Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

21 sty 2008, 15:46

Przede wszystkim zaległe życzenia dla Ninusi!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
karolas super że juz jesteś!!
mama KAsia fajnie ze juz po mału jakos układa ci sie ta praca z doimem i cię cieszy!!! Super!!
asiam_26, dzięki butki są fajne!! Co do prezenyu to ja juz zdecydowałam co chcemy dla bartka:
/Ten rowerek-pchacz
Obrazek
tą huśtawkę:
Obrazek

i chciałąbym ten stolik edukacyjny:
Obrazek

ale juz chyba nie uda sie tego stolika, zobaczymy...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

21 sty 2008, 16:53

asiam_26 pisze:KajuniaAle córuś śliczna ładnie jej w tej spódniczce

Dzięki śliczne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

21 sty 2008, 17:12

Hej lutówki

Spoznione zyczonka dla Piotrusia, Niny i Gabrysi, sto w zdrowiu :ico_tort:

Gratulacje dla Dominisi za pierwsze kroczki :ico_brawa_01:

karolaswitaj,fajnie ze juz masz kompa i mozesz znow tu z nami pisac
Patryk za wiele zabkow tez nie ma 2 dolne 1 i gorna jedyneczka wychodzi i pomalu niedlugo wyjda 2 ale na razie 3 zebolki tylko

lulu
ciesze sie ze z mama lepiej i ze jednak zostajesz, super, co do krzesełka tp zalezy chyba od dziecka, bo moj Patryk to by nie mogl byc na takim drewnianym bez pasow bo on na swoim takie cuda wianki odstawia, nie potrafi usiedziec na miejscu , wiec z tamtego by dawno zlecial jakbym go z oczu spuscila, no chyba ze tylko do jedzenia bym uzywala

mamajulci dzieki ze napislaas o tym jezdziku, bo tez o ni mmyslalam tylko wlasnie te plozy mnie zastanawialy ze chyba nie specjalnie funkcjonalne, a teraz juz wiem na pewno ze jest niefunkcjonalny i niebezpieczny

roczek widze ,ze to wszyscy obiadki,kolacyjki szykuja, jednym slowem taka normalna imprezka a ja chcialam tak tylko na slodko jakies winko i to wszystko, to chyba tak glupio,choc ja sama bylam na takich roczkach tez. A wy co myslicie? Mam 1 pokoj i nie myslsam o takiej imprezie, poza tym nie mam nikogo kto mi pomoze w kuchni dlatego chrzciny robilam w lokalu,no ale roczek nie zamierzlam, sama juz nie wiem.

praca ja nie pracuje, na razie jakos nie jest zle z kaska ale jesli wroce do pracy to poszukam raczej jakiejs zaocznej szkoly albo zahacze sie na jakies kursy zeby w weekendy tylko pracowac, bo nie mam z kim zostawic malego a do zlobka nie chcemy oddawac.

zdrowiejuz mam dosyc siedzenia w domu (dla przypomnienia, mam nadal wiatrowke) czekam az krosty wszystkie zejda a to jeszcze potrwa, w dodatku siedac w domu dostalam mega katar a wczesniej mnie troche plecy bolaly i nie moglam zakaslac,nie wiem czy to cos sie zaczynalo bo wzielam to ze niby zle spalam wczesniej, dzis tez troche kaszel mi sie zaczyna,nie wiem cyz powinnam sie martwic, w koncu w domu caly czas siedze

prezent na roczek
nie wiem juz sama co kupic, mam kilka pomyslow:
- bujaczek
- jezdzik
- krzesełko-uczydełko
- żyrafa z piłkami do wrzucania (nie wiem czy nie za duzy na to to?)
Dziewczyny piszcie co kupujecie albo inni wam kupia, a jak macie linki to pokazujcie, co ciekawego znalazlyscie.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

21 sty 2008, 18:42

100 LAT DLA NINUSI NA 11 MIESIĘCY!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

myszka_f gratuluję pierwszych kroczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Karolas nareszcie jesteś :ico_oczko:

krzesełko do karmienia ja polecam peg perego - prima pappa, jest lekkie, na kółkach, stabilne, siedzenie ma regulowane oparcie jak dziecko np zaśnie podczas jedzenia hihihi to można obniżyć ale tak na poważnie to jest to przydatne przy wkładaniu lub wyjmowaniu malucha, chyba tez asiam takie ma

ROCZEK dziś odetchnęłam z ulgą , bo to już w sobotę a ja kompletnie nie przygotowana :ico_olaboga: i na szczęście moja mama powiedziała, że nam sfinansuje obiadek w restauracji :ico_brawa_01: więc już nie muszę się zastanawiać nad menu itp i nie będzie tyle zamieszania, gotowania (nawet nie wiem kiedy bym zdążyła, bo pracuję do 19)
tak więc dziś poszliśmy zarezerwować stolik na 9 osób, wcześniej zrobiliśmy rozeznanie i w tej restauracji obiadki były po ok36 zł, a jak pogadaliśmy z właścicielką i jak zobaczyła Asieńkę - taka była nią zachwycona, że powiedziała, że taniej nam może policzyć i dołożyć jeszcze rosołek hihi :-D tak więc będziemy mieli obiadek z 2 dań za 30 zł i na końcu coś do picia, a potem tort (mojej roboty) ciasta i itp oraz kolacja już będzie u nas w maleńkim mieszkanku :-D . SUPER!!! Będzie o wiele łatwiej i nie będzie tyle zamieszania z 9 osobami w 1 pokoju, gotowania i zmywania.

:-D A znacie może takie różne zabawy na roczek, np, że daje się dziecku do wyboru pieniążek, kieliszek i coś tam jeszcze i w zależności co wybierze to coś oznacza??????????????????????????? Nie wiem dokładnie o co chodzi ale w coś takiego kiedyś się bawiło na roczkach.
Jak coś wiecie to napiszcie :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-D

praca a ja mam odwrotnie niż wy :ico_placzek: Wróciłam do niej jak Joasia miała 5 miesięcy i do tej pory nie pogodziłam się jeszcze z tym i najchętniej rzuciłabym to w diabły i spędzała dni z moją córeczką. Niestety nie mogę sobie na to pozwolić przez te finanse.... dobrze, że chociaż mam fajną pracę, mogę zabrać Asię i męża na tydzień nad morze itp ale wolałabym być na wychowawczym.....

Asiam nie zrobiłam jeszcze tych zrazików bo dopiero zastanawiałam się nad menu na roczek ale wyszło, że idziemy do restauracji więc nie zrobię ich teraz. Ale na pewno niedługo wykorzystam twój przepis bo był taki apetyczny i jeszcze z tą musztardą :-) może na moje 30-te :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: urodziny w lutym :ico_haha_01:

Dziewczny czy można naszym dzieciaczkom dawać serek topiony??????? Od kilku dni nasza Joasia na śniadanie jak już zje kaszkę wcina jeszcze kanapki i to właśnie z serem topionym tak jej smakuje, że szok

Ostatnio jak byliśmy u znajomych to też zajadała się kanapkami tym razem z szynką - byłam w szoku ile tej szynki zjadła, znajomi zresztą też - wyszło tak jakbyśmy Małej nic do jedzenia nie dawali hihihi
a najlepsze jest to, że po powrocie do domu tak się po tych gościach rozbrykała, że pobiła swój rekord i spać poszła o 24.15 :ico_szoking: i to na siłę - po prostu zgasiłam wszystkie światła, położyliśmy się, a Joaś jeszcze sobie gadała, wstawała aż w końcu zasnęła, z nudów chyba , a na pewno nie ze zmęczenia. My z mężem mieliśmy już dosyć.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

21 sty 2008, 19:48

olala, U mnie jest ta sama sytuacja co u ciebie ja siedzę w domu a mój tata pracuje tak umówiliśmy sie zanim mała sie urodziła. Jak Dominika będzie starsza to ja pójde do pracy a tata będzie w domu.

asiam_26, To dobrze ze mówisz będę musiała poszukać jakiejś innej, dzisiaj byliśmy pooglądać ale nie było żadnych fajnych.

katelajdka, My też chcemy ten rowerek.

My roczek robimy w domciu ja jestem kucharką więc nie ma problemu. tylko jeszcze nie wiem czy w weekend po urodzinach czy tak jak wypada czyli w wtorek. A wy jak robicie ??

Magdzinka, jak je serek i nic jej nie jest to raczej tak Dominika próbowała już almette i bardzo jej smakowało.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 sty 2008, 21:08

katelajdka, ale fajne prezenty wymyslilas, ten stolik rewelacyjny, bardzo mi sie podoba

ja jeszcze nie wiem co kupie, jak mowilam chrzestny Fillipkowi kupil rowerek-samochodzik, tylko niewiem dokladnie jaki,l chrzestna nie wiem, nie wiem, jeszcze mnie czeka teraz kupno krzeselka do karmienia
ze 4miesiecy temu kupilam malemu takie cos http://www.allegro.pl/item295207744__a_ ... tikes.html
no i powiem fajna rzecz, Filka to uwielbia

Iwona wlasnie teraz mam to drewniane, bez pasow, no nie daje rady w tym karmic malego, tak sie wychyla, ze co chwile moze spasc :ico_olaboga:
bedzie na pozniej jak podrosnie, teraz musze taki z szelkami kupic
Duzo zdrówka, kochana :ico_buziaczki_big:

Magdzinkafajne to krzeselko
no i fajnie ze nie musisz gotowac, i nie drogo wychodzi, :ico_brawa_01:
tez jestem ciekawa na czym ta zabawa polega z pieniazkiem i kieliszkiem
Mysle ze jak jadla juz i jej smakuje to czemu nie.
Filka to go nie lubi, ostatnio chcialam jajeczniczke mu podac, to nie chcial. teraz nauczyl sie, przed tym jak cos zjesc, to wącha :ico_haha_01:

U nas urodzinki wypadaja w niedziele :ico_brawa_01:
a 10 msze zamowilam, no i wszystcy pozniej na obiadek do mnie, tzn rodzice chrzestni z rodzinami, :ico_olaboga: bedzie chyba proba przed urodzinami

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 sty 2008, 21:10

Dziewczyny na poprawę humoru - polecam!
http://www.youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&NR=1

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 sty 2008, 21:16

Dziewczyny Dorotka nasza przesyla wszystkim Lutówkom i dziecziaczka styczniowo-lutowym wielkie usciski i buziaki, nie ma czasu do nas zagladac, bo ma duzo nauki i kolokwia w weekend. No i biedulka jest chora, ma angine i wielka temp., :ico_olaboga:
No i Agatka sama zaczela chodzic dzis :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katelajdka, ale fajne prezenty wymyslilas, ten stolik rewelacyjny, bardzo mi sie podoba
ja jeszcze nie wiem co kupie, jak mowilam chrzestny Fillipkowi kupil rowerek-samochodzik, tylko niewiem dokladnie jaki,l chrzestna nie wiem, nie wiem, jeszcze mnie czeka teraz kupno krzeselka do karmienia
ze 4miesiecy temu kupilam malemu takie cos http://www.allegro.pl/item295207744__a_ ... tikes.html
no i powiem fajna rzecz, Filka to uwielbia

Iwona wlasnie teraz mam to drewniane, bez pasow, no nie daje rady w tym karmic malego, tak sie wychyla, ze co chwile moze spasc :ico_olaboga:
bedzie na pozniej jak podrosnie, teraz musze taki z szelkami kupic
Duzo zdrówka, kochana :ico_buziaczki_big:

Magdzinkafajne to krzeselko
no i fajnie ze nie musisz gotowac, i nie drogo wychodzi, :ico_brawa_01:
tez jestem ciekawa na czym ta zabawa polega z pieniazkiem i kieliszkiem
Mysle ze jak jadla juz i jej smakuje to czemu nie.
Filka to go nie lubi, ostatnio chcialam jajeczniczke mu podac, to nie chcial. teraz nauczyl sie, przed tym jak cos zjesc, to wącha :ico_haha_01:

U nas urodzinki wypadaja w niedziele :ico_brawa_01:
a 10 msze zamowilam, no i wszystcy pozniej na obiadek do mnie, tzn rodzice chrzestni z rodzinami, :ico_olaboga: bedzie chyba proba przed urodzinami

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

21 sty 2008, 21:20

lulu ciekawy ten stolik edukacyjny!Jak Filipek sie nim bawi - to moze sie nad nim zastanowie na roczek ...hm...tylko jak długo on posłuzy???

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

21 sty 2008, 22:00

qunick, uwielbia wciskac te guziczki, no i wspna sie po nim
ten link nie obejrze, bo mam taki net ze nie laduja mi linki dlugie :ico_zly:

zastanawiam sie nad tym krzeselkiem http://www.allegro.pl/item297947905_krz ... aniej.html

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości