Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

22 sty 2008, 11:00

Alineczq pisze:ale co z ta pieluszka?? Jak ma byc mokra to chyba, oznacza ze sie odawdnia .. nie zrozumialam..


Nie nie... jak mokra to ok. Tomek jak był odwodniony to przez cały dzień nie miał czym sikać. A jak sika to ok.
No ale dobrze, że juz z niż lepiej. jednak nawadniaj dalej.

Basiu rewelacyjne foteczki. Kalinka jest przesłodka, taka mała kruszynka. Rasowa kobitka hehe.

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

22 sty 2008, 11:07

Basiu, sliczne zdjęcia!!!!!!!Kalinka jest słodziutka! A te z chusta to myślę, że Jaśnie Panią ucieszą na maksa hehe. Stornka otwiera sie bez problemó, a foteczek nigdy nie za dużo :-D Także rekompensata za Twoją dłuższą nieobecość jest baaaaardzo fajna :-D
Lucy, ja myślę, że Oliemu po prostu nie smakują nowe dania. Może się do nich przekona, a jeśli nie, to chyba będziesz musiała Mu coś nowego zaproponować.
Alinko, cieszę, się, Ze Wanesska dobrze przespała noc... Gorzej, że Ty nie ... postaraj się też odpoczywać jak Wańka śpi, bo przecież się wykończysz.... wiem, że łatwo powiedzieć, ale sama też bym bała się helenkę z oczu spuścić po takich sensacjach... Trzymaj się kochana, teraz już tylko lepiej będzie.
Madziorka, to u Was wesoło :ico_oczko: Fajne podejście, takie lajtowe. Po co martwić się na zapas, nie?? Wrzody żołądka Was na pewno nie dopadną hihi. Powodzenia w szukaniu mieszkanka i przeprowadzce!
Magda, a mogłabyś wkleić te przepisy od Jaśnie Pani?? Musiałam je gdzieś przegapić :ico_wstydzioch:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 sty 2008, 11:09

patrzcie jak ładnie siedzę - mama się cieszy :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Obrazek

Kamilko dziekujemy za pochwałki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2008, 11:37

Czesc czolem :-D mialam wyjsc do sklepu a zaraz bedzie padac :ico_zly: chcialam kupic cos na jutro :ico_noniewiem: moglabym wezwac tesciowa ale wole nie bo to panikara straszna :ico_olaboga: Wiki ma nowa umiejetnosc juz nie pelza tylko przemieszcza sie odbijajac pupa i łokciami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyli czołga sie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ALINKO kochana dobrze ze nocka ok,zycze duzo zdrowka dla Waneski :ico_oczko: BEWU twoja coreczka jest przesliczna,piekne foteczki :-D MADZIORKA trzymam kciuki za mieszkanko i idz na shoping czekam na relacje :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 sty 2008, 11:56

Czerwcóweczki jestescie kochane :ico_haha_02:
Bardzo DZIĘKUJE za każde ciepłe słowo, którym mmnie obdarzyłyscie...
Wierze, ze warto miec marzenia i ze doczekam ich spełnienia :ico_haha_02:

Alinko trzymam kciuki za Wanesske, zeby szybciutko wyzdrowiała :ico_sorki:

Teraz lece do Wiktorka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MIŁEGO DNIA WAM ZYCZE !!!
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Frydzuniu do zobaczenia w realu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2008, 12:02

K@TKA kochana do zobaczenia!! jutro poklachamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 sty 2008, 12:35

hej hej

BeWu super zdjęcia

Alinko dobrze że z Wanesską już lepiej

Madziorka na pewno w końcu znajedziecie super mieszkanko

i tyle moge narazie napisać boznowu lekki zajob w pracy
papa

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

22 sty 2008, 12:58

Czesc kochane :)
Basiu Kalinka jest suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka słodka kruszynka, a Ty kwitniesz kobieto :ico_oczko: pięknie wyglądasz. A w czym ją takim ładnym zielonym kąpiesz?

Lucy, ja Ci powiem ze swojego doświadczenia. Jak Oli nie chce, nie dawaj mu tego. Zaproponuj coś innego. Wanesska jak czegoś nie chciała, to potem jej to szkodziło. Nie mówię, ze Oliverek tez tak ma ale jak pisała tez Ania - warto słuchać co dzieciaki nam "mówią".

No a my po wizycie. Szczepienia nie robili. Z uszkiem jest rzeczywiście coś nie tak. Nie ma zapalenia, ale trzeba poczekać, bo narazie tylko jakaś lekka zmiana. Co do wymiotów, to mamy ją leczyć jeszcze przeztydzień i nawadniać. Właśnie pieluszka załozona wczoraj o 16 dziś rano była ledwo co zasiusiana. Taką to ona zazwyczaj po 2 godzinach napuści. Jęzorek sprawdzałam, był biały, to dawałam jej duzo płynów póki nie zasnęła. Ale wiecie.. po 5 ml co 5 minut podawać, to posiwiec mozna, ale całam radę. Na zmianę podawałam wodę z proszkiem przeciwodwadniającym, wodę z glukozą i kleik ryzowy. Dziś jeszcze bez mleka i jak będize dobrze, to dopiero jutro mała porcja. Badania: krew "znośna", a mocz na powtórkę. Jutro pojedziemy ponownie, bo jej się nie podobało. Istnieje jednak obawa, ze próbka była zanieczyszczona. Nie wiem, robiłam wszystko przepisowo, ale róznie to moze być. Oby była zanieczyszczona, bo jak nie - to leczenie dróg moczowych :ico_placzek:
Jednak mam nadzieję, ze to fatum nas juz opuszcza i będzie tylko lepiej. :-)

[ Dodano: 2008-01-22, 12:02 ]
Ach niepodziękowałam z tego wszystkiego za pochwałki mojego nowego koloru :-D
słabo widać, ale jakaś zmiana. Zastanawiam się nad nową fryzurą, ale co tu z takimi długimi włosami wymyślisz? Chciałam pasemka, ale raz miałąm zrobione i potem załowałam, bo zaczęły odrastać, ajak juz zacznie się farbować, to juz cały czas trzeba. 3 lata czekałąm az mi odrosną. Moze jakieś ciemniejsze bym fundneła, bo wówczas zrobiłam blondaśne i moze dlatego potem tak plułam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

22 sty 2008, 13:04

Alinko bedzie dobrze :ico_pocieszyciel:
Na pocieszenie ci powiem żemoja Emilka miała antybioptykowo leczone drogi moczowe tzn bakterie ja miała niespełna miesiąc. Wiem że to marne pocieszenie ale będzie dobrze. POdobno jak się łapie mocz do woreczka a nie bezpośrednio do słoika to często są jakieś zanieczyszczenia i niedokładne wyniki
Ale będzie dobrze

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

22 sty 2008, 13:10

Alineczq pisze:A w czym ją takim ładnym zielonym kąpiesz?

Alinko Tomuś nam przywozi z Niemiec kosmetyki, tan to akurat - PENATEN rumiankowy :-D fajne są bo takie wielkie butle po 0,5 l i wystarczaja na długo, u nas takich nie widziałam...
Alinko duuuużżżżooooo zdrówka dla Wanesski :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość