Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lis 2007, 10:13

eve.ok ja kupiłam w zwykłej pierwszej lepszej aptece. Cena już mi była obojętna, bo chciałam jak najszybciej to mieć, a że tanio, jak na ten krem to już ogromny plus :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

28 lis 2007, 21:18

eve.ok ja kupiłam przez internet w sieci aptek dbam o zdrowie adres www.ai.doz.pl może jest gdzieś niedaleko Ciebie apteka tej sieci. .Sprawdź.[/b]

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

28 lis 2007, 21:48

niedaleko mnie też jest taka apteka, aż muszę sprawdzić ile tam kosztuje

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

19 sty 2008, 12:04

Niestety doółączam do Nutramigenowego klubu..

Delicja Wanesskę tez Bebilon Pepti uczulił :ico_puknij: nie wiem jakim cudem, ale po nim mała miała skórę jak tarkę :ico_noniewiem:

Eve.ok myślę, ze to przejście jest takie do skontrolowania czy mała ma dalej alergię czy juz jej przeszło.. póki nie podasz zwykłego mleczka nie będziesz wiedziała przeciez.

O jakiej maści piszecie? Ja właśnie walczę z krostkami - pozostałościami po bananch :ico_olaboga: za Chiny nie chcą zejść.. Smarowałam maścią na zamówienie, ale ona juz guzik pomaga. Wczoraj kupiłam CICADERMA aptekarz mi ją polecił, teraz czekam na efekty.

A wogóle rozmawiałam z bardzo doświadczonym pediatrą i on mi mówił, ze jak długo krosty nie chcą zejść, to trzeba posmarować maścią z hormonami (raz lub dwaa) , bo jest zagrozenie, ze się dziecku skóra popsuje i w przyszłości będzie brzydka i sprawiałą kłopoty...

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość