiem: Ale jakoś delikatnie... np chłodną kąpiel możesz zrobić. Bez farmakologii :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 sty 2008, 20:47

dziewczyny teraz zjadła całą butlę mleka i zasnęła, już nie chcę jej budzić za godzinę zmierzę temperaturę, a jutro jedziemy do lekarza :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 sty 2008, 20:49

Przypomniałam sobie jeszcze o okładach mokrym ręcznikiem (chłodnym) na czoło i kark...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość