Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 sty 2008, 15:41

Znowu tu tak pusto.... :ico_placzek: Ania już całkiem zdrowa :ico_brawa_01: co tam u Kubusia słychać?

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

15 sty 2008, 19:02

Witajcie :-)
U nast juz jest lepie w czwartek idziemy na kontrole juz kaszel ustapił jest jescze ale nie taki duzy jak był, bez porownania Kubuś juz jest tez inny wiecej zaczyna jesc na szczescie bo juz tak sudł bardzo przez ta chorobe . Ale musielismy zmienic na jescze inny antybiotk bo ten co mu przepisal po zastrzkach to wymiotowłą po nim bo był taki wstretny bardzo gorzki jak bede po kontroli to napisze co z Kuba .
A wogole nie pozqwala mi siedziec przy kompie bo no chce tez byc przynim i sobie przełanczac masakra mowie wam hihi nie długo to nie usiode bo on bedzie oblezał komputer hihi :-D musze konczyc bo znow jest awnatura nie daje mi pisac

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

17 sty 2008, 15:23

Ciesze sie ze juz lepiej ze zdrowiem u waszych dzieciaczkow.U nas tez wszystko w porzadku Wiki rozrabia jak tylko moze,ale dobrze ze zrobilo sie cieplej wiec duzo spacerujemy wiec lepiej potem spi:-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

17 sty 2008, 16:01

Moniś i jak Kubuś po kontroli? Mam nadzieję że jest już dobrze :ico_haha_02:
Szkrab my też dzięki tej pogodzie bardzo dużo na dworze jesteśmy, a Ania na spacery już bez wózka chodzi...i tak ciągle mi z niego wyłaziła i nie wiedziałam czy mam pilnować Anię czy wózek :ico_olaboga: no i idziemy a jak się zmęczy to kawałek ją niosę i potem idzie dalej sama. Jedyny problem to to że jej trasa spacerowa nie zawsze pokrywa się z moją.... :ico_oczko: ale pracujemy nad tym.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

18 sty 2008, 20:38

Witajcie
Byłam na wizcie i wcale nie jest tak dobrze ja myslałm kontynłacia antybiotyuku bo to ze nie ma kaszlu to nie jest dobrze kaszel sie zatrzymał a żęźi mu w płucach albo oskrzelach juz sama nie wiem i musze mu oklepywac plecyki ale to nie pomaga moze za lekko to robie ale boje sie zeby mu krzewdy nie zrobic :ico_olaboga:
Ale ogolenie jest bardzo pgodny ciagle bije brawo i teraz zaczoł po swoiemu gadac i krzyczy zeby wszyscy slyszeli jak on mowi hihi :-D . Chodzi nadal na zworak ale zaczyna w łozeczku sie puszczac i kilka sekund stoj bez trzymania ale nie chce zeby do prowadzc za raczki po podłodze zaraz stoj w miejscu i sie złosci dostał na gwiazdke takie dwa duze misje chodzi sie do nich przytula i wszystkie maskotki ktore sa milutkie odrazu je przytula nie moge wstawic zdjec bo nie gdzies schowłąm kabel od aparatu przed Kuba i nie moge go znalesc .
Koncze bo maz zły ze tylko siedze i kilkam hihi

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 sty 2008, 23:08

witam!
dobrze ze ze zdrowkiem juz u dzieciaczkow lepiej :ico_brawa_01:
chorobska to najgorsze co moze byc
u nas katarek jest ale jakos bardzo malemu nie dokucza zreszta juz nawet przechodzic zaczal
dzis mi maly malo sie kluska nie udlawil :ico_olaboga: zawsze je sobie spaghetti a dzis jakos mu ta kluska zle weszla i zwymiotowal wszystko co zjadl potem juz bylo ok a po jakis 3 godzinach znowu zwymiotowal i ta kluska wyszla :ico_olaboga: normalnie nie wiem jak on tak z ta kluska w gardle :ico_olaboga: cale szczescie ze wyszla bo moglby sie w nocy udusic albo cos :ico_olaboga:

poza tym natek zaczyna skladac wyrazy zaczyna sie juz smeisznie z nim robic bo calkeim sensownie mu to wychodzi mowi juz nie kcem, ni ma, dzie jest hihihihi co to bedzie potem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 sty 2008, 10:18

Witam!

Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzieciaczki i życzymy wszystkim zdrówka. U nas non stop jakieś przeziębienie. Mamy dośc, i brakuje na wszystko czasu. Ale ogólnie jest ok. Buziaki

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 sty 2008, 15:07

Moniś oby już Kubuś całkiem wyzdrowiał. Ania tak jak twój Kuba lubi przytulać wszystkie pluszaki i lale i głaszcze je po głowie i robi cacy cacy :ico_brawa_01: a wczoraj dostała 170 drewnianych klocków....zniknęła na 2 godziny :ico_szoking: to był super zakup :ico_brawa_01:
Julie tak to bywa z tymi dziećmi że non stop trzeba na coś uważać.Dobrze że Natankowi nic się nie stało bo takie zadławienie jest bardzo groźne.
Maju super że się pokazałaś mimo braku czasu napisz coś częściej...
A tu z prezentem czyli tymi klockami

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 sty 2008, 16:30

Julie to dobrze z enic Nthankowi nie jest i super ze juz słowa słada .
Margodt dziekuje za dobre słowa zeby sie tylko szybko spełniły fajne te kolocki drewniane chyba ciekawa jestm czy moj Kuba by sie takimi interesowł ale chyba jeszce nie .
Maju duzo zdrowka dla was wszystkich i zagladaj czesciej jak tylko bedziesz mogła .
Kubuś spi wiec mogłam na chwilke usiasc przy komputerze we wtorek idziemy na kontrolna wizyte i mam nadzije ze juz bedzie dobrze narazie nie słysze zadnego zezienia ale dostał duze uczulenie na szyjce i nie wim poczym bo nie dłaam mu nic nowego tak pomysałm ze moze od tych lekow tyle czasu juz bieze , dostaje ZYRTEK ale mało co mu pomaga posmarowłam go mosci i widze troche ze zaczyna mu schodzi ciagle cos jak nie urok to .......... :ico_olaboga:
Postaram sie moze jutro wstawic zdjecia bo juz znalazłm kabel od aparatu wiec moze cos z tego wyjdzie .
Ale u nas straszne pustki gzdie sie podziewacie mamusie :ico_nienie:
Pozdrwiam

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 sty 2008, 18:33

Hej, hej gdzie się podziewacie ?? Ania dziś skończyła 14 miesięcy...jak ten czas leci... Jeśli się nie mylę to Kubuś też ma dziś 14 miesięcy :ico_tort: dla Kubusia :ico_haha_01:
Ania mówi : mama, tata , moja, papa , nie i kręci przecząco główką ;) dada , baba. Potrafi naśladować pieska, kotka, konia i świnkę :) Umie pokazać gdzie ma uszko , oczko itd, zaczyna dość dobrze sama jeść łyżeczką i pić ze zwykłego kubeczka ( niekapek służy do gryzienia )
Moja 14 miesięczna panna

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/ Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
A tak robi świnka ;) Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość