Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 sty 2008, 13:33

A mnie tam nie przeszkadza, że m. czyta, jak go to interesuje, tylko bez głupich komentarzy.

Spinka nie smuc się, pomyśl, że niedługo przyjdzie wiosna, coraz bliżej do czerwca i spotkania z maleństwem, jaka to wielka radośc. Mnie zawsze ta myśl pociesza. :-)

[ Dodano: 2008-01-17, 12:43 ]
Zmykam sie uczyc,

Do później :-)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

17 sty 2008, 14:03

Oj, żeby on we wszystkim był tak posłuszny :ico_sorki: A jaki szczęśliwy jest, że siedzę w domku. Obiadki, pranie, prasowanie... wszystko zrobione, jak wraca z pracy. Już nawet zmywać mu się nie chce :ico_nienie:

Spinka, może humorek poprawi Ci jakaś fajna muzyczka?!?! Ja gotuję i słucham teraz hiszpańskich piosenek. Są pogodne i rytmiczne, od razu mam lepszy humor i więcej energii.

Spinka, Nowa śliczne wózeczki wybrałyście.
My szukamy tańszego, bo moi rodzice bardzo chcą sponsorować ten zakup, a teraz mnóstwo kasy wydają na leczenie taty. Poza tym od siostry dostajemy fotelik do samochodu, więc na tym też zaoszczędzimy.

[ Dodano: 2008-01-17, 13:04 ]
Nowa, miłej nauki!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

17 sty 2008, 14:16

Hej ja tylko wpadłam sie zameldować, do południa się troche uczyłam, potem teściowa przyszła, potem obiad no a teraz wracam do książek, ble. Najgorsze jest to że ja sie tymi głupimi studiami tak stresuję :ico_puknij: Złoszcze się przez to na m. w koncu mnie zostawi bo nie wytrzyma :ico_noniewiem: :ico_oczko: Poklikam z Wami w przyszłym tyg. bo bede miała wiecej luzu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

17 sty 2008, 14:18

Lulu_ jest cała masa fajnych i tańszych wózeczków, na prawdę jest z czego wybierać, więc głowa do góry, będziesz miała śliczny wózeczek.
Mi bardzo zależy na foteliku do samochodu w zestawie.

Znowu zgaga :ico_olaboga: Ale przynajmniej niunia zaczęła się kręcić.

Marta trzymam Cię za słowo.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 sty 2008, 15:36

Mi dopiero udało sie położyć Milana, z godzinę poszalał na podwórku.

Dziękuję za komplemenciki zdjęcia, to jeszcze było w polsce 1 stycznia robione, tu jakos nie zrobiłam mu jeszcze zdjęcia.

spinka, wpisiku jeszcze nie ma, ale do konca tego tyg powinien juz byc bo normalnie muszę zdjęcia ze świat poumieszczać jeszcze

lulu_, oj grubaśne grubaśne dzieciaczki, Milan jak miał 7 miesięcy ważył 9,5 kg, taki pulpet był no wiadomo na cycu to cały czas jadł i jadł, ale jak poszedł na nogi to i teraz długi i w miarę jest bo 13 kg waży. A ogolenie to się urodził 3,5 kg i 51 cm długi.

Dobra zmykam placki ziemniaczane robić

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 sty 2008, 22:17

Hej, a co tu takie pustki :ico_szoking:

Mnie dzionek szybko zleciał,popołudnie nauka, wieczorem byłam z m. na zakupach (kupił kurtkę), a przy okazji i ja coś dla siebie kupiłam: dwie bluzki i jedne spodnie. Ale ceny ciuchów ciążowych, dla mnie kosmos. Nie dośc, że średnio mi się podobają, to jeszcze tyle kosztują. Dlatego jedną bluzkę kupiałam ( i to po przecenie) w normalnym sklepie. Dobrze, że teraz jest moda na te poszerzane bluzki :-), spokojnie można je zakwalifikowac jako ciążowe :ico_oczko:
Szkoda, że nikogo nie ma :ico_placzek: W taim razie ja tez zmykam.
Do zobaczenia

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 sty 2008, 09:32

Nowa moc buziaków z okazji połowinek :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
i może jeszcze to:
Obrazek

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 sty 2008, 10:53

Witam :ico_ciezarowka:

Spinka bardzo dziekuję :ico_haha_01:

W taki razie zapraszam wszystkich na ten pyszny :ico_tort: :ico_kawusia:
Dzis impreza na całego :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :509: :509: :509: :509:

[ Dodano: 2008-01-18, 10:01 ]
Właśnie dzwoniłam do mojej mamy, żeby sie pochwalic :-D :-D :-D
kurcze, ale to szybko zleciało, Wam też? A ta druga polówka zleci jeszcze szybciej i może mniej stresowo, taką mam nadzieję :ico_haha_01:

Moje dziecię kochane znów wczoraj na wieczór sie rozbrykało i jak ja mam spac :ico_olaboga: czekam, aż sie odezwie przez cały dzień, a ono chyba lubi prowadzic nocny tryb życia :-D . Ale dziś rano tez się odezwało :ico_brawa_01: Fajnie, bo ruchy są coraz bardziej wyczuwalne, wczoraj nawet m. miał przyjemnośc :ico_haha_01: A podejrzewam, że w dzień też się wierci, tylko ja po prostu tego nie czuję, bo do tego trzeba spokoju i wyciszenia.

Piszcie kochane co tam u Was?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 sty 2008, 11:08

Moja Mała wieczorkiem też brykała i to dość długo, ale ja jak chcę spać to kładę się na boku i wtedy nie czuję ruchów :ico_oczko: Ogólnie tak delikatnie ją czuję. Nowa no to zaraz dołączam się do torciku tylko zjem śniadanko, bo jestem dopiero po kawce.
Dzisiaj moja siostra gadała coś przez sen, ona tak podobno ma, a ja jak nie wystartuję na górę do niej, serce mi biło jak szalone, a potem od tego szybkiego zerwania się aż brzuszek lekko pobolewał, i stwierdziłam, że jak później niunia głośniej westchnie to ja już będę na nogach.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

18 sty 2008, 13:23

Hej,

Po prostu zwariowac można, nie wychodzi mi cwiczenie, które jutro mam oddac :ico_olaboga:
Dopiero teraz mam czas napic się kawki, a potem dalej nauka.
Ale myslę, że jeszcze do Was dzis zaglądnę. :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość