Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

20 sty 2008, 22:18

No własnie Alinko -brak witaminy D3 moze bys spowodowane takimi wynikami ,a nie innymi :ico_placzek: :ico_placzek: A dlaczego zakazano Ci podawanie tej witaminy ???Troszke to dziwne :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Witamine powinno sie podawac dziecku jak najdłuzej ,zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym ,kiedy nie ma słońca ,a i dziecko nie ma stycznosci z promieniami słonecznymi ze światłem tak jak w lecie.Ona teraz bardzo szybko Ci sie rozwija i moim zdaniem powinna jak najbardziej dostawać witaminkę :-) :-) :-)
Alinko ,to nie sa złe wyniki ,ale cos sie dzieję .Dobrze ,że teraz juz mniej więcej wiesz na czym stoisz i możesz dalej zapobiegać .Może postaraj sie dawac jej tą witaminkę nawet 2 razy dziennie po kropelce -zaszkodzic nie zaszkodzi ,a może pomoc :-) :-)
Jeżeli chodzi o mocz to powtórz ,i tak jak pisałam wyżej postaraj sie dokładnie wymyć Waneskę w miejscach intymnych.Posiew tez -jak najbardziej możesz zrobic.Życze powodzenia i jakby co to pisz w miare mozności pomogę.Pozdrawiam Dora :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 sty 2008, 22:33

Kazali nam odstawić bo ciemiączko zbyt szysbko się zrastało.
Ale badał ją pediatra, który mnie leczył w dzieciństwie i powiedział, ze przy szybko zrastającym się ciemiączku trzeba obserwować jak się powiększa główka, a nie odstawiać wit. D . Powieziała, ze w jej 30-letniej praktyce pierwszy raz o czymś takim słyszy...
Oby do wtorku, tam zobaczymy.. Jestem na igłach normalnie

Największ eprzekleństwo dla człowieka to chore dziecko...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

21 sty 2008, 09:47

Alinko cieszę sie że choć trochę mogłam cię uspokoići wierzę że opinia mojej mamy zostanie potwierdzona przez lekarza. Trzymaj się

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

23 sty 2008, 13:03

Jesteśmy po wizycie.
Mocz jednak nie bardzo, powtarzamy badanie. jak wyjdzie taki sam, to leczenie dróg moczowych, bo prawdopodobnie ma zapalenie.
Co do witaminy..kazali nie brać..
Ja nie rozumiem tych lekarzy...

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość