Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 sty 2008, 20:52

monika83, dzieki bardzo szukam w necie jakiejs diety co moge a czgo nie moge jesc ale nic konkretnie nie znalazłam :ico_olaboga:

Safaryn trzymaj sie

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

18 sty 2008, 21:07

Safaryn kochana trzymiemy Wszystkie kciuki za Ciebie trzymaj sie dzielnie
asiab, no wlasnie mnie sie tez wydawalo ze to jest takie straszne swedzenie ale z tego co piszesz to mozna miec nawet minimalne objawy :ico_szoking: tyle zagrozen w czasie ciazy czemu tak sie dzieje chyba kiedys tego nie bylo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 sty 2008, 21:18

Jak tak teraz was doczytałam pisałyscie o znieczuleniu podczas porodu ja juz dawno mówiłam ze sie porodu nie boje zniose kazdy ból byle tylko mój synek urodził sie zdrowy i o znieczulenie to nawet sie nie bede pytała i nie wiem czy u mnie w szpitalu takie jest

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

19 sty 2008, 10:15

witam, :ico_ciezarowka:

Safaryn, będzie dobrze, trzymamy kciuki

wiecie, co, ja dzis nad rane obudziłam się, bo strasznie swędziały mnie miejsca pod kolanami. Cholercia, chyba też zrobię te badania. Juz sama nie wiem, moze ja to wywołuję jakos podswiadomie :ico_placzek:


asiab, jakie konkretnie trzeba zrobic badania na tę wstrętną cholestazę i ile one moga kosztowac.

Dziewczyny, chyba nie jestem jakims artystycznym beztalenciem, bo własnie zaczynam drugą serwetę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 sty 2008, 10:30

Dona, trzeba zrobic ALT i AST i BILIRUBINA ja miałam jeszcze morfologie i mocz za wszystko zapłaciłam 26 zł, przy cholestazie swedza głównie dłonie i stopy a mnie juz dzis swedzi całe ciało ale podejrzewam ze to reakcja na ten lek bo tak jest w ulote napisane.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

19 sty 2008, 10:35

safaryn -trzymamy za ciebie kciuki napewno bedzie wszystko dobrze. :)

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

19 sty 2008, 14:30

asiab i safaryn trzymam za was kciuki
U mnie nieciekawie. Czuję się ostatnio kiepsko. Nie mam siły, na przemian robi mi się gorąco o zimno i mam problemy z jelitami bo co jakiś czas łapią mnie takie mocne bóle ale po jakimś czasie ustępują a ja wtedy czuję jak mi się przelewa w jelitach. Muszę zmienić dietę. Narazie dużo odpoczywam i mam nadzieję, ż ebędzie ok

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

19 sty 2008, 14:44

a mnie dzis starsznie duszno, normalnie jak w jakis parny dzien.. slabo mi i w ogole.. i jak pisaly dziewczyny o tym swedzeniu to i ja zauwazylam ze mnie swedzi cialko, ale myslalam moze ze to od plynu, wody..teraz panikuje bo niedlugim czasie czeka mnie zrobienie badan, krwi i moczu przepisanych przez lekarza. ciekawe co tam za wynik zobacze.
trzeba byc dobrej mysli.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

19 sty 2008, 16:36

Witam
ja niestety znow w nocy zle spalam o 2:30 nie moglam juz spac swedzialy mnie lydki :ico_szoking:
Nie wiem jak to jest prubowalam troche o tym czytac ale weszlam na jakies forum co dziewczyny to mialy one pisaly ze puchną przy tym dlonie i stopy :ico_szoking: ja u siebie cos takiego nie zauwazylam ale badanie zrobie w poniedzialek lepiej wiedziec co jest grane bo mocz i morfologie mialam robione w klinice i wyniki bedą u ginki
Chyba czym blizej konca to zaczynamy fiksowac :ico_szoking:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

19 sty 2008, 18:53

Aneta 30 pisze:Chyba czym blizej konca to zaczynamy fiksowac


poniekąd też mi się tak wydaje, ale przeciez lepiej zrobic jakies badanka niz później mie wyrzuty sumienia.

A mnie swędzi skóra na głowie, wczoraj myłam włosy, spieszyłam się i cos mi sie wydaje, ze źle spłukałam :ico_puknij: No i jeszcze cos mi sie dzieje w kroczu (też swędzi, ale koło cewki moczowej), kupiłam tantum rosę, moze pomoze.

Dziewczyny, patrzę na kalendarz, jeszcze jakies 7 tygodni, naprawdę mozna zwariowac :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość