Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 sty 2008, 19:50

fela szkoda rybki :ico_placzek:
na razie bedziemy wynajmowac, i rozgladac sie za wlasnym

Fotki slubne CD

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-01-18, 18:29 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 20:25

Madziorka zdjecia jak zwykle u Was super :ico_brawa_01: fajne autko. Moj tata mial takie jak taka mala bylam, ze pamietam tylko tyle, ze bylo takie wysokie, ze nie umielam sie do niego wspiac :ico_oczko:
A z fryzura tak juz jest, ze krotka spowaznia
Super sie wam z lotami udalo :ico_brawa_01:

fela pisze:i nawet lusia ma czapke pod kolor chusty

hehe nietrudno o to jak wiekszosc chust zielona :ico_oczko:
A ryby jak ryby, czesto koncza w klozecie :ico_oczko:

Aguś21, a przy kim dzieciątko zostawisz jak do pracy wracasz? Masz teraz ulatwione zadanie, bo jak dziecko do chusty przyzwyczajone, to z kazdym zostanie, byle tylko w chuscie nosil.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

18 sty 2008, 21:02

madziorka zdjecia super
lucy z tym counsil taxem to jest tak ze placi sie za caly rok ,tylko oni rozkladaj platnosc na 10miesiecy i te dwa ostatnie sie nie placi czyli luty i marzec i przysylaj nowa ksiazeczke na nowy rok podatkowy i tez na 10 wplat{przynajmiej tak jest u mnie]

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 sty 2008, 21:10

Monika ja nie mam ksiazeczki,tylko taka karte do placenia i z nia chodze na poczte... :ico_noniewiem: musze poszukac tych papierow co mi przyslali,bo chyba masz racje ...

dzieki za komplementy ,kochane jestescie

wlasnie z tesco wrocilismy ,glodni jak wilki,wiec uciekam :-D

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

18 sty 2008, 21:20

Jasnie Pani :), Oli zostanie z moim tatą do lipca a potem nie wiem. Myśleliśmy o mojej teściowej ale chyba jej tu nie chce bo sie pozabijamy hi hi. A do pracy chce wróci zeby z rytmu nie wypaśc a po drugie szkoda mi bo dobra prace mam. A cos wiem o stresujących pracach w Polsce bo taką miałam rzez 2 lata szefowa mnie prawie nerwowo wykończyła.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 sty 2008, 21:36

Aguś Ty juz chcesz do pracy wracac???? :ico_olaboga: mi tez dzwonia non stop z roboty czy wróce, ale mój Jacol mówi ze nie mam wracać i mam zostac z dzieckiem, z jednej strony chciałabym iść bo byłabym między ludźmi a z drugiej żal mi zostawiać Frania :ico_olaboga: wiec na razie dam sobie spokój :ico_oczko:
Madziu no własnie mi sie wydaje ze krótka fryzurka postarza wiec chyba musze zapuścić na długie :ico_oczko:

a my dzis na impre idziemy z Jacolem do kolezanki co mieszka obok, a misiek z młodym zostaje :ico_oczko: troche sie obawiam, ale w razie czego młody zadzwoni po nas, daleko nie mamy :ico_oczko:

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

18 sty 2008, 22:07

Martusia ja musze wrócic do pracy teraz albo nigdy. Wiem ze im dłużej zostanę na macieżyńskim tym ciężej mi bedzie go zostawic :ico_placzek: napewno mi bedzie sie serce kroiło jak bede z daleka od niego ale takie życie. Ciesze sie ze nie musze go dac do żłobka tylko zostawie go z kims z rodziny a mój tata całe życie był nauczycielem i Oli go uwielbia ale jednak co mama to mama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sty 2008, 00:25

Agus nie martw sie, masz racje ze im szybciej wrocisz do pracy tym latwiej , twoj tata skoro ma z nim tak swietny kontakt to napewno sobie poradzi i zajmie sie olim , takze masz szczescie

marta nie wyobrazam sobie ciebie w dlugich wloskach, nosilas takie?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

19 sty 2008, 01:44

hey wieczorowa pora!!!
Na pewno wszystkie juz spia,tylko ja jeszcze buszuje,Bablu konczy prace o 12 a na pewno i tak bedzie z opoznieniem...wrrrrrrrrrrrrrrr :ico_zly:
Pichce mu wlasnie kolacje,zeby mi nie padl,hihih..jutro ma na szczescie wolne,mial miec caly weekend,ale zadzwonili czy by nie mogl zrobic dyzuru w niedziele od 18...w sumie caly dzien prawie bedzie w domu,wiec nie tak tragicznie!! :-D
Agus nie mart sie o malego,kiedys i tak przyjdzie ten moment wrocic do pracy..pomysl sobie,ze masz tate i maly bedzie w jak najlepszych rekach.....wyjscie idealne!!!!bedziesz spokojna a i dziadzio z malym pewnie sobie swietnie dadza rade.... :ico_brawa_01: co do zrzucenia zbednego balastu po porodzie to Ty kochana sie nie martw,,,dopiero co urodzilas :ico_szoking: kilosy same Ci zleca,tym bardziej,ze do pracy wracasz to i zawsze wiecej ruchu :-D ja juz prawie 2 lata po porodzie i dalej na plusie :ico_zly: jakos nie umiem zrzucic mojego tluszczyku,chyba zadomowil sie na stale..hihihi... :-D
Madziorka swietne fotosy ze slubu,slicznie wygladalas :ico_brawa_01: a co do fryzurki to podzielam opinie dziewczyn,ze w dluzszych chyba bardziej Ci do twarzy!!!!
Milego i spokojnego lotu,pewnie Leos bedzie zabawial stewardessy na pokladzie :-D
Jasnie Pani:) bratu nalezy sie porzadna nagana za takim numer!!! :ico_nienie:
Lucy super,ze tak szybciutko wrocilas do wagi sprzed ciazy,tylko pozazdroscic.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka wozek to Silver Cross Pop :ico_haha_02:
A gdzie nasza Kasi.k sie podziewa?pewnie nie moze nadazyc za Vikula :-D hihih
Dziewczyny a co z Sandrusia?zupelnie nam przepadla,a przeciez Kubus jakos teraz konczy roczek :ico_noniewiem: ???

[ Dodano: 2008-01-19, 00:47 ]
Co do council taxu,to dla mnie to pranoja,ponad 100 funciakow miesiecznie placic.. :ico_puknij: :ico_olaboga: nie wiem za co oni tyle zdzieraja :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-19, 01:12 ]
I jeszcze pare fotek... :-D

Obrazek
moje dziecko zajete soba :-D :ico_haha_02:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Vinee testuje wozek :-D (nie patrzcie na choinke w tle,rozbieramy ja juz conajmniej tydzien i jakos efektu nie widac..jak tak dalej pojdzie to do Wielkanocy bedzie stala :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-01-19, 01:14 ]
Znowu gapa ze mnie...
Dla Lusi 10000 buziakow :ico_buziaczki_big: z okazji miesiecznicy i oby nowa chusta sprawowala sie na medal..(fajowy ten zielony kolorek :ico_brawa_01: )

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

19 sty 2008, 17:42

Witam :ico_haha_01:
Ale dzisiaj pustki :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Ja tylko na chwile , przygotowania do imprezki trwaja :ico_haha_01:
Narazie uciekam papapa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość