Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

21 sty 2008, 14:34

Co do tych chrzestnych, to moj chrzestny byl dosyc niskim facetem ale za to jego zona o jakies 20cm wieksza. Moze zeczywiscie cos w tym jest bo moj pierwszy chlopak tez byl ode mnie o jakies 2cm mniejszy.
Nasz marvin jeszcze nieochrzczony i niewiadomo kiedy bo do tego nam chrzestnych i kasy brakuje. Moze kaske na jakies skromne chrzciny bysmy uzbierali, ale co do chrzestnych to ani z mojaj strony a nie z mojego M nikogo takiego niemamy kto by chial i mogl. Z rodziny to juz wszyscy kogos tam maja i wiecej niechca, a przyjaciele, no coz, takich prawdziwych przyjaciol kto by mogl, to niemamy. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-01-21, 13:39 ]
Mowie ci caro nastepnym razem to tylko kup w aptece krepeli do nos adla niemowlat , to jest woda z dodatkiem soli czy cos takiego i tylko jak goraczka zastosuj czopek. Bo dzieci jak sa przezebione to czy z antybiotykiem czy bez i tak marudza. :ico_noniewiem:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

21 sty 2008, 14:50

Marvinka pisze:A Marvin zaraz wiecej raczukuje


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a Oskarek nawet kataru nie miał, a ona zaraz antybiotyk :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

A jakbyś była pod murem z chrzestnymi to może któraś z nas? :ico_oczko: :-)

Joguś ja też używam Calgel :-) :-)

Kolka pisze:caro, Gratuluję Tobie pierwszego ząbka


na początku jak przeczytałm to zgłupiałam :-D :-D

Kolka pisze:Na ząbkowanie polecam flaszeczkę


oj nie kuś nie kuś, ja w końcu na diecie :-D :-D

z tą święca to też słyszałam......

[ Dodano: 2008-01-21, 13:52 ]
Kolka pisze:A u nas jest taki zabobon, że jaka matka chrzestna lub ojciec takie dziecko potem będzie


u nas w wielu przypadkach to się sprawdziło :-D :-D , dlatego nie chciałam brać na chrzestnego pijaczynę :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-01-21, 13:52 ]
muszę lecieć, bo mały się obudził i mnie wzywa :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

21 sty 2008, 15:05

Wiesz caro na odleglosc nie chce nikogo brac. Sama jestem chrzestna mojego siostrzenca i widze co sie dzieje. Ja do polski przyjezdam raz na ruski rok, a jak juz jestem i go widze to biedulek mnie wcale niezna i niedziwie sie mu, prawie wcale sie niewidzimy. Ja bylam teraz na swieta, ale go niewidzialam bo siostra w ciazy i ma zakazane podroze, My do nich tez niejechalismy bo tez kase na paliwo na 400km w ta i powrot tez trzeba miec. Zostawilam mu prezent i nawet nieweim czy on wie od kogo to jest. Pewnie mu babcia powiedziala ale on napewno niekojarzy.
Jak bym tak pod murem byla to mam kumpele, ale ona jeszcze studiuje i niewiadomo czy tu po studiach zostanie. Ostanio cos mowila o powrocie do Berlina albo wogole za granice wyjechac. I taka to by byla chrzestna z niej . Niewiadomo czy bysmy wogole sie w przyszlosci jeszcze widzialy. Roznie to bywa.

[ Dodano: 2008-01-21, 14:12 ]
ide.... bo mi sie synus obudzil, trzba obiadek dla niego zrobic i sie z nim pobawic. Ta pogoda mnie dobija. Mialam z nim wypasc na male zakupki nowe buciki kupic, ale jakos przez ten deszcz mi sie niechce.
narka

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

21 sty 2008, 15:27

CARO - kurcze z tymi lekarkami tak właśnie jest, wypiszą antybiotyk na 3-dniówkę :ico_zly: Idź jutro do niej niech osłucha Oskarka i zobaczysz co Ci powie. Ja mam na szczęście lekarkę, która wypisuje antybiotyk już w ostateczności. Może zastanów się czy nie zmienić tej pani doktor :ico_noniewiem:
Co do chrzestnych to u nas nie ma żadnych przesądów, a przy najmniej ja o nich nie słyszałam :ico_wstydzioch: .
MARVINKA - jeszcze troszkę a Marvin będzie zasuwał na czworaka :ico_brawa_01: , mój synuś też tak zaczynał, a jak już załapał o co w tym chodzi to teraz mi wszędzie wchodzi.
IM - ja też zyczę zdrówka dużo A czemu mała nie chce myć zębów?
JOGO - oj no to ferie Ci się nie udały :ico_olaboga: , a dziąsła małemu też smaruję CALGELEM.
Idę się położyć na chwilke bo mały zasnął więc ja się polenię troche :-D

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

21 sty 2008, 15:55

caro wlasnie zmien lekarza bo Oni niektorzy maja pdodpisane z producentami umowy ze beda ich leki przepisywac a tamci w zamian im prezenty daja:/

IM ja obcielam wlosy Erykowi,boniemoglam juz patrzec na ta Jego grzywke!!!

A pozatym skonczyc mi juz tu z tymi przesadami bo sie zaczne bac ze dziecku umysl przycielam :ico_placzek:

Jogo ja nic nieporadze bo niewiem jakie zele-mam jakies ale czy pomagaja to niewiem bo Erys jakos niema problemow z zebami jak narazie tfu tfu!!!!!!!

U nas pogoda tez do doopy :ico_placzek: alemoze sie ruszymy gdzies-musze do sklepu isc :ico_noniewiem:

Wiecie cos ten moj Erys to Wam wszystkie dzieci zaraza :ico_olaboga: jako pierwszy mial 3-dniowke a pozniej duzo kwietniakow mialao-ostatnio mial to ponad 40 stopni jako pierwszy a tu teraz pokolei kwietniaki choruja :ico_olaboga:
ale teraz zdrowy wiec niema zmartwienia :ico_oczko:

a Mordeczka chyba miniepowie co tota rwa :ico_noniewiem:

buziole dla Was :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

21 sty 2008, 16:14

Tak, tak dolaczam sie do tego wyjasnienia co to jest ta rwa, bo tez nie mam pojecia

[ Dodano: 2008-01-21, 15:18 ]
Ogladam Plebanie i teraz wiem ze ten watek z tym lekarzem co to drogie leki przepisywali , to z zycia wziete. No tak, jakos sie ci lekarze musza dorobic, jak za malo pieniedzy normalnie dostaja to pewnie jakis procent z wypisaniem drogich lekow maja, tylko dlaczego na tym musza male dzieci cierpiec. :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-01-21, 15:21 ]
a co do przesadow to tez w szasie ciazy wlosy obcinalam i malowalam, i niewuwazam ze Marvin w jakis sposob na tym ucierpial. Wiec chyba niewszystkie sie sprawdzaja.

[ Dodano: 2008-01-21, 15:37 ]
a jade na zakupki z malym , kupie mu drewniane klocki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 sty 2008, 16:42

zostawic was na chwile to prosze ile czytania :-D
Dziewczyny Rwa kulszowa to...to zespół objawów związanych z uciskiem na nerwy rdzeniowe tworzące nerw kulszowy w kregoslupie,Przeciwbólowe środki farmakologicznie niestety nie pomagają...no chyba ze z morfiną,nie ma na to leku...czyli nie leczy sie przyczyny tylko ból...Wystarczy jeden nagły ruch: dźwignięcie, pochylenie się, potknięcie czy zerwanie z łóżka i nagle czujesz w plecach ostry ból..ja juz nie tylko w plecach ale cala noge mam obolałą...i boli mnie caly czas nie tylko przy ruchu...jak juz mam pozadny atak to nie moge nawet mocniej oddychac czy glosniej mowic...a nie daj Boże kasłać...Nie umiem opisac tego bolu... to jest tak jakby mi sie kregoslup polamal na kawaleczki i te kawaleczki jeszcze ocieraly sie o siebie...nie zycze tego najgorszemu wrogowi... :ico_placzek: na szczescie tym razem nie mam ostrego ataku i jak juz sie troche rozruszam to moge chodzic...jedynym lekarstwem na to jest operacja..ale po niej musialabym pol roku nic absolutnie nie robic i 3 miesiace lezec a przy 4 dzieci w tym jednym maluszku...same wiecie ze to niemozliwe :ico_puknij: no mozna jeszcze rehabilitacje ale... chodzilam pol roku codziennie na zabiegi i gowno pomogly :ico_zly: a teraz nawet jakbym chciala to nikt mi z dzieciakami nie bedzie codziennie przez pol roku siedzial ...uff to sie natlumaczylam :-D

[ Dodano: 2008-01-21, 15:46 ]
no i myslalam ze sobie popisze jeszcze a kacpo obudzil sie i mnie wola :-D zajrze jeszcze pozniej :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 sty 2008, 16:46

cześć dziewczyny.
ze mną coś dziś nieciekawie. nie mam strasznie siły,Ola dokucza, na szczęście zdorwa, chce się bawić, a ja jestem bardzo słaba dziś, nadal mam katar, na dodatek bierze mnie kaszel, mąż chory :ico_olaboga: Ola bez przerwy wszytsko rzuca i chce, żeby jej podawać, a ja nie mam siły
martwi mnie, że mało je :ico_placzek: nie wiem czemu, myślałam, że to może to przeziębienie, no ale już zdrowa przecież jest i nadal zje kilka łyżek i tyle, jedynie mleka zjada więcej. a kaszki za nic

nawet nie mam siły was poczytać

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

21 sty 2008, 16:53

Moj maly tez teraz malo je niz przed choroba

Dziewczyny jak to jest z ta swieca powiedzcie chociaz miala by byc to najgorsza prawda

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 sty 2008, 17:04

IM pisze:Dziewczyny jak to jest z ta swieca powiedzcie chociaz miala by byc to najgorsza prawda
IM...ja uwazam ze zabobon nie jest prawdą...ale nie znam akurat tego ze swieca :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość