Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 sty 2008, 08:19

dziendoberek
Lulu z checia zaprosze na wesele ale kiedy ono bedzie???!! :ico_haha_01: moze w 2009 w koncu sie uda :ico_oczko:

Julie kupe lat, bardzo rzadziutko sie tu pojawiasz i pusto tu bez ciebie i twego malego przystojniaka... :ico_placzek: a ajkie eleganckie i ladne zdjecia w podpisie masz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a Agus faktycznie z wesela na wesele-szczesciara :-D ... pokaz nam sie jak wygladalas na poprzednich weselach-pewnie nam znowu dech w piersi odbierze :ico_haha_01:

u mnie tez jakos zadne wesele sie nie szykuja i chyba autentycznie moje bedzie pierwsze... brat zareczony ale cisza, przyjaciolka Madzia zareczon u niej tez cisza, kolezanka bardzo dobra z grupy tak samo,,,, :ico_noniewiem:

Alinko oj to sie mialas wczoraj :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: a malutkiej po tym upadku nic nie bylo?? Oskar kiedys tez spadl i mial guza :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ale nic powazniejszego...
a z tymi wynikami to mnei mocno zaniepokoilas :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

20 sty 2008, 08:35

No ja bym tez chetnie pobalowala na jakims weselisku,ale w naszym wypadku to najpredzej chyba na Gabi :ico_haha_01: :ico_haha_01: Brat meza 7 lat temu sie oswiadczyl i do tej pory o slubie nic nie mowi wiec pewnie sie mu teraz tym bardziej nie spieszy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

20 sty 2008, 11:29

Hej hop Kchane
eee ja jeszce w życiu na rzadnym weselisku nie byłam hmm no beznadzieja...
wzoraj za to byłam na piwku a raczej na coli bo autkiem z koleżanką w 3 klubach byłyśmy icałkiem fajnie pogadałyśmy pośmiałyśmy się no i jak wrócę z urlopu to na jakieś balety mamy skoczyć...
a co do J. to jak w kalejdoskopie więc już nawet nie piszę napisze Wam za mies czy jesteśmy razem czy już dawno nie haha bo teraz nic nie wiadomo i coraz mniej mi zależy..
Alinko a co na tych wynikach wyszło??
Alka ale masz śliczną pannicę cudo!
eh pisać nie mogę bo mi rozraiak w klawisze wali haha odezwę się później buziaki

[ Dodano: 2008-01-20, 13:11 ]
No i znowu jestem mały śpi smacznie już z godzin kę hura zdążyłam się wydepilować zaraz chyba jakieś brzuszki trzanę o ile czas pozwoli słoneczko świeci także jak wstanie idziemy na spacerek... a juro dzień babci więc jakiś basenik i chyba do kina skoczymy... :ico_haha_01: ale coś mi uszy zatyka ciagle cholera dobrze że jeszcze tylko 4 lty w tym mies czyli jeden dzień pracy bo znowu by mi się corobowe szykowało oj nie wiem co jest grane z tymi uszami...
a mam dzisiaj dużą ochotę pobiegać sobie ale te uszy mnie tochę stopują wolę nie ryzykować... no wpqadnę wieczorkiem moze ktoik zajrzy jeszcze b widzę ze niedziela u wszystkich ładna i rodzinna:)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 sty 2008, 17:51

hej hej
u nas dzisokropna brzydka pogoda, leje caly dzien
a mi od powrotu z kursu tak strasznie sie chce spac :ico_szoking:
łooo matko ale zaraz jade do babuni wiec moge o drzemce zapomniec :ico_haha_01:

Oski jak zahipnotyzowany zis oglada Baby Tv :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

21 sty 2008, 00:13

witam!
oj lulu :ico_sorki: :ico_sorki: wybacz faktycznie tyle na glowie ze czlowiekowi tchu brakuje
aga a ty co ja tu wejde to na wesele jedziesz :ico_oczko: baw sie kobieto i za mnie :ico_haha_01:
alineczka trzymam kciuki zeby wszystklo bylo ok .. czasem wiecej nastrasza ale lepiej dmuchac na zimne...


a ja tez mialam tydziebn z piekla rodem i w pracy koszmar- bo pogoda do d... ladowalismy dwa razy zamiast na gatwick to na stansted do tego wszyscy zygaja lub mdleja :ico_olaboga: boshhh wczoraj nam sie jeszcze terma zepsula i ogrzewania nie ma jutro maja naprawiac a dzis.... :ico_olaboga: jechalismy do mamy s. i co??? zlapalismy gume w dwoch kolach na raz!!!!!!!!1 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
mam nadzieje ze koniec tych fatalnych dni bo zwariuje najwazniejsze ze zdrowie jest poki co :ico_oczko:
buziaczki pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

21 sty 2008, 08:39

Ello babeczki :ico_haha_01:
julie_377, to ładne przeboje mieliście :ico_olaboga:

LEMONII 24,dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:

U nas nadal pogoda pod psem :ico_noniewiem: Nawet na spacer nie mozemy normalnie wyjsc tak leje :ico_noniewiem: A w środe jade z mężem do WKU :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 sty 2008, 18:21

hej kochane
dzis juz zaliczylismy wizyte u babci Oskiego
a dzien minal ogolem baardzo leniwie :ico_haha_01: w domu nie zrobilam nicccc :ico_oczko:
jutro nadrobie... dzis po prostu nie domagam, spiaca chodze od 4 dni, powtorka z ciazy i z czerwca 2007 tez tak mialam pare spaicych tygodni-koszmar, na nic sily nie mam, magnez mi nie pomaga
a teraz potrzebuje sil bo mam koszmarny zjazd na uczleni tyle roboty i nauki ze czacha mi poaruje...a ja sie nie potrafie zebrac w kupe i zabarc za ta nauke :ico_placzek: mozg misie podczas tej rocznej dziekanki skurczyl do rozmiarow orzeszka :ico_placzek:

dzis uszykuje materialy a jutro od rana sie wezme za nauke :ico_haha_01: chyba...

na 20 na fitness to przynajmniej humor bedzie lepszy :-D

Julie to faktycznie tragiczne loty mialas ostatio i w ogole jakisprzesladujacypech, no ale najwazniejsze że ze zdrowkiem wszystko w porzadeczku
Życze powodzenia i wytrwalosc, wkoncu przyjda tez wspaniale dni :-D
pokaz nam przystojniaka malego :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

21 sty 2008, 23:49

U nas nadal pogoda pod psem :ico_noniewiem: Nawet na spacer nie mozemy normalnie wyjsc tak leje :ico_noniewiem: A w środe jade z mężem do WKU :ico_olaboga:
jeśli moge się wtrącić w wasze rozmówki -Alka mama Gabi cokolwiek by wam mówili ,niech mąż nie podpisuje karty powołania (przerabialiśmy to dokładnie rok temu) nie wierzcie w to że są odwołania itd. najlepiej jakbyście jechali z jakimiś dokumentami od razu np. z podaniem o odroczenie, z podaniem o komisję jak mąż miał dawno temu i takie tam ,ale to że jest jedynym żywicielem rodziny nie przejdzie - powiedzą wam że ty i córeczka dostaniecie kasę , ja będziesz chciała coś wiedzieć pisz chętnie odpowiem - powodzenia
buziaki dla was i waszych dzieciaczków :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 sty 2008, 00:15

witam
widze nowe twarze :)
Julie pieknie wygladacie !
Aga zycze fajenj zabawy ,francuzi pewno inaczej sie bawia, co?

U nas tragicznie poprstu :ico_placzek:
nie wiem czy wam pisalam, zemala spadla zlozka w sobote... renrgen nic nie wykazal, ale kazali ją bacznie obsrewowac 72 godz. jakby byly wymioty, lub nienormalne zachowanie, to na podotowie. No to obserwowalam.. a dzis jak zaczela mi w autobusie haftowac!!myslalam ze zawału dostane, ze cos z jej glowką złego. Przyjechalo pogotowie zawiezli nas do szpitala. Po badaniu stwierdzili, ze to nie poupadkowe, a wirus sie zakradł. Iulzyło troche i znow sie zaniepokoilam, ilez ta dziecinka musi cierpiec :ico_placzek: zanim wyszlismy ze szpitala znowu zaczela mocno rzygac, to znow zawrocilismy. dali jej jakis czopek. ale w domu tez wymiotowala. Musze nawodnic jej organizm, a nie wychodzi. teraz zasnela, glodna napewno, bo osatnio jadla o 10 rano, a i tak juz wszystko wyszlo biedaczce
bee siedziec przy niej w nocy , bo przeciez przez sen tez ludzie rzygają...
Zycze Wam wszystkim zdrowka!!

[ Dodano: 2008-01-21, 23:18 ]
aha Nat trzymam kciuki z sesje
Lemo masz racje, forum sie zmienia. jak bylam w ciazy tyyyyyyyyyyyyle sie dzialo , a teaz pustki...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 sty 2008, 00:32

cześć dziewczynki...
u mnie też tyyyyle ..........wrażeń i ciut ciut, na szczeście wszystko pozytywnie zakończone.
E tam nie przejmujcie się, przecież TT tworzymy MY, póki jestesmy to i TT działa :ico_oczko:

Alineczq, strasznie się nameczy Twoja Wenesska, mocno Ją całuję w czółko, mój Antoniek też kiedyś spadł z łóżka, też obserwowałam, ale wszystko było OK, w to lato miał wypadek na pl zabaw, spadł z samochodziku, ale też wszystko dobrze, na szczescie, bo krew się polała :ico_placzek: :ico_olaboga:
Natashko powodzenia na sesji

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości