Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 23:28

Asiulka nie wiem czy doszła wiadomość.. Próbowałam 3 razy i nie wiem czy poszło, bo nie ma jej w skrzynce wysłanych :ico_noniewiem:

Dominika ładna chustę fundnęłaś :ico_oczko: A z rodziną tak tak lepiej na zdjęciu i to czarno-białym.

Kamilko, ja małą nie ubieram zbyt ciepło, a czapeczkę wkładałam baaardzo cieniutką zeby uszy się nie podwijały :ico_oczko: o wit, D słyszałam to samo

Co do wyników wyszukiwałam dla niemowlaków właśnie normy...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

18 sty 2008, 23:32

Alinko doszła wiadomość już ci odpisałam

a tymczasem dobranoc wszystkim bo oczy mi się kleją

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 23:33

to co napisalam o wit D3 to z innego forum skopiowalam, gdzie pisala o tym mama-lekarka, sama nic wczesniej na ten temat nie wiedzialam i dlatego tam sobie poszukalam

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

18 sty 2008, 23:41

ja kiedyś słyszałam o tym, ze wit. D mozna przedawkować i są nieciekawe skutki, ale to z 15 lat temu w szkole jeszcze.. Ostatnio czytam tu i ówdzie, kolezanka, która interesuje się tym mówiła, ze wit. D nie da sie przedawkować.. No chyba, jak pisze Kamilka, całą fiolkę wyczłapie...
Takze ile ludzi tyle zdań. Ale Dominiko dzięki, ze podsyłasz info. Mama-lekarka mówisz.. to juz teraz nie wiem sama...

ja teraz juz wogóle jestem w kropce. Nie chce mi się mysleć i gdybać co dobrze co xle.
Ide zajarać z tego wszystkiego .

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sty 2008, 23:45

Alineczq pisze:Ide zajarać z tego wszystkiego .

HA!!!! W koncu sie ktos na czerwcowkach przyznal, ze jara :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 00:15

Kiedyś pisałam chyba :-D
odkąd odstawiłam cyca kopcę sobie g:P Dziunia rzecz jasna jest odizolowana i po paleniu łapki się myje i ząbki tez i dpiero do małej jape się otwiera :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 sty 2008, 00:20

Alinko o matko!!! tylko nie nakrecaj sie zlymi myslami grzebiac w necie!!! wiem ze latwo sie mowi, bo pewnie sama zaczelabym panikowac... ale poczekaj na opinie lekarza. ja wierze ze nie jest tak zle jak sie wydaje na podstawie wynikow.. my laicy nie jestesmy od tego by je oceniac. glowa do gory... twoja waneska taka pogodna i szczesliwa, napewno nic jej nie grozi!!!!
a co kopcenia.. hmmm nie musisz sie tlumaczyc... wiem ze to paskudny nalog./... ale my z adamem lubilismy od czsu do czasu zapalic
oczywiscie od czasu ciazy zadnych fajek.. ale kiedys kto wie...
u nas jest zasada.. tylko na wakacjach okazjonalnie...
a w uk zakaz.. i jak na razie to sie sprawdzalo wiec super hehe
aha i nie raz chyba pisalam, ze tylko cienkie mentolowe mnie kreca
choc teraz w ogole mnie do tego nie ciagnie
ale pewnie dlatego ze wiem iz mi nie mozna i juz hehe
za to piwkuje czasem.. mmmmm pycha

aha ja bym nie zakladala czapeczki nawet najcienszej
nawet w szpitalu juz mi nie kazali bo bylo za cieplo

[ Dodano: 2008-01-18, 23:21 ]
aha moja mama popala
mimo ze zeby umyje to ja i tak czuje zapach fajek...
hehe

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 00:29

ja czapeczki nie zakładam juz 2 miesiące, ale wczesniej zakładałm, by uszka nie byly odstające no i tak mi poradzono, ze niemawlaczek musi mieć :ico_noniewiem: poza tym główkę ma chłodną jak śpi..tzn policzki, nosek :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

19 sty 2008, 07:18

Alinko tak jak pisza dziewczyny nie ma co porownywac w internecie poczekaj zobaczysz co Asia ci odpisze badzmy dobrej mysli a bedzie dobrze :ico_oczko:

Co do czapeczki ja nie zakładałam nigdy nawet jak byl maly ...ale słyszałam ze kiedys tak robiono ..kwestia wyboru :ico_oczko: kiedys dziwne rzeczy robili np moja sasiadka opowiadala ze kiedys noworodkom wiazali nogi sznurkiem zeby w przyszlosci mieli proste :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: boze czy to normalne :ico_puknij: :ico_puknij:

Dominiko co do rodziny to ja chyba wiem najlepiej ze na zdjeciu to ok ale i nie zawsze :ico_nienie: :ico_nienie: mam nadzieje ze sie ulozy :ico_oczko:

Kamilko super ze z noskiem Tomka ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

19 sty 2008, 10:33

Czesc Mamuski :-D to ja nie palaca hihi :ico_oczko: maz w pracy ,a popoludniu jedziemy do babci na urodziny :ico_oczko: ,ja tez nigdy w domku nie zakladalam malej czapki :ico_oczko: ALINKO kochana nie nakrecaj sie nie potrzebnie :ico_noniewiem: bedzie dobrze,pojdziesz do lekarza i sie wszystko wyjasni :ico_oczko: JASNIE PANI z rodzinka to sie najlepiej na zdjeciu wychodzi ,wspolczucia :ico_oczko: KAMILKO to dobrze ze kropelki do noska ma juz twoj synek,napewno pomorze,a jesli za suche powietrze w domu to mokra pieluche wieszaj na łóżeczku to pomaga :ico_oczko: ,lub miske z woda kolo postaw i tez bedzie ok!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość