Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 sty 2008, 14:32

MOj też się cieszy, chodzimy razem do szkoły rodzenia ( dziś bedziemy kąpac albo zwiedzac porodówke!!! ), chodzi tez ze mna na USG i prawie placze...ale jakis taki jest nieobecny ostatnio, może mysli tak samo jak ja - czy damy sobie radę? czy dziecko bedzie zdrowe...?

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

21 sty 2008, 14:35

Anuszka, przynajmniej zainteresowany troche :ico_oczko: lepsze takie emocje niż żadne. Mój raczej skupia się na budowie domu..rozumiem,ze chce skończyć jak najszybciej, ale troche mi przykro,ze musze sobie ze wszystkim radzić sama :ico_noniewiem: zakupy, studia, pranie, gotowanie, sprzątanie.... i tony nerwów :ico_olaboga:
Myśmy też chodzili do szkoły rodzenia(ledwo go uprosiłam)ale kurs skończył się już dawno i chyba wszystko zapomniałam :ico_szoking: :ico_oczko: mam nadzieje,ze sie przypomni jak przyjdzie pora!

Dziewczyny nasza garcia juz urodziła prawda???

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

21 sty 2008, 14:38

żona, u nas szkoła jest od 30 tygodnia. MOwią, że najlepiej jest prosto ze szkoły rodzenia na porodówkę jechać :D Ale na pewno wiesz więcej niż Ci się wydaje :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

21 sty 2008, 20:50

Hej hej!
Ja jakos sie nie stresuje porodem, ale pewnie zaczne jak sie zacznie. No ale moze lepiej zyc teraz w nieswiadomosci.
Bylam dzisiaj na wizycie i w srode odstawiam Fenoterol. Ciekawe co dalej... Przez najblizsze dwa dni mam go brac mnie niz zawsze, a potem calkowicie odstawic. Gin przypuszcza ze raczej urodze, ale nic nie mowi na 100%.

Coffe, a Ty jak dlugo jeszcze bierzesz fenoterol?

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

22 sty 2008, 10:42

Tagar, ja biore nadal 5 x dziennie fenoterol (wczesniej bylo 8, potem 6 razy), na wizyte ide dopiero 30 stycznia, czyli za tydzien i wtedy gin powie mi, jak odstawic fenoterol, pewnie bedzie tak jak u ciebie, ze znow ograniczy ilosc tabletek...ale cholercia to pozno troche, to bedzie 38 tydzien :ico_szoking: Tobie wczesnie odstawil, chyba tez bym tak wolala...
a co do proroctw gina, to mi tez ciagle mowi, ze urodze wczesniej :-D no zobaczymy...

Tagar, ile ty bralas fenoterolu i ile teraz bierzesz?

zlapalo mnie kurcze jakies przeziebienie :ico_placzek: boli mnie leb, mam katar, bola mnie nogi, miesnie, plecy, nie dosc, ze siedze non stop w domu, to jeszcze chora :ico_placzek: pije herbatke z cytrynka, ale lekow nie chce narazie zadnych brac, bo i tak cala mase ich biore :ico_szoking:

podbrzusze pobolewa mnie juz codziennie, plecy wczoraj zaczely bolec, puchne na buzi, zrobila sie ze mnie taka typowa ciezarna na twarzy, spuchnieta, powiekszyly mi sie usta, hahahah wygladam jak angelina j. :-D , nogi mi lekko puchna, nie mam wiekszych z tym problemow, ale bola mnie miesnie, chyba od lezenia

a co do porodu, to boje sie godziny ZERRRRRRROOO :ico_olaboga: moze dlatego, ze jestem strasznie oslabiona lezeniem i boje sie, ze nie bede miala sily rodzic, przec...

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sty 2008, 11:08

coffe, nie martw się, już natura tak to wymyśliła, żebyśmy sobie dały rade z rodzeniem bez względu na okoliczności :ico_oczko: poza tym dodatkowo teraz są takie medyczne osiągnięcia, że w razie czego ci pomogą i już. Wszystko będzie dobrze!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

22 sty 2008, 11:43

ja dzis idem do szpitala na zapis i usg :-D ,mam nadzieje ze wreszcie sie dowiem jakie duze jest moje dziecie bo juz ciekawa jak cholera jestem :-D

Mój synuś miał wage urodzeniową 3670,i wydawał mi sie taki malutki,ciekawe jak teraz bedzie :-)

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

22 sty 2008, 12:31

karina22, ale ci fajnie :ico_brawa_01: ja to się dowiem dopiero w dniu porodu :ico_placzek: ale raczej będzie duże bo miało 2,700 w 30tc :ico_szoking: poza tym brzuchacz mi urósł niemiłosiernie w ostatnim miesiącu, cała urosłam :ico_placzek:
Już też jestem taka ciekawa co u mojego maluszka, czy wszystko ok, niech juz sie urodzi, bo mogę zwariować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

22 sty 2008, 12:36

zona, twoj maluch wazyl 2700 w 30 tygodniu?????????????????????????
o matko!!!!!!!!! ale duzy!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: moja zaledwie 1.950 w 31/32, a teraz brzuch w sumie niewiele wiekszy i pewnie mala bedzie dziołcha :-D ale twoj to faktycznie olbrzymek :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

22 sty 2008, 12:51

No... noworotki sa takie ciupenkie ze az strach je w raczki wziac...
Zona, ja Cie strasznie podziwiam ze jeszcze Ci sie chce uczyc!!!

Coffe, ja bralam 6x po pol a teraz 4x po pol. Od jutra wcale. Juz wczoraj jak zmniejszylam dawke to dostalam straszne skurcze w godzinie w ktorej normalnie bralam, ale potem znowu wzielam polowke i przeszlo :D Czytalam na jakims forum ze po tym fenoterolu to macica jest oglupiona i kiedy przychodzi porod to troche niechetnie wspolpracuje - tzn skurcze sa ale za slabe i musza pomagac. Jednak nie we wszystkich przypadkach! No i niektorzy odstawiaja po 36 inni po 38 tygodniu. Ty pewnie ze wzgledu na ten krazek bedziesz miala wszystko razem odstawione.

Dziewczyny, znalazlam na allegro fajna rzecz http://www.allegro.pl:80/show_item.php?item=298253300
normalnie kupuje sie takie przyborniki na lozeczke ale sa znacznie drozsze, a to wydaje mi sie fajne i w miare tanie. Jakbyscie mialy ochote to podejrzewam ze facet jeszcze wystawi, bo wiem ze troche tego ma. Dzisiaj to do mnie przyjdzie to sie wam powiem jak to wyglada w rzeczywistosci :)))

Trzymajcie sie cieplo!!!

Aha - Coffe - sprobuj moze pochodzic, poruszac sie troche, pomasuj sobie nogi, itd... bo wiesz - jak Ty tak caly czas lezysz to faktycznie potem puchniesz i masz dosyc wszystkiego. Ja jednak mimo wszystko ciagle gdzies to biegam, czasem ide na zakupy z kims... Teraz jak juz wstaniesz to co Ci sie stanie? Co najwyzej urodzisz :))) a przeciez juz teraz chyba mozesz... tak mi sie wydaje choc lekarzem nie jestem.

Papatku

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość