Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 sty 2008, 10:15

Aagaa zdjęcie jest śliczne Obrazek
dla Kubusia Obrazek i duuuuuuużo zdrówka, Obrazek niech przepędzi ten katar!!!!! Obrazek

u nas nocka super!!!!
Milena juz praktycznie nie kaszle...ale Marcel kaszle za ich dwoje....pocieszam się tylko, że to nic poważnego (w piatek Marcel był zbadany i było ok) daję mu syropki i zobaczymy...

[ Dodano: 2008-01-21, 09:16 ]
napisz koniecznie co i jak u lekarza...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2008, 11:24

Hej dziewczyny :ico_oczko:

Ale miałam nadrabiania Obrazek

Przez dwa dzionki mnie nie było a tu tyle czytania :ico_oczko:

hmm... od czego by tu zacząć... Wszystkie zdjęcia prześliczne :ico_brawa_01:

Abegano :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Natalki za to raczkowanie po pokoju

Violu Eliza też w kąpieli tak siedzi i tylko kłade ją do mycia główki :ico_oczko: A tak to chlapie ciągle tatusia i pokój przy okazji pochlapany :ico_oczko:

Aga sto lat dla Kubusia za to 6miesiączków :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
I niech szybko przegoni ten katar :ico_oczko:

A co do dnia babci i dziadka to Eliza daje kubeczki ze swoimi zdjęciami :-D Już jedne dziadki dostały wczoraj a drugim trzeba wysłać :ico_oczko: A w przyszłym roku pewnie już laurki dostaną :-D

Lece bo moja pannica woła :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 sty 2008, 11:45

aagaa śliczne zdjęcie roześmianego kawalera
ogromniaste buziaczki i dużo zdrówka dla Kubusia z okazji szósteczki :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki: :ico_tort:
violu teraz to już tylko będzie lepiej z tymi choróbskami, na szczęście szybko mijają

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

21 sty 2008, 12:04

Hejo, wreszcie dotarłam!

Wpadłam zobaczyć co tu słychać i czytam o raczkowaniu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No jestem w szoku, ale zarazem pełna podziwu, gratulacje dla Natalki i tych dzieciaczków, które czynią postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My nawet nie siedzimy, u nas dopiero opanowana umiejętność przewrotów na brzuszek i plecki ( za to do perfekcji :ico_oczko: )... Ząbków też niet...

Śliczne fotki Maluszków :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: No i my nie będziemy gorsi -

Obrazek

szalenstwa przed kąpielą:
Obrazek

Obrazek

czekam na jedzonko :
Obrazek

i tak czeka wciąż i czekam:
Obrazek

Przepraszam za kiepską jakosc, ale aparat w naprawie... Musze uciekac bo Jas ma dosc siedzenia przed komputerem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

21 sty 2008, 13:11

Aga :ico_buziaczki_big: dla Kubusia . :ico_tort: mniam mniam.
Basiu zdjecia super
basik334 pisze:My nawet nie siedzimy, u nas dopiero opanowana umiejętność przewrotów na brzuszek i plecki ( za to do perfekcji )... Ząbków też niet...
To tak jak u nas Grzes jest na tym samym etapie.
Basienko te lałurki przesliczne Wiki rosnie na drugiego Picasso :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-21, 12:17 ]
A my na dzien babci i dziadka poszlismy na latwizne i kupilismy torcik serduszko z podpisem "Dla Babci i Dziadka" :ico_oczko: Wlepilabym zdjecie ale jak wpadlam na pomysl zeby go zrobic to tort byl juz zjedzony :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

21 sty 2008, 15:21

cześć !!!!


my wczoraj odwiedzalismy babcie i dziadków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ale przez ten dzien nowości!!!!!!!!!!!! Serdeczne życzenia dla Kubusia!!!!!! :ico_prezent:


a dzieciaki sie róznie rozwijaja jedne szybciej osiągają to inne tamto a i zabki Basik lada moment się pokażą

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

21 sty 2008, 15:51

Hej Moje Drogie
Dziekujemy za zyczenia :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

A my juz po wizycie... wlasciwie to sie wkurzylam bo lekarz nawet Kubusia nie zbadal jak sie dowiedzial ze ma katar i kaszle od 2 dni i powiedzial zebym przyszla za tydzien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jedynie co to kazal podawac roztwor soli morskiej do noska, ukladac glowke wyzej i na brzuszku zeby katarek splywal- wielkie mi nowosci!!! To to kazdy wie !!! no ale coz... bede Kubusia obserwowac jak bedzie sie pogarszalo a nie daj Boze pojawi sie goraczka pojdziemy raz jeszcze- az do skutku!!!

A radosna nowina to to ze Kubus wazy 8700 i mierzy 71 cm :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2008, 16:03

Obrazek Dla Kubusia za tą wagę i wzrost

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

21 sty 2008, 17:09

Ale Kubuś to już duży facet

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

21 sty 2008, 17:22

Co tu dzis taka cisza :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość