Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 15:47

Iwciu- może to ma być raptowny skok wzrostu że Bartuś tak śpi :-)

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

18 sty 2008, 16:28

IWCIA drugie wino wysłane :ico_brawa_01: Jestem pod wrażeniem że pamiętasz co piszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ELA pięknie tej łachudrze powiedziałaś z tym internetem :ico_haha_01: a łaciny użyłaś? czy była to wersja light???? :-D :-D :-D Moje dziecko śpi 2 razy po 1-1,5h ale po 30 minutach przechodzi w fazę lekką snu i każde pierdnięcie go budzi. Jak szybko zareaguję tu udaje mi się go jeszcze przywalić :-) Kiedyś mówiłam że nie będę chodziła na palcach kiedy dziecko śpi ale podczas tych dziennych drzemek telefon wyłączam z kontaktu, nie piorę, nie robię nic co hałasuje nawet bąków nie puszczam :ico_smiechbig:
To jest mój wolny czas i muszę go chronić :ico_haha_01:


KTO TO JEST "XYZ" I "IKS" ????? PRZYZNAĆ SIĘ BEZ BICIA BO DOCHODZENIE ZROBIMY :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 sty 2008, 16:45

Ela28, aż sie krew gotuje jak się coś takiego czyta, bezduszne maszynki, też mamy taką jedną primadonnę w ośrodku, do niej 0 ludzi, a obok do koleżanki ludzie w 30sto osobowej kolejce czekają. Podobno ślady na piasku pokazują czy ma sie płaskostopie, po prostu odcisk stopy, jak jest pięta i palce z tą częścią, którą się odpychamy ;) to jest git, jak się odciśnie cała stopa no to już mamy problem. U nas Zuzia też nie śpi jakos rewelacyjnie. Na pewno dłuzej sypia w wózku, jak jest wyprzykrywana, wyzasłaniana, bo w łóżeczku po pól godzinie już się budziła.
Maritta, ten ostatni raz, matce polce wybaczam, ale powtarzam OSTATNI :-P

jak ktos jeszcze chce tak wykonaną fotkę, to wiecie gdzie mnie szukać, potrzebne 4 zdjęcia i hasło do wyboru : dla babci i dziadka, ewentualnie, dla kochanej babci..... no ostatnie sztuki, kto się skusi ;)

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 sty 2008, 17:03

wpadłam na chwilkę i nawet nie wiele czytałam ale zobaczyłam tę piękną kartę, którą sosenka wykonała. Nic nie mamy na dzień babci i dziadka :ico_placzek:
Sosenko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Wysyłam Ci zdjęcia na maila :-D

Zaraz podczytam resztę - chciałam być pierwsza :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

18 sty 2008, 17:11

Elu ja miałam tak samo z Martyna kazała dziecku stanąć na zimnej podłodze ale to jeszcze raczkując, te kolanka takie malusie ziebnięte, no i tez się nie ruszyła jeszcze zrobiła jakis dziwny przysiad i klapa. Ale więcej już tam nie poszłam i z Matyldzią też nie zamieżam, u Nas jakos nie słyszałam żeby chodzili do ortopedy z dzieckiem jak zacznie chodzić no chyba że miał cos z bioderkami :-) No i pediatra nic nie mówi ze trzeba iść. A co do spania to się nie martwcie moja Martyna zasypiała mi na 20 min z czego 15 min ją chustałam w lezaczku i jak tylko wstałam to ta miała oczka jak pimpongi :ico_szoking: Ale za to Matyldzia ładnie śpi, nawet jak coś ją obudzi po paru minutach dżemki to nie ide do niej tylko czekam i przeważnie jeszcze zasypia.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

18 sty 2008, 17:12

Edulito, jeśli wzrost zależy od spania to mój JAś strasznie niski będzie :ico_oczko:

Kasiulko, a wyobrażasz sobie mnie mówiącą: pani doktor, pierd.. się ? :ico_oczko:
A widzisz, co z tego, że ja nie pierdzę, jak przejedzie taka karteka i po sprawie :ico_zly:

Maritko, to super, że dziewczynki lepiej się czują :-)

Sosenko, naprawdę mi tez mogłabyś zrobić coś takiego?
Ale jak więcej chętnych się zgłosi to się zamęczysz :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 17:16

Ela28, - czasami tak bywa że jak dziecko ma nagle podrosną to nagle więcej i dłużej śpi ale nie martw się twoja pociecha też urośnie :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 sty 2008, 17:32

No witam

Ja tez ledwo z pracy wróciłam,
Edulitko tak była szyta na zamówienie
Iwciu ja ci wygraną to ułatwiłam, miałaś 50% szans że wygrasz :ico_oczko:
Eluś na temat służby zdrowia to ja się nie wypowiem, po co nam tu łacina :ico_oczko:
Martula zdrówka dla księżniczek żeby juz jutro było cacy :-D
Moja dziś spała 30 minut i teraz ja co dzień do godziny 23 będę miała jazz z nią, wczoraj zasneła po 23:30, wtała po 10 no i co z tego??? Zamieńmy się, wolny czas i chwila dla siebie między 23 a 3 bo o tej chodze spać, ktoś chętny???

Lizaki czasem dam, taki bezcukrowy
Nie mam pojęcia co chciałam jeszcze napisać
Spadam bo musze coś zjeść bo zapomniałam normalnie że się je :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 sty 2008, 17:56

Jestem znowu :)

Elu :ico_zly: współczuję Ci spotkania z tą wredną babą !!! Jak ktoś nie lubią dzieci , czy kontaktu z ludźmi to powinien zmienić pracę a nie wkurzać ludzi i siebie ....

Iwciu, ciesz się że Bartek tak śpi bo jeszcze mu się odmieni i wtedy :ico_olaboga:

Widzę Asiu, że luzy w domku mamy ... :ico_oczko:

Marittko, zdrówka dla dziewczynek

Byłam dzisiaj z Maksem u lekarza bo od wczoraj rana ma gorączkę i lekki kaszelek - wolałam to sprawdzić. Okazał się, że jakaś niegroźna infekcja, ale 5 dych w aptece zostało :ico_zly: No cóż takie uroki macierzyństwa :ico_oczko:

Dzisiaj mam wychodne z przyjaciółką na piwko ... :ico_haha_01:

Sorki, że pominęłam wiele z Was ale skleroza w moim wieku to norma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 sty 2008, 18:11

Asiu nie obiecuje ale jak moja niuńka mnie przeciągnie to dotrzymam Ci towarzystwa :-D

[ Dodano: 2008-01-18, 17:13 ]
Teraz ide robić remament w łazience bo nazbierało się pustych i prawie pustych opakowań :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość