Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 sty 2008, 00:02

Dzięki, jesteście kochane dziewuszki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

22 sty 2008, 00:06

Maggie, trzymam kciuki , będzie dobrze musi być :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających sie urodzin :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: trzymaj się buziaki dla Antosia
spokojnej nocki" mamy letnią porą" z dzieciaczkami :zzz:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 sty 2008, 00:32

Dobranoc dziewuszki

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

22 sty 2008, 09:37

dzień dobry my od 8 na nogach :ico_oczko:nocka ok tylko dziś była mała pobudka chwilowa :ico_olaboga: ale ogólnie nocki u nas ok :ico_sorki:
tak czytałam że wsza dzieciaczki super same zasypiają
my musimy leżeć koło kubusia żeby zasnął , śpi już na dużym łóżku bo łóżeczko w naszym przypadku okazało się zbędne tzn . na początku w nim sopał tzn odkładałam go :ico_oczko:
miłego dnia dziewczyny :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 sty 2008, 10:31

:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: kto chce?
milego dnia baboski

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 sty 2008, 11:34

Dzien dobry
Ja na chwilke tylko sie przywitac chcialam :ico_oczko:
U nas nocka dziwnie to okreslic.. mala zasnela okolo 21 30 i spala spokojnie az do 1 00 pozniej obudzila sie z placzem i spalam juz z nia ale o 3 00 poszlam do mojego lozka bo tam u malej w pokoju nie bylo mi za wygodnie a Nicolinka spala dalej spokojnie.. i w sumie do 9 00 spalysmy sobie :ico_oczko: no potem to mala przenioslam do mojego lozka w sypialni :-D A tak to u nas pogoda straszna.. pada deszcz i strasznie zimno jest ten wiatr jest taki mocny ze raczej nie wychodzimy nigdzie dzisiaj :ico_noniewiem: Teraz malautka jest zajeta swoja Karoke ksiazka a ja na chwilke klikam :ico_oczko:
Milego dnia wam zycze do pozniej paa

Iwona ja sie pisze na kawke :ico_kawa: :ico_kawa: a raczej capucinno bylo by jeszcze lepsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

22 sty 2008, 11:46

robi sie :)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 sty 2008, 13:24

Iwona smakowalo mi capucinko :ico_oczko: dzieki

A moja coreczka sobie spi.. ta pogoda chyba tak na nia dziala bo jest marudna jakas i ciagle ma paluszki w buzce ale smaruje jej tym zelem Dentinox i pomaga troche.. mala ma juz tyle zebow ze czasami boje sie zeby mnie nie ugryzla :ico_oczko: ale na szczescie mnie nie gryzie ostatnio :ico_oczko: A ja zaraz ide robic obiadek.. (placki ziemniaczane :ico_haha_02:) Troche roboty jest przy nich ale dostalam taka ochote na nie ze musze je zrobic i dojemy zupke ze wczoraj przy takiej pogodzie deszczowej nic sie niechce.. Wpadne pozniej paa

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 sty 2008, 16:33

Meggi, życzę, abyś poukładała sprawy wszystkie po swojej myśli. Ja też będę tęskniła...

U nas pogoda nawet nawe. Kinga wstała po 8, poprosiła "mimi"- mleka i już się nie polożyła do spanka. Byłyśmy z Niunią na spacerku, a teraz śpi. Niedługo przyjdzie do domu małż, zjemy obiadek, Dziadkom złożyła Pyza życzonka wczoraj- przy okazji składania życzeń Babciom, więc dzisiaj na spokojnie pewnie w domku spędzimy popołudnie.

Ja zaczynam oglądać wózki na Allegro, bo Kingi sprzedaliśmy, i jest taki wybór, że ciężko się zdecydować.

Kristi, Wy wózeczek dla Marcusa macie?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 sty 2008, 17:24

Witajcie ponownie :ico_oczko: Tym razem pisze z Nicolinka na kolanie :ico_oczko:
Wlasnie wrocilysmy ze spacerku i bylo fajnie ale mrozno.. mowilam wam ze padal deszcz a pozniej zamienil sie on w snieg i troche juz napadalo fajnie bylo na spacerku :ico_oczko: Czasami to mam takie glupie mysli bo teraz taki fajny mam kontakt z moja Nicolinka.. boje sie zeby cos sie nie zmienilo jak pojde do szpitala i pozniej jak bedzie z nami Marcusek.. chce zeby Nicole wszystko zrozumiala ze teraz nie jest tylko ona i ze ma braciszka i zeby nie byla zazdrosna .. bo moje dzieci bede kochac jednakowo pewnie sie samo wszystko ulozy a ja sie teraz martwie.. no nic jakos bedzie :ico_oczko:

Mama_Kingi my mamy wozek dla Marcusa po Nicole .. jest w dobrym stanie i ladnie wyglada wiec nie bedziemy kupowac nowego.. chociaz mysle nad taka stopka zeby kupic zeby sobie Nicolinka stanela i stala i nie musiala isc a tak to zastanawiam sie czy nie kupimy takiego wozka ze bedzie i Nicole i Marcus.. musze jeszcze nad tym pomyslec :ico_oczko: ale poki co to wozek mamy :ico_oczko:

Ja mam juz placuszki gotowe teraz tylko czekam na mojego mezulka jak wroci z pracki wpadne pozniej paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość