Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 sty 2008, 13:43

Cześć Dziewczynki!

Tuska super niunia, filmik słodki :ico_brawa_01:

Lulu_ no nie dziwię się, że się martwisz, po tym co usłyszałaś :ico_pocieszyciel: A może w tej sytuacji dobrze byłoby skonsultować się z jeszcze innym ginekologiem.

Nowa a może to czkawka była, albo tętno swoje na brzuchu wyczułaś, bo ja tez czasami swoje tętno czuję i to bardzo wyraźnie, właśnie na brzuchu.

Siunia zawsze tak jest, że sprzątasz, sprzątasz i nic nie widać ( przy dzieciach oczywiście), no chyba że wyznaczysz konkretne miejsce dziecku i ono tylko tam się bawi, ale to jest i trudne do wykonania i dziecka szkoda, więc pozostaje chodzić i sprzątać :ico_haha_01:

Moja.maja powodzenia na wizycie, pewnie jeszcze za wcześnie na poznanie płci, ale niunię chociaż zobaczysz :ico_brawa_01: Aż Ci zazdroszczę.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

22 sty 2008, 13:49

spinka, ale usg to mi chyba nie zrobi, ale mam nadzieję, że chociaż serduszko posłucham :)

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

22 sty 2008, 13:54

Spinka, ja już do innego lekarza chyba nie pójdę. Ten pracuje w bardzo dobrym szpitalu klinicznym, w którym mam staż i chciałabym rodzić. Straszy facet, ale dość konkretny. Powiedział, że interesuję go wyłącznie dobro dziecka, a to wymaga ścisłej współpracy z mojej strony, bo każde omdlenie dla maluszka jest groźne, porównywalnie do napadu padaczkowego. Poza tym każda kolejna konsultacja jest coraz gorsza. A z drugiej strony odkąd stosuję sie do zaleceń, to nie miałam utraty przytomności, więc jest lepiej. Teraz pozostaje mi podskoczyć na wadze i będzie OK.

Spinka, a jak po wczorajszej wizycie u babci?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 sty 2008, 13:55

Mój gin teraz już na każdej wizycie słucha serduszka, ale już Usg nie robi, bo w końcu jest poprawa, chociaż nie powiem, żeby to że nie mam co wizytę Usg mnie cieszyło. Tak fajnie podglądać brzdąca.
A jak samopoczucie?
Mnie znowu zgaga dopada :ico_olaboga: , poza tym ok.

Lulu_ z propozycją kolejne konsultacji chodziło mi o Twój wewnętrzny spokój, ale skoro jest poprawa, to chyba dobrze. W sumie ja też prawie 3 miesiące leżałam plackiem, dla dobra dzidzi.
A u Babci było ok, zajechaliśmy w sumie to nawet nie wiem jak nas policzyć, bo było 2 ciężarówki z mężami i jeszcze jeden brat z dziewczyna i córeczką (6 miesięcy).
Babcia zadowolona, posiedzieliśmy, pojedliśmy bułeczki z borówkami (mniamuśne) i po 2 godzinach wróciliśmy.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2008, 14:01 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 sty 2008, 13:56

Hej dziewuszki, ja po małym :ico_prasowanko: teraz odpoczywam

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

22 sty 2008, 13:57

Moja.maja, czujesz już ruchy niuni?

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 sty 2008, 14:00

spinka pisze:Nowa a może to czkawka była, albo tętno swoje na brzuchu wyczułaś, bo ja tez czasami swoje tętno czuję i to bardzo wyraźnie, właśnie na brzuchu.


Spinka może to była czkawka :ico_noniewiem: , ale tętno na pewno nie, nigdy tak nie miałam, poza tym ja nie mam takiego szybkiego :-) Współczuję zgagi, oby szybko sobie poszła.

Lulu_ to stosuj się do wskazówek lekarza, dobrze, że go zmieniłaś, na pewno wszystko będzie dobrze.

mojamaja.corcia, zazdroszczę wizyty, też bym juz chciała.

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

22 sty 2008, 14:02

lulu_, ruchy czuję już od 10 stycznia, i ostatnio z dnia na dzień są coraz mocniejsze :):):) :-) :-) :-) :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

22 sty 2008, 14:03

Nowa odpocznij, odpocznij. A co z Mozartem, wiem, że jestem natrętna, no ale tu chodzi o pobudzenie naszych maluszków.
A ja dzisiaj kupiłam na allegro koszule do karmienia, fajne i taniutkie, bo tylko 23 zł.

Siunia Ty masz dzisiaj połowinki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Niech druga połowa zleci tak szybciutko i bezproblemowo jak pierwsza. A może coś słodkiego, nie wiem jak Wy ale ja bym zjadła

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 sty 2008, 14:08 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

22 sty 2008, 14:05

Super :ico_brawa_01: To chyba tylko moja dzidzia tak leniuchuje :ico_noniewiem: Raz na dwa dni da o sobie znać lekkim szturchnięciem.
Ja na razie żegnam się z Wami. Idę na trzecie śniadanko przed jazdą :-)
Zajrzę do Was popołudniu!! :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość