szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

17 sty 2008, 17:44

Zulcia, jak samopoczucie? Ja nie mam takich objawów, więc nie pomogę. Dobrze, że idziesz do lekarza. Na pewno wszystko się wyjaśni.

Właśnie zdałam sobie sprawę, że zalicytowałam body bez odpinania przy główce. Czyli trzeba je będzie zakładać, jak normalne "dorosłe" koszulki. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle, bo zaczęłam się zastanawiać czy dobrze zrobiłam. :ico_noniewiem:

A jak wyprawki pozostałych majóweczek?

Mam jeszcze jedno pytanko - chodzicie na jakieś ćwiczenia? A może same się ruszacie w domku?
Ja chodzę na spacery przynajmniej raz na dwa dni i również raz na dwa dni robię sobie serię ćwiczeń opisanych (ze zdjęciami) w jednej z gazetek dla ciężarnych. Dobrze się po nich czuję, czyli pomagają :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

17 sty 2008, 21:02

no witam cieplo po pracy i po przegladzie autka mojego :-D ,dostalam na 2 lata :ico_brawa_01: -w koncu

Zulciu mam nadzieje,ze to nic powaznego ,ale wiem z doswiadczenia,ze nie jest dobrze jak brzuszek sie stawia i twardnieje :ico_olaboga: ,ale najwazniejsze,ze niedlugo idziesz do ginka i opowiedz mu wszystko,oby to tylko nic zlego i tego ci kochana zycze

Szczako co do wyprawek to nie mam nic i jak na razie nie kupuje tez nic do konca kwietnia mysle.
A co do ruchu kochana to ja mam go codziennie az nadto-pracuje i sprzatam pokoje a ilosc jest ich do 17 plus apartamenty a one sa juz wielkie po 2,3 pokoje,2 lazienki,kuchnie w calosci wyposaznone,jadalnia itd
wiec sama widzisz - ruchu mam az za wiele i powiem szczerze to mnie juz wykancza ,praca pokojowki jest bardzo ciezka :ico_olaboga:
A tak na prawde to jestem supervisorem i tez pelnie ta funkcje,ale wiesz jak jest,w obcym kraju brudna prace wykonujemy my :ico_zly:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

17 sty 2008, 23:31

Wpadłam powiedzieć dobranoc.Do jutra dziewczynki.
Obrazek

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 sty 2008, 09:20

Niebo jaśnieje
Księżyc już nisko
I tylko gwiazdy migocą
Wiatr lekko wieje
Świt już jest blisko
A przecież tak pięknie jest nocą
Puste ulice
W tle głucha cisza przeszywa
Snem otulone jest miasto
W oknach odbija się blask księżyca
Granatową powłokę jasność rozrywa
Powoli latarnie gasną
Czas biegnie i ani myśli stawać
Kończy się kolejny sen
Już pora wstawać
Zaczął się nowy dzień


witam wszystkie z rana



A ja dzis 8-my dzien pracy wrrr......,za to weekend w koncu wolny i poniedzialek jeszcze w pracy a we wtorek juz w Polsce

Milego dnia kochane

Buziaki
do wieczorka

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

18 sty 2008, 11:39

emalia30, faktycznie, ruchu masz sporo. Współczuję Ci ciężkiej pracy. Do kiedy zamierzasz pracować?

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 sty 2008, 14:23

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Jak samopoczucie?Ja się właśnie dowiedziałam,że moja koleżanka jest w ciąży.Strasznie sie cieszę :-D
Emilko uważaj na siebie i nie pracuj zbyt intensywnie.Mam nadzieję,że jak będziecie w Polsce to nas nie zostawisz i będziesz zaglądała na TT.A na ile przyjeżdżacie?I gdzie będziecie?Bo jak w warszawie to zapraszam do siebie na kawusię :-D
Pozdrawiam Was dziewczynki,wpadnę później,a teraz zmykam szykować obiadek.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 sty 2008, 19:19

witam po pracy
no i weekend dla mnie jupi :ico_brawa_01:
pospie do 10 co najmniej :-D

Szczako
wiesz dopoki ciagne to mam zamiar o ile zdrowko pozwoli i cala reszta do konca kwietnia a pozniej na zwolnienie do porodu ,ale to sie okaze z czasem,nigdy nic nie wiadomo
modle sie codziennie o sily do Boga bo niestety nie moge siedziec w domku-tutaj jest inaczej z wszystkim,musze placic wynajem i to nie malo a do tego kredyt na karku,wiec kiepsko jak na razie ,oby jakos przetrzymac ten czas :ico_sorki: ,a pozniej bedzie kolejny problem,bo po 7 miesiacach musze wrocic i bede sie glowic co dalej :ico_olaboga:

Zulciu postaram sie zagladac na TT jasna rzecz-przeciez ja bez was zyc juz nie moge :-D
a lecimy tylko na tydz,chce zachowac jak najwiecej z urlopu,by pozniej wydluzyc macierzynski o tej okres :ico_oczko:

ide troszke polezec
wpadne pozniej
buziaki dla wszystkich was kochane-poglaszcie brzusie od `cioci Emili z TT` :-D


Obrazek

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 sty 2008, 22:40

Obrazek
Zmykam się kąpać i do łóżeczka z książeczką :-D Życzę Wam dobrej nocki i do jutra.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

18 sty 2008, 23:32

emalia30, życzę w takim razie, żeby wszystko z pracą, urlopem i innymi finansowymi sprawami układało się po Waszej myśli. Będę trzymać kciuki.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

19 sty 2008, 00:24

Majóweczki wpadam jak burza i chwale sie Wiktorkiem :ico_haha_02:


Oto fotki Wiktorka:

Z Ciocia Kasią, zakochaną w Wiktorku po uszy :-)
Obrazek

Ze smoczusiem
Obrazek

U Tatusia na rączkach:
Obrazek

Fryzurka a'la Elvis hihi
Obrazek

A tak Wiktuś ziewa, bardzo obszernie :ico_haha_01: Mało mu sie buziulka nie rozerwie :-D
Obrazek

Wiktorek filozof :ico_oczko:
Obrazek

CIocia Kasia mówi, że jestem najpiekniejszym i najwspanialszym Dzieciątkiem na świecie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Obrazek :)


POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE CIEPLUTKO I PRZESYŁAM CAŁUSKI :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość