Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 sty 2008, 00:09

dzięki Mosobku,bardzo jestem zadowolona z wyniku ale tylko jednej części :ico_wstydzioch: ,w drugiej poległam :ico_placzek:

Elu pewnie streścili opis zdarzenia ,inaczej wydali by 4 tomy na temat kradzieży zawartości schowka samochodu państwa W. :ico_oczko: .Wiadomo jak działa nasza policja ,nie ma się co dziwić :ico_szoking:

Bartek dopiero zasnął,a ja mam juz dosyć.Zastanawiam się jak On funkcjonuje ,dp południowego spanka buszuje max 4h a po południu 7-8 i ciągle mało.Jak Go wykąpię to wogóle w niego nowe życie wstępuje i zmęczenie odchodziw niepamięć :ico_olaboga:
uciekam spać ,bo ile pośpi niewiadomo :ico_noniewiem:

buziaki,do jutra :-)
Ostatnio zmieniony 23 sty 2008, 15:31 przez Iwcia 33, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 sty 2008, 00:37

No właśnie dlaczego nie robicie testu Sosenki????
Czy ja muszę być cały czas na pierwszym miejscu? :-D :-D :-D

MOSOB a gdzie tą tempkę mam zmierzyć????? :ico_haha_01:

ELU moja pochwa bardzo dziękuje za życzenia :-)

IWCIU żeby normalnie funkcjonować ja muszę żartować nawet jak nie jest mi do śmiechu :ico_haha_01: Jak jest już masakrycznie źle to po prostu znikam :ico_oczko:

Dziadkowie byli bardzo wzruszeni koszulkami z Konradkiem, no i te kartki też zrobiły furorę :ico_brawa_01: SOSNA jeszcze raz :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

23 sty 2008, 00:48

Hej dziewczyny
Musiałam Was znowu opuscic - remont w skepie robię i czasu nie ma na nic :ico_olaboga:
Zdąrzyłąm poczytać co tam u Kasiulkio i jak zwykle oplułąm monitor :ico_haha_01: Kochana, załatwiłaś mnie tą historią z łapaniem gównianych kulek - niczym żuk gnojak :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Okres proponuję zatamować tamponem :ico_oczko: a moze to nie okres? Może Ci Dzidek sćiankę przetarł :ico_szoking:

Iwciu - dziękuję za zdjecia, jeszcze nie zdąrzyłam obejrzeć ale wkrótce to nadrobię :-)

Eluś - a to chamy! Żeby tak włamać się do auta stojącego w garażu :ico_szoking: Nam kiedyś motocykl wyciagnęłi z garażu stojącego 25m od domu, ale porzucili w lesie, bo nie potrafili uruchomic :ico_haha_01:

nie pamiętam co jeszcze miałam napisac - zmeczona jestem :ico_spanko:

papa

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

23 sty 2008, 09:24

hej.
My dziś po cięzkiej nocy.Joachim odsypia,jak muszę się "streszczać" bo mam dziś szkolenie w sprawie pracy.

No to macie przes...z tym późnym chodzeniem spac.Mój Joachim-zwykle kąpany 19.00-19-30 o 20 już śpi.

uciekam bo sie obudził.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

23 sty 2008, 09:49

hej :)
Anetko, ząbki?
Napisz jaka praca! Nie będź tajemnicza! A z kim Joachimek? Pracy długo szukałaś?
Wybacz wścibstwo.... Interesuje mnie ten temat bo też mam nadzieję będzie mnie w końcu dotyczył...

A nasz samochód - tak tak - stał w garażu, garaż pod blokiem mamy, niby zamykany, odiedle niby też ogrodzone płotem, zamknięte, ale takie tam zamknięcia, łatwo mozna z kimś wejść, albo przez bramę jak ktoś akurat wyjeżdża....

A ten test to jakoś nie mogę się zebrać, bo to trzeba mieć chwilę spokoju, a u mnie ciężko o takie chwile, ale postaram sie, w końcu Sosna się napracowała nad tym,
a mogłabyś Sosenko jeszcze raz wkleić, zapiszę sobie gdzieś i postaram sie zrobić ten test.

[ Dodano: 2008-01-23, 10:39 ]
no co tu taki ruch, nie pchać się tak do tych kompów, po kolei :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 sty 2008, 13:19

Hej

Nie piszcie tak dużo bo nie nadążam czytać :-D :-D

GOSIU a Ty nie bądź taka mądra :ico_nienie: Moje ścianki są na pewno całe :ico_haha_01:

ELU proszę specjalnie dla Ciebie:

http://pazdziernik2006.funtest.pl/
http://mamy-z-pazdziernika.funtest.pl/

W sobotę rano rozebrałam choinkę. Pochowałam ozdoby i lampki a choinę zostawiłam, bo rozłożenie jej i zaniesienie do piwnicy to już nie moja działka :ico_nienie: :-D Zastanawiam się co dzień ile będzie taka golusia stała ??? :ico_smiechbig:
Przyjmuję zakłady jak coś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2008, 13:28

Witam dziewczyny jaki tu ruch od rana :ico_haha_01: Kasiulka, - do wielkanocy jeszcze troche myśle że zdąży się znaleźć w piwnicy :ico_haha_02:

Wczoraj dowiedziałam się że brat mojej mamy ma raka płuc - diagnoaza złośliwy z przerzutami :ico_placzek: ma dopiero 50 lat a szns prwie rzadnych - jakoś doła załapałam no i szkoda mi mojej mamy ona w przeciągu ostatnich lat opiekowała się siostrą i ojcem też chorymi na raka i teraz znowu będzie przez to przechodzić razem z nim ( ta moja mamusia to matka Teresa)

ale się rozpisałam no ale musiałam z siebie wyrzucić :ico_noniewiem:
nic ide kawke sobie zrobić :(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 sty 2008, 13:34

Zrobiłam te testy żeby nie było, spadam za dużo roboty mam w dodatku zmęczona jestem bo za dużo chyba wczoraj wypiłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

23 sty 2008, 13:56

zrobiłam test! no i dlaczego nie jestem pierwsza? :ico_haha_01:
idę łeb w łeb z Asią :-D
A Kasiulka na pewno większość tych pytań wymyślała, dlatego jest na 1 miejscu :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

23 sty 2008, 14:11

Witam dziewczyny! Musze też zrobić ten test ale chyba dziś nie dam rady. Byłam w końcu sama u dentysty bo Martyna jak się obudziła to miała 39 temp. więc została w domu z teściową ale teraz jest oki. Stomatolog powiedział że to może z zębów jak takiej 5 cio latce wychodzą tez może gorączkować :ico_noniewiem: ni to zobaczymy narazie oki. Mąż rano pojechał do Poznania, chyba jest chory tyle kilometrów żeby zobaczyć pare cegieł i drzwi.Przyjedzie napewno w nocy.

[ Dodano: 2008-01-23, 13:44 ]
Hahaha ja odpadam z tego testu bo nie było mnie tu przed porodem, gdzieś byłam ale to tt się zmieniło :-D więc wybaczcie mi :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość