Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 sty 2008, 14:12

no ale obumiera ale mamy co raz wieksze dzieci i co raz mniej czasu ...
hmm ..

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

20 sty 2008, 23:19

kulka mnie tu sprowadziła na dobrą drogę więc zaglądam do was :)

rzeczywiście - u mnie powodem jest niespotykana wręcz energia mojego syna - dla którego nie ma już zakątka w domu gdzie nie dotarł. Rozrabia straszliwie. I ma wreszcie zęba!!!!

Poza tym.... jutro mam rozprawę w sądzie :/

Odstawiłam też Antka od cycusia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: bo.... biorę leki na uspokojenie :/

Trochę się podziało przez ten czasu co tu zaglądałam niestety...
Tatusiek okazał się JESZCZE WIĘKSZYM gnojem \(choć byłam pewna że większym być nie może...)

Przyznał się też wreszice że jest z tą fioną :/

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 sty 2008, 23:42

mukaa no to napisz jutro jak poszło ..

nie mowi tylko ze z ta nowa tez jest w ciazy ... bo ja bym go chyba rozszarpała .. a na sprawie bedzie ??... odzywaj sie odzywaj ......

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

20 sty 2008, 23:47

nie wiem czy jest z nią w ciąży
tego już wogóle bym nie przeżyła :[

na rozprawie nie będzie - ma wyznaczonego kuratora
nonono po pół roku zadzwonił do swojej siostry (ona jest kuratorem jeog) żeby mu wywalczyła niższe alimenty
bo on zarabia 1000 funtów i rzekomo 500 funtów na mieszkanie (czyli skoro mieszka z fioną to niby ma za 1000 funtów mieszkanie!!!!! ciekawe! willa chyba!!) i ogólnie na życie mu 700 funtów idzie
tak mnie tym rozjuszył!! debil może sobie ściemniać siostrę ale przeciez ja tam żyłam i wiem ile wszystko kosztuje!! niech mi nie wmawia że na żarcie i kosmteyki 200 funtów mu idzie!!!!!!! wrrr

potem pisałam do niego bo się spiłam (nie wiedziałam że rozmawiał z siostrą bo to zataiła przede mną) to uwaga zadzwonił! pierwszyt raz odkąd urodził się antek! ja cała happy.... a to oczywiście chodziło o kasę :/ tzn niby wielce miły i o antka pytał ale potem wyszło po co dzwonił...

takiego biednego zgrywa a kupili sobie komplet wypoczynkowy a teraz jeszcze pralkę nową (o której mi pisał jakby nigdy nic!!)
po rozmowie dwa smsy tylko - o pralce i znowu cisz z jego strony i brak odzewu
a obiecał że ten cholerny wózek wyśle!!!!!!!!!!!!!!!!! na sto procent - tradycyjnie - czyli się nie doczekałam

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

21 sty 2008, 11:33

a siosta trzyma jego strone ??

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

21 sty 2008, 13:47

jego siostra niby bezstronna miała być i niby między nami ok ... ale wygląda na to że jednak wciąż staje w obronie w. :/

ja po rozprawie - o pozbawienie praw poszło tak gładziutko że szok! może też dlatego że "dla dobra dziecka" dobrowolnie zrzekl się praw (aż sędzina go wyśmiała za tą jego łaskawość)

o alimenty już gorzej :/
tzn dostałam i tak podobno mega wysokie... ale w porównaniu z tym o co wnosiłam..........
mam ok 80 funtów - wnosiłam o 350!!! mała różnica :/ on nawet tego nie odczuje - o ile wogóle uda się je ściągnąć...

wiem że zwykle kobiety muszą się zadowolić niższymi, ale jak pomyślę sobie że ten kutas własnemu dziecku żałuje a sam chleje kupuje sobie komplety wypoczynkowe i pralkę to mnie wściekłość rozsadza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poza tym chciałam założyć taki fajny fundusz czy jak to się nazywa multiportfel misiek - a tam 200 zł miesięcznie się płaci (żeby dziecku zapenwić start żcyiowy, kasę na studia itd) ale w takim wypadku to niestety :/ bo doliczając moją potencjalnąnauczycielską pensję to nie wiem jak to będzie :/

dlatego już na 99 procent jestem p[ewna że wyjeżdżam po studiach (może wcześniej) do uk
tylko nie bardzo wiem jak to zorganizować...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 sty 2008, 14:14

witam...dawno mnie tu nie bylo :ico_noniewiem: mukaa, wspolczuje Ci tej sytuacji...ale to ze on wydaje na mieszkanie podwojnie bo mieszka z fiona to chyba nie ma nic do rzeczy...fiona niech sama za siebie placi a on powinien utrzymac wasze dziecko i Ciebie :ico_zly:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 sty 2008, 14:41

mukaa, nie bede sie wypowiadac, bo jeszcze kogos uraze
ale jestem :ico_zly: nie wystarcza ze nie chce opiekowac sie synkiem to jeszcze kasy zaluje... jak za te 80 funtow mozna przezyc i wykarmic dziecko :ico_puknij:
niech by sam sprobowal, bez dziecka nawet, przezyc za te pieniedzy. och ale co tu gadac, pozostaje jakos radzic sobie

M0rD3CzKa, witaj :ico_haha_02: , no dawno nie zagladalas :ico_nienie: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mukaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 108
Rejestracja: 27 mar 2007, 02:08

21 sty 2008, 15:30

mnie tez szlag trafia ;(

że dość że pełne konsekwencje że tak powiem życiowe (mam dziecko, opiekuję się nim 24h na dobę - nie mam więc czasu na rozrywki, na poznanie kogoś, nawet żeby spokojnie sobie studiowac i pracować - już ZAWSZE będę mieć tę podwójną rolę - a nie odpoczynek po pracy czy nauce) To ja się nie wysypiam, ja zmieniam pieluchy, karmię, gonię za mały mpo mieszkaniu, znoszę jego humory, martwię się gdy chory lub gdy ząbkuje. To tez finansowe - utrzymuję dziecko (właściwie to dług mi rośnie :/ ), muszę wybierać czy chcę zbijać kokosy czy wychowywac dziecko. Ja martwię się o przyszłość, snuję plany, ja nie mam do kogo się przytulić nie mówiąc już o spaniu z kimś - to ja jestem samotna

a on jedyne co ma robić to płacić - i to dla niego za dużo.......

ma już nowe życie - nową kobietę nowe mieszkanie gdzie kupił nowe meble

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

22 sty 2008, 00:01

mukaa, przykro mi :( faktycznie nieciekawe to i taki fiut nawet ma w nonono czy z maluchem wszystko ok i o najbardziej boli. Nigdy nie zrozumiem takich facetów!!!!

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość