Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

21 sty 2008, 17:26

ja wlasnie sie wzielam za wielkie prasowanie -bo juz gora urosla... wiec na troche zniklam... i znikam dalej!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 sty 2008, 17:34

brawa dla Kubusia... Obrazek duży facet!!!!! Obrazek

a co do lekarza to fatalne podejście, że nawet Kubusia nie zbadał... Obrazek

my dziś cały dzień w domku...za oknem ciepło, ale pada od czasu do czasu Obrazek

zobaczcie co kupiłam Milenie... http://www.allegro.pl/item300470151_sko ... ftami.html Obrazek

Awatar użytkownika
Aagaa
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 376
Rejestracja: 06 cze 2007, 21:33

21 sty 2008, 17:36

Buciorki super- a najsuperasniejsze maja podeszwy :-D no i jak ze skorki to niezla cena :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-01-21, 16:37 ]
a co do oczek to pani dr kazala przemywac przegotowana woda a jak nie zniknie wysypka to do okulisty . To samo napisala dr na portalu dziecko 24

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 sty 2008, 18:37

Hej ale naklikaliscie
Na poczatek buziaczki dla solenizanta Obrazek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Obrazek
Zdiecie z tulipankiem :ico_brawa_01: Pewno potem wpakowal go do buzi?
Basiu witaj Obrazek Jasio duzy i podobny do Ciebie Obrazek
Violu ale ladnie Milenka siedzi i te akrobacje Obrazek Obrazek
A my dzis od rana troszke pracy gotowanko,pranie i placka zrobilam z przepisu Violi.Moj wczoraj chcial cos slodkiego no to dzis zrobilam a do tego wpadla znajoma i pol blachy nie ma Obrazek

[ Dodano: 2008-01-21, 17:40 ]
Dziewczyny mam pytanie sol i cukier wprowadzac dla dziecka jak najpuzniej?Czy od kiedy mozna?Rowniez kisiel i budyn oczywiscie na mleku modyfikowanym od kiedy mozna wprowadzic?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 sty 2008, 18:47

witaj Asiu Obrazek

wydaje mi się, że kisiel i budyń już można zaserwować naszym maluchom Obrazek

Basiu
JAŚ suuuuper!!!!! śliczniusi..i rzeczywiście podobny do mamusi... Obrazek

Asiu
ja jutro piekę ciacho...dziś już zjedliśmy resztki wczorajszej szarlotki... Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 sty 2008, 18:50

Mozna super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A i Violu przepis Twoj poszedl dalej w swiat bo mojej znajomej tak smakowal jablecznik ze musialam jej dac przepis :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

21 sty 2008, 19:19

joanna1111 pisze:A i Violu przepis Twoj poszedl dalej w swiat bo mojej znajomej tak smakowal jablecznik ze musialam jej dac przepis


fajnie Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

21 sty 2008, 21:34

Violu wlasnie o 20 wyszla nastepna kolezanka i przepis poarowalam rowniez i jej Obrazek A po placku zostala jedynie blaszka Obrazek
Jutro robie znowu bo zapowiadala sie kolezanka z pracy Obrazek A ten przepis poszedl do starej dobrej kuchary wiec musial jej naprawde smakowac Obrazek Obrazek Obrazek Dobra uciekam do wanny Obrazek
P.s Violu jak masz takie przepisy dobre to pisz a ja tu na obczyznie bede wyprobowywac :ico_brawa_01: :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

21 sty 2008, 21:51

witajcie
violu śliczne buciczki, ale ta Milenka dopieszczana przez mamusię :ico_brawa_01:
aagaa Kubuś ładnie rośnie :ico_brawa_01: , a o lekarzu to szkoda słów, ja bym więcej do takiego nie poszła
basiu wreszcie się pokazałaś, ale Jaś ślicznie na zdjęciach wychodzi, będzie z niego model, bo tak ładnie pozuje
nic się nie martw, każde dziecko rozwija się w swoim tempie, to nie "wyścig szczurów" :ico_nienie:

a ja dziś nie zadzwoniłam z Wikusią do teściowej, uznałam że niech to zrobi jej tatuś, ja przygotowałam jak zwykle laurki, a niech on też się trochę wysili
w efekcie nie zadzwonili, nie wiem czy sobie zapomniał? !w każdym razie skoro ona mu prezenciki z okazji dnia ojca od mojej Wiki robi (a na dzień matki :ico_nienie: ), to niech się przekona czy synuś o niej też pamięta w dzień babci
ale jestem... co dziewczyny? ale cóż serduszko mi się odmieniło zgodnie z ich życzeniami

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

21 sty 2008, 22:31

Dziękuję Kochane za miłe słówka Obrazek

My już obdzwoniliśmy babcie i Jasiową PRA-... W prezencie zamówiliśmy kalendarz, któraś tu rzucała link do takich kalendarzy, do których fotki się dobiera... Tylko że nasz dopiero pod koniec tygodnia moze dojedzie :ico_noniewiem: Trudno...

A co do kisielu - myślę że tak (o budyniu trudno mi mówić, bo Jaś ma to okropne mleko Bebilon Pepti :ico_olaboga: ), pytałam p. alergolog i mówila że mogę spróbować, ale nie z torebki, tylko robiony, no i na bazie domowych owocków :ico_noniewiem: I myślę, że może by kombinować coś z przetartym jabłkiem albo wisienkami z kompotu? - oczywiście zakaz truskawek u nas obowiązuje :ico_olaboga:

Nie wiem, czy pisałam ze definitywnie odstawiłam Jasia od piersi... I tak pępowina już odcięta, a ja zakończyłam proces - ciąża - poród - karmienie... Trochę to było smutne, ale jem juz to, co chcę :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość