Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 15:18

lucy23 pisze:dziewczyny powiedzcie mi czy to prawda?moja kumpela mowi,ze council tax placi sie tylko 10 miesiecy,a 2 sa za darmo....nie chce mi sie w to wierzyc,ale jej chlopak jest anglikiem i tak jej powiedzial...moze ja jakas niedoinformowana?

ja tez pierwsze slysze :ico_szoking: my placilismy caly rok, ale moze sie lepiej dopytac, bo to troche kaski zzera :ico_noniewiem:
Marta council tax to taki jakby podatek od nieruchomosci ktorry nam w Londynie pozeral 110 F na miesiac :ico_noniewiem:

martuchafrost pisze:Jasnie bede dzis wieczorem na GG to pogadamy o TYM

oki, tez bede

Ja powinnam dzis stawiac za 7 miesiac Luski, ale wkurzona jestem i nie mam ochoty.
Mialam isc z mezem na pogrzeb jeg babci, ale niestety moja mama najpierw sama sie zaoferowala, ze sie Luska zajmie (bo nie moge jej na cmentarz wziasc, bo pada i tam straszny wygwizd jest), ale sie spoznila. Moglibysmy jeszcze zdazyc, ale braciszek kochany odmowil mi pozyczenia auta, bo musi z laptopem swojej dziewczyny gdzies jechac :ico_szoking: Wczoraj ja musialam wszystko rzucac, bo mu sie cos okiem porobilo i tzrba go bylo do szpitala zawiezc do Krakowa i ja jakglupia pojechalam predziutko, a dzis on juz ok sie czuje i w nonono ma , ze by sie pasowlo odwdzieczyc :ico_noniewiem: przeciez moglby se z laptopem kiedykolwiek jechac, a pogrzebu przeciez nie przeloza pode mnie :ico_noniewiem: I pkolocilam sie z nim i z mama jeszze w dodatku, bo ona mi mowi, ze sie niepotrzebnie zwolnila z pracy, ze moglam zadzwonic :ico_noniewiem: Co jej mialam powiedziec? Jak masz zamiar sie spoznic to wogole nie przychodz, bo nie mamy jak na cmentarz dojechac? Dan sam poszedl i pewnie sie jeszcze spoznil :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sty 2008, 15:39

Jasnie my zadnego taxu nie płacimy :ico_oczko:
a to musisz dzis miec zajebiście boski humor :ico_olaboga: współczuje Ci, a brat rzeczywiście przesadził z tym laptopem ( paliło sie?)

moj Fran jakby dostał wścieklizny od paru dni ( nosze go - źle, śpiewam- źle, latamy, biegamy, szalejemy - źle, :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ) a w paszczy jeszcze nawet małego zaczerwienienia nie ma wiec nie wiem skąd ten humor - moze mu sie udziela od mamusi :ico_oczko: ) chyba musze spadac bo Franko sie napina i czerwienieje a wiecie co to znaczy :ico_olaboga: KUPOL

[ Dodano: 2008-01-18, 14:41 ]
aha: Madziora oglądałam Wasze ślubne zdjęcia :ico_oczko: i powiem Ci ( tylko sie nie obraź :ico_sorki: ) ze teraz młodziej wyglądasz :ico_brawa_01: chyba Ci służy macierzyństwo i małżeństwo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 15:52

martuchafrost pisze:Jasnie my zadnego taxu nie płacimy

wlasnie wiem i sie ciesze :-D :-D

pozytywny aspekt dzisiejszego dnia :-D Co mnie moze ucieszyc :ico_noniewiem: hmmm zastanówmy sie :ico_noniewiem: PEWNIE NOWA CHUSTA :-D :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 sty 2008, 16:09

Jasnie Pani :) pisze:pozytywny aspekt dzisiejszego dnia :-D Co mnie moze ucieszyc :ico_noniewiem: hmmm zastanówmy sie :ico_noniewiem: PEWNIE NOWA CHUSTA :-D :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak trzymac ,chociaz brat nieladnie postapil :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sty 2008, 17:08

Lucy ja widze na tym zdjęciu ze jestes juz taka szczupła, ze niedługo Oli Cie przerośnie w szerz i zdłuż :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

a mój dzisiaj śpi po 10 min :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
no nic spadam

[ Dodano: 2008-01-18, 16:09 ]
Ilonka zapomniałam :ico_wstydzioch: pochwalic dywaanik dla Vinee i wózek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 sty 2008, 17:20

dzieki Marta...ja waze teraz tyle co przed ciaza,ale kazdy mi mowi,ze ,,zmarnialam,, :ico_haha_01: :ico_haha_01: i ze mam jesc he he a ja duzo jem ,jak zawsze :-D

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

18 sty 2008, 18:07

Czesc wam dziewczyny :-)
Ja znow tylko na chwile :ico_oczko:
U nas juz troche lepiej Ala juz "prawie" zdrowa a Nati tez juz dochodzi do siebie :ico_oczko: tylko straszny przytulanka i maruda sie zrobil :ico_oczko: teraz spi o dziwo, i dzieki temu przebrnelam z prasowaniem z 2dniowego prania :ico_szoking: ogolnie coraz lepiej :ico_oczko:
lucy23, naprawde slicznie wygladasz taka laleczka i do tego szczesliwa :-D
Jasnie Pani :), rozumiem twoja wscieklosc i wrrr ja z pewnoscia tez bym sie z wszystkimi o to poklocila, a brat........ przegiol na calej lini
Od ciotki tiktakowej z rodzinka duzzzzo zdrowka i usmiechow dla Lusi :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

madziorka hihi, zdjecia jak zwykle superowe :ico_brawa_01: umiecie robic fotki i jestwescie fotogeniczni :ico_brawa_01:
ilonakk9, wozek bardzo mi sie podoba :ico_brawa_01: jaka to firma??
Bo ja tez mam w planach zmiane wozka na lzejszy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sty 2008, 19:15

hej hej

marta jak to w irlandii nie placi sie council tax????????? :ico_szoking: super :ico_brawa_01:
i nie gniewam sie za twoja opinie a nawet z nia zgadzam hehe mialam wtey krotkie wlosy, super sie w nich czulam.. ale jednak dluzsze zwykle odmladzaja i tego sie trzymam hehe

moj lelus tez jakis wsciekniety.. juz trzecie popoludnie z rzedu.. wszedzie zle.. wrrr
wreszcie padl ze zmeczenia i spi uffff
tutaj az tak bardzoe jeszcze tego nie odczuwam
bo glownie mama i tata zajmuje sie leonem.
ale w anglii czuje ze bedzie jazda hehe

jutro juz wylatujemy
wiec nie bedzie mnie na razie na tt

w poniedzialek adas mial mnie juz wywiezc z lelusiem do bham a sam mial zabrac sie za odmalowywanie mieszkania ktore opuszczamy... tam w Bham mialam zatrzymac sie u naszych przyjaciol
ale moze plany zmienimy i jednak pomieszkamy kilka dni u przyjaciol w watford
dzis wlasnie kumpela mi to zaproponowala hehe
a ze z nimi nie wiem kiedy sie zobaczymy to fajnie byloby sie pozegnac nie? hihi
no zobaczymy jeszcze

adam dojechal do watford na 3, takze mial super czas hehe
a rano pojechal do Birmingham
mieszkania w Bham nie mamy jeszcze do konca zaklepanego, ale juz sa zlozone wsysktie dokumenty i czekamy na decyzje drugiego wlasciciela
pierwszy wyrazil zgode
w razie czegop agencja kaala sie nie przejmowac, bo maja jeszcze 3 mieszkania na tym samym osiedlu hihi
dobrze im sie gada.. za tydzien nam sie umowa konczy na wynajem obecnego
wiec adas im powiedzial ze zamieszkamy u nich w razie czego hehe tzn w agencji

jasnie pani dla luski :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
brat postapil nie ladnie to fakt.. ale jak pisalas mlody i pewnie glupi... kiedys sie obetnie i bedzie cie na rekach nosil

waliza spakowana.. niby niewiele a jednak czuje ze beda jaja z kilogramami . jak zawsze zreszta

aha wiecie jak super?? my latamy do rzeszowa.. a z Bham sa tylko loty do krakowa
a co sie okazuje? ze od czerwca wlasnie rusza ryanair do rzeszowa :ico_brawa_01:

dobra spadam do potem

[ Dodano: 2008-01-18, 18:23 ]
aha zapomnialam dodac
jasnie pani swietny prezencik sprawilas lusce na miesiecznice... bedzie teraz blisko mamuski w nowym wdzianku hehe

[ Dodano: 2008-01-18, 18:24 ]
fotki slubne nadchodza

taka sobie grzeczna , ulozona parka mloda hehe
Obrazek

kawalek czegos bialego chudego wystajacego z czerwonej warszawki hihi
Obrazek

czasy kiedy mnie moj luby na rekach nosil.. hehe (choc teraz tez mu sie zdarza hehe)
Obrazek
nasza ulubina foteczka
Obrazek

cos a la titanic.. ale ten niezatapialny hehe
Obrazek

stary opuszczony zapadajacy sie aczkowliek piekny dworek, tuz za nasza sala weselna hihi
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-01-18, 00:17 ]
C.D.N.

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

18 sty 2008, 19:33

madzia to teraz bedziecie wynajmowac chatke w bham czy juz na swoja sie bedziecie wprowadzac??super ze adas dojechal szczesliwie.
leos moze czuje ze juz wyjezdza i marudzeniem oznajmia ze chce u dziadkow zostac :ico_oczko: :ico_haha_01:

lucy jak dla mnie to tez slicznie wygladasz i wcale nie marnie.a najwazniejsze ze ty sie czujesz dobrze. a co do counsil tax to moze i sie placi za 10 mcy a rozbijaja na 12 zeby ludziom bylo latwiej placic,tak wiec co za roznica.najlepiej jak by go wcale nie bylo....
marta a u was nie ma counsil tax czy moze y macie go wliczonego w czynsz i nawet o tym nie wiesz????? :ico_haha_01:

ilonka wozek i dywanik ladniutkie :ico_brawa_01:
jasnie pani patrze ze szalejesz z tymi chustami i nawet lusia ma czapke pod kolor chusty :ico_oczko:
kurcze zapomnialam co napislayscie :ico_wstydzioch: i nie wiem co dalej pisac.

a wczoraj zdechla nam jedna rybka :ico_placzek: :ico_oczko: siedze sobie na kanapie i patrze a ona do gory brzuchem plywa.konrad nie zauwazyl,pewnie i tak by sie nie kapnal ze cos z nia nie tak :-D bo jemu to obojetne jak one plywaja :-D
podejrzewam ze zdechla bo woda byla brudna i sie udusial z braku tlenu,druga tez jakas byla podejrzana ale odzyla wczystej wodzie.mam jakies wyrzuty ze zdechla bo przez nas i z naszego lenistwa :ico_wstydzioch: pawel sie smieje ze mnie bo to glupia ryba ale ja do wszystkiego co zyje podchopdze z szacunkiem.

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

18 sty 2008, 19:49

Czesc dziewczyny :-D

Ja tak na chwilke bo Olivier nie chce spac. Wczoraj byłam w pracy odwiedzic kolezanki i tak go rozbawiły ze mały zdrajca do domu nie chciał isc :-D :-D :-D .
Kupiłam juz bilet do Polski na koniec lutego bede tam az miesiac i nie moge sie juz doczekac. A po odpoczynku w Polsce trzeba niestety do pracy wracac :ico_placzek:

Ilonka super zakupy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szczgólnie mi sie ten dywanik podoba boski poprostu.

Madziorka Ty zawsze masz takie fajne zdjęcia chyba zacznę zgapiac jak malutkiego do zdjęc ustawiac :-D

Lucy tylko pozazdrościc ze tak super po ciąży wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieje ze ja tez szybko wróce do swojej wagi bo zaczynam powoli w depreche wpadac.

Marta Mysle ze to ta pogoda tak na Frania wpływa mój Oli tez nie chce spac i marudzi.

Jasnie Pani :-) Sto lat dla Lusi :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Dostałam juz chusty Oli je uwielbia :-D :ico_brawa_01: .

No to uciekam :-D
Ostatnio zmieniony 18 sty 2008, 19:50 przez Aguś21, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość